diákjaink sportsikerei 2016/17

feltöltés alatt...

  

2016/17-es tanév

Diákolimpiákon kiemelkedő eredményeket elért tanulók

  

1.c Fuzi Gergely sportversenyek 2.a Borbely adam sportversenyek 2.a Lukacsy Balazs sportverseny 2.b Bozoky Fruzsina sportverseny
 1.c Füzi Gergely  2.a Borbély Ádam  2.a Lukácsy Balázs 2.b Bozóky Fruzsina 
2.b Hajczinger Botond sportverseny 2.b Szasz Csenge matematika verseny sportverseny 2.b Szigeti Zsofia sportverseny 2.b Tanczos Aron sportversenyek
 2.b Hajczinger Botond

 2.b Szász Csenge

matematikaverseny,

sportverseny

2.b Szigeti Zsófia 2.b Tánczos Áron
2.c Birtha Eniko sportversenyek 2.c Gyorgy Anna nyelvesz verseny sportversenyek 2.c Hideg Peter sportverseny 2.c Petrecz Akos sakkverseny
 2.c Birtha Enikő

2.c György Anna

nyelvész verseny,

sportverseny

 2.c Hideg Péter  2.c Petrecz Ákos
2.c Szantai Nagy Kende sportverseny 3.a Benyik Vilmos David sakkverseny 3.a Matavovszky Bianka sportverseny 3.a Nagy Anna sportversenyek
 2.c Szántai-Nagy Kende  3.a Benyik Vilmos Dávid  3.a Matavovszky Bianka  3.a Nagy Anna Zsófia
3.b Bozoky Albert matematika csapatverseny sportverseny 3.b Kanyai Villo sportversenyek 3.b Pongo Dzsenifer szovegertes verseny sportversenyek 3.b Szabo Kornel matematika csapatverseny nyelveszverseny sportverseny

 3.b Bózoky Albert Gábor

matematika csapatverseny,

sportverseny

 3.b Kányai Villő Réka

 3.b Pongó Dzsenifer

szövegértes verseny,

sportverseny

 3.b Szabó Kornél

matematika csapatverseny,

nyelvész verseny,

sportverseny

3.c Balla Reka sportversenyek 3.c Pozsgai Mate sportversenyek 3.c Walczer Fanni sportversenyek 4.a Jo Barnabas sportversenyek
 3.c Balla Réka  3.c Pozsgai Máté  3.c Walczer Fanni  4.a Jó Barnabás
4.a Ratonyi Mate sportverseny 4.b Czetti Rebeka sportversenyek 4.b Kovacs Barnabas sportverseny 4.b MiklosyLuca nyelveszverseny matematika versenyek sportversenyek
 4.a Rátonyi Máté  4.b Czetti Rebeka  4.b Kovács Barnabás

4.b Miklósy Luca

nyelvész verseny,

matematikaverseny,

sportversenyek 

4.b Nemeth Rozina sportversenyek 4.c Czigler Mate sportversenyek 4.c Hegyi Balazs matematikaverseny sportversenyek 4.c Kapuy Julia matematika magyarverseny sportversenyek
 4.b Németh Rozina  4.c Czigler Máté

 4.c Hegyi Balázs

matematikaverseny,

sportverseny

 4.c Kapuy Júlia

matematikaverseny,

magyarverseny,

sportverseny

4.c Kistot Bendeguz sportversenyek 4.c Marko Hanna matematikaversenyek sportversenyek 4.c Mesterhazy Milan sportversenyek 4.c Nemeth Gina matematika csapatverseny sportverseny
 4.c Kistot Bendegúz

 4.c Markó Hanna

matematikaverseny,

sportverseny

 4.c Mesterházy Milán

 4.c Németh Gina

matematika csapatverseny,

sportverseny

4.c Sulyok Sara sportversenyek 5.b Balla Milan informatika verseny sportversenyek 5.c Kelemen Peter sportverseny 5.c Polczer Reka sportversenyek

4.c Sulyok Sára

  5.b Balla Milán

informatika verseny,

sportverseny

 5.c Kelemen Péter  5.c Polczer Réka
5.c Schmidt Karina sportversenyek 5.c Zuben Hanna sportversenyek 5.d Toth Benjamin sakkverseny 6.a Benczik Liza sportversenyek
5.c Schmidt Karina  5.c Zuben_Hanna

5.d Tóth Benjamin

6.a Benczik Liza
6.a Fekete Marton sportversenyek 6.a Jo Aliz sportversenyek 6.a Lakics Domonkos matematika angolverseny sportverseny 6.a Marko Fanni matekverseny sportversenyek
 6.a Fekete Márton  6.a Jó Aliz

6.a Lakics Domonkos

matematika,

angolverseny,

sportverseny 

 6.a Markó Fanni

matematikakverseny,

sportverseny

6.a Meszaros Alexandra nem tudjuk 6.a Nemeth Alma sportversenyek 6.a Oros Hanna sportversenyek 6.a Pozsgai Bence sportverseny
 6.a Mészaros Alexandra  6.a Németh Alma
6.a Oros Hanna
 6.a Pozsgai Bence
6.a Reznyak Mate sportversenyek 6.a Szabo Barbara sportversenyek 6.a Szoke Dorina sportversenyek 6.a Takacs Lili sportverseny
 6.a Reznyák Máté  6.a Szabó Barbara
6.a Szőke Dorina
 6.a_Takacs_Lili_sportverseny
6.a Walczer Ferenc sportverseny 6.b Nemeth Dorina sportverseny 6.b Pongracz Milan sportverseny 6.c Bartovics Vanda sportversenyek
6.a Walczer Ferenc   6.b Németh Dorina 6.b Pongrácz Milán   6.c Bartovics Vanda
6.c Bolf Agoston sporverseny 6.c Dalmai Marton szamitastechnikaverseny termeszettudomanyi csapatverseny sportversenyek 6.c Hernadi Bence sportverseny 6.c Keresztes Reka sportversenyek
 6.c Bolf Ágoston

6.c Dalmai Márton

számítástechnika verseny,

természettudományi

csapatverseny,

sportverseny

6.c Hernádi_Bence 
6.c Keresztes Réka
6.c Luksics Greta sportversenyek 6.c Madar Zsombor sportversenyek 6.c Miklosy Matyas matematika termeszettudomanyi szamitastechnika versenyek sportverseny 6.c Reczenbock Blanka sportversenyek
 6.c Luksics Gréta 6.c Madár Zsombor

6.c Miklósy Mátyás

matematikaverseny,

termeszettudományi,

számítástechnika verseny,

sportverseny 

 
 6.c Reczenböck Blanka
7.a Takacs Fanni sportverseny 7.b Botka Balint sporverseny 7.b Fury Felix sportverseny 7.b Miski Patrik sportverseny
 7.a Takács Fanni 7.b Botka Bálint 7.b Füry Félix 7.b Miski Patrik
7.b Tamas Lilla Virag sportverseny 7.c Berenyi Ruben sporverseny 7.c Hegedus Melinda sportverseny 7.c Nagyszokolyai Aron sportversenyek
 7.b Tamás Lilla Virág 7.c Berényi Rúben  7.c Hegedüs Melinda 7.c Nagyszokolyai Áron
7.c Rumi Gergo sportversenyek 7.d Farkas Csaba sportverseny 7.d Gorcs Mario sportversenyek 7.d Szalai Rebeka sportverseny
 7.c Rumi Gergő  7.d Farkas Csaba 7.d Görcs Márió 7.d Szalai Rebeka
8.a Bauer Marcell sportversenyek 8.a Kalmar Patrik sportverseny 8.a Nemeth Dani sportverseny 8.b Kopcso Gergo sportverseny foldrajz verseny
 8.a Bauer Marcell  8.a Kalmár Patrik 8.a Németh Dániel

 8.b Kopcsó Gergő

földrajz verseny,

sportverseny

8.b Meixner Sandor sportverseny 8.c Beke Attila angolnyelviverseny sportverseny 8.c Dubraviczky Dorottya sportversenyek 8.c Fabian Akos sportversenyek
 8.b Meixner Sándor

8.c Beke Attila

angol nyelvi verseny,

sportverseny

 8.c Dubraviczky Dorottya 8.c Fábián Ákos
8.c Fabian Orsolya sportverseny 8.c Szuhanyi David sportverseny 8.d Gajdusek Akos sportverseny 8.d Marko Peter matematika anyanyelvicsapatverseny fizikaverseny termeszettudomanyosverseny sportversenyek
 8.c Fábián Orsolya 8.c Szuhányi Dávid 8.d Gajdusek Ákos

8.d Markó Péter

matematikaverseny,

anyanyelvi csapatverseny,

fizikaverseny,

természettudományi verseny,

sportverseny

2.b Toth Oliver sportverseny

2.b Tóth Olivér