diákjaink tanulmányi sikerei 2015/16

2015/16-os tanév

 

Tanulmányi versenyeken kiemelkedő eredményeket elért tanulók

    

Balazs Martin 7d matematika termeszettudomany Balla Milan 4b matematika versenyek Balogh Kristof 4a matematika sport versenyek Ban-Czovek Indira 1a kornyezetismereti versenyek
Balázs Martin 7.d matematika, természettudomány Balla Milán 4.b matematika Balogh Kristóf 4.a matematika, sport Bán-Czövek Indira 1.a környezetismeret
Bely Borbala 6d matematika Bogdan Balint 3b matematika Bognar Bianka 3a nemet Borbely Hanna 3a matematika
Bély Borbála 6.d matematika Bogdán Bálint 3.b matematika Bognár Bianka 3.a német

Borbély Hanna 3.a matematika

Csehi Philip 3d enek zene Czigner Hanna Csillag 4c matematika versenyek magyar nyelv es irodalom Dittrich Marton 1a kornyezetismeret versenyek

Domjan Matyas 6b tortenelem

Csehi Philip 3.d ének-zene Czinger Hanna Csillag 4.c matematika, magyar nyelv és irodalom Dittrich Márton 1.a környezetismeret Domján Mátyás 6.b történelem
Dornstadter Aron 5b angol Fi Adreienn 8a matematika Fuli Klaudia 8a matematika Fulop Helga 8a matematika
Dornstadter Áron 5.b angol  Fi Adrienn 8.a matematika Fuli Klaudia 8.a matematika

Fülöp Helga 8.a matematika 

Fulop Soma 8a matematika Galler Dora 1a matematika Geller Gabor 7d magyar nyelv es irodalom Gergely Kaplom 4a inforamtika
Fülöp Soma 8.a matematika Galler Dóra 1.a matematika Gellér Gábor 7.d magyar nyelv és irodalom Gergely Kalpon 4.a informatika
Gulyas Kata 1c kornyezetismereti versenyek Gyongy Anna 1c magyar nyelv es irodalom Hegyi Balazs 3c kornyzetismeret matematika Hernadi Bence 5c magyar nyelv es irodalom
Gulyás Kata 1.c környezetismeret

György Anna 1.c magyar nyelv és irodalom

Hegyi Balázs 3.c környezetismeret, matematika Hernádi Bence 5.c magyar nyelv és irodalom
Horvath Lili 7a angol versenyek

Horvath Nikolett 8b magyar nyelv es irodalom sport

Hotvath Zsofia 5a magyar nyelv es irodalom versenyek

Ivan Aron 3b matematika

Horváth Lili 7.a angol

 Horváth Nikolett 8.b magyar nyelv és irodalom, sport

Horváth Zsófia 5.a magyar nyelv és irodalom

Iván Áron 3.b matematika

Jofeju Flora 3c magya nyelv es irodalom Kalinowski Virag 7a magyar nyelv es irodalom versenyek angol Kapuy Adam 1c  kornyezetismeret versenyek Kapuy Julia 3c matetmatika versenyek magyar nyelv es irodalom versenyek

Jófejű Flóra 3.c magyar

nyelv és irodalom

Kalinowski Virág 7.a  magyar nyelv és irodalom, angol Kapuy Ádám 1.c környezetismeret

Kapuy Júlia 3.c matematika, magyar nyelv és irodalom

Kelemen Csongor 1a kornyezetimsereti versenyek Kelemen Zsofi 4d matematika sport versenyek Kereszer Reka 5c magyar nyelv es irodalom informaitka sport KeresztesBence 1c matematika kornyezetimseret versenyek
Kelemen Csongor 1.a környezetismeret

Kelemen Zsófi 4.d matematika, sport

Keresztes Réka 5.c magyar nyelv és irodalom, informatika, sport

Keresztes Bence 1.c  matematika, környezetismeret
Kertesz Bence 6b matematika Kinal Adam 8b tortenelem Komlos Anna 2c matematika magyar nyelv es irodalom Korodi Fruzsina 7b magya nyelv es irodalom sport

Kertész Bence 6.b

matematika

Kínál Ádám 8.b történelem Komlós Anna 2.c matematika, magyar nyelv és irodalom

Kóródi Fruzsina 7.b magyar nyelv és irodalom, sport

Kovacs Anna 3d matematika magyar nyelv es irodalom versenyek Krischner Dora 4b matematika versenyek magyar nyelv es irodalom Krudi Balazs 7a angol Kulcsar Kata 8b tortenelem

Kovács Anna Georgina 3.d matematika, magyar nyelv

és irodalom

Kirschner Dóra 4.b matematika, magyar nyelv és irodalom Kurdi Balázs  7.a  angol, biológia

Kulcsár Kata 8.b történelem

Lazur Daniel 6c matematika versenyek magyer nyelv es irodalom Lendvai Oliver 4b matematika sport versenyek Lipovics Berta 8b tortenelem Loja Botond 2a matematika

Lazur Dániel 6.c matematika, magyar nyelv és irodalom

Lendvai Olivér 4.b matematika, sport

Lipovics Berta 8.b történelem

Loja Botond 2.a matematika

Luksics Greta 5c magyar nyelv es irodalom sport

Magassy Bianka 6a enek zene

Marko Fanni 5a matematika versenyek sport versenyek

Marko Hanna 3c matetmatika versenyek sport versenyek

Luksics Gréta 5.c magyar

nyelv és irodalom, sport

Magassy Bianka 6.a ének-zene

Markó Fanni 5.a matematika, sport

Markó Hanna 3.c matematika, sport

Marko Peter 7d matematika magyar nyelv es irodalom termeszettudomany sport versenyek Marton Krisztina 5c magyar nyelv es irodalom Matusek Julia 3c matematika Meronka Mira 2c matematika versenyek

Markó Péter 7.d matematika, magyar nyelv és irodalom, természettudomány, sport 

Marton Krisztina 5.c magyar nyelv és irodalom

Matusek Júlia 3.c matematika

Meronka Mira 2.c matematika, magyar nyelv és irodalom
Meszaros Alexandra 5a angol matematika versenyek sport Meszaros Peter 6c matematika versenyek magyar nyelv es irodalom tortenelem Mezes Balazs 8a angol Miklosi Luca 3b matematika magyar nyelv es irodalmi versenyek spot versenyek

Mészáros Alexandra 5.a

angol, matematika,

sport 

Mészáros Péter 6.c matematika, magyar nyelv és irodalom, történelem

Mézes Balázs 8.a angol

Miklósy Luca 3.b matematika, magyar nyelv és irodalom, sport

Miklosy Julia 3c matetmatika versenyek sport versenyek

Miklosy Kata 8b angol

Miklosy Matyas 5c matematika versenyek informatika sport

Miklos Levente 1c kornyezetim versenyek

Miklósy Júlia 3.c matematika,sport

Miklósy Kata 8.b angol

Miklósy Mátyás 5.c matematika, informatika, sport

Miklós Levente 1.c környezetismeret

Mischler Zeteny 6b magyer nyelv es irodalom

Mishler Zille 4d matematika

Nagy Adam 7d matematika magyar nyelv es irodalom termeszettudomany

Nagy Kata 2b enek zene

Mischler Zétény 6.b magyar nyelv és irodalom

Mischler Zille 4.d matematika

Nagy Ádám 7.d matematika, magyar nyelv és irodalom, természettudomány

Nagy Kata 2.b ének-zene
Nagy Veronika 5c magyar nyelv es irodalom NemethGina Lorien 3c kornyezetismeret versenyek Nemeth Balazs 4b magyar nyelv es irodalom Nemeth Bence 2c matematika versenyek

Nagy Veronika 5.c magyar nyelv és irodalom

Németh Gina Lorien 3.c környezetismeret

Németh Balázs 4.b magyar nyelv és irodalom

Németh Bence 2.c

matematika

Nemeth Lea Sara 1c magyar nyelv es irosalom versenyek matematika Orkenyi Kamilla 4b kornyezetimseret Podlipnik Adam 3b angol Raczembock Blanka 5c magyar nyelv es irodalom sport versenyek

Németh Lea Sára 1.c

magyar nyelv és irodalom,

matematika

Örkényi Kamilla 4.b környezetismeret

Podlipnik Ádám 3.b angol

Raczemböck Blanka 5.c magyar nyelv és irodalom, sport

Radly Bernadett 2b magyar nyelv es irodalom enek zene Raffai Ruben Hichard 2c matematika enek zene Reznyak Mira 2c enek zene Scmidt Balazs 1a kornyezetismereti versenyek

Rádly Bernadett 2.b

magyar nyelv és irodalom,

ének-zene

Raffai Ruben Richérd 2.c matematika, ének-zene

Reznyák Mira 2.c ének-zene

Schmidt Balázs 1.a környezetismeret

Sulmann Napsugar 5c magyar nyelv es irodalom Szabo Kornlel 2b Szabo Rebeka 8a magyar nyelv es irodalom Szabo Zsombor 1a matematika

Sulmann Napsugár 5.c

magyar nyelv és irodalom

Szabó Kornél 2.b magyar nyelv és irodalom

Szabó Rebeka 8.a magyar nyelv és irodalom

Szabó Zsombor 1.a matematika

Szalay Balazs 7d magyar nyelv es irodalom termeszettudomany

Szalay Tamas 5c matematika versenyek

Szasz Anna Dorottya 3b matematika versenyek magya nyelv es irodalom

Szigeti Kinga 5c magyar nyelv es irodalom

Szalay Balázs 7.d magyar nyelv és irodalom, természettudomány

Szalay Tamás 5.c

matematika

Szász Anna Dorottya 3.b matematika, magyar nyelv és irodalom

Szigeti Kinga 5.c magyar

nyelv és irodalom

Szuhanyi Reka 3c matematika versenyek

Takacs Anna 3a magyar nyelv es irodalom

Takacs Dorka 5c magya nyelv es irodalom

Teimel Balint 6c matematika

Szuhányi Réka 3.c matemaitka

Takács Anna 3.a magyar

nyelv és irodalom

Takács Dorka 5.c magyar

nyelv és irodalom

Teimel Bálint 6.c

matematika

Tolnai Bianka 8a magyar nyelv es irodalom Toth Benedek 6c matematika sport Varga Ors 4a matematika Vass Anna 5c magyar nyelv es irodalom

Tolnai Bianka 8.a magyar nyelv és irodalom

Tóth Benedek 6.c

matematika, soprt

Varga Örs 4.a matematika

Vass Anna 5.c magyar

nyelv és irodalom

Verestoy Andras 2c matemetika versenyek Verestoy Janos 4a matematika versenyek VighPeter 4a matematika magyar nyelv es irodalom versenyek Wolf Blanka 2b matemetika versenyek

Verestóy András 2.c matematika

Verestóy János 4.a matematika Vigh Péter 4.a matematika, magyar nyelv és irodalom

Wolf Blanka 2.b

matemaitka