diákjaink tanulmányi sikerei 2016/17

 

2016/17-es tanév

Tanulmányi versenyeken kiemelkedő eredményeket elért tanulók

 

2.a Ban Czovek Indira matematika verseny 2.a Dremak Leda matematikaverseny 2.b Szasz Csenge matematika verseny sportverseny 2.c Gulyas Kata matematika versenyek

 2.a Bán-Czövek Indira

matematikaverseny

 2.a Dremák Léda

matematikaverseny

 2.b Szász Csenge Orsolya

matematikaverseny,

sportverseny

 2.c Gulyás Kata

matematikaverseny

2.c Gyorgy Anna nyelvesz verseny sportversenyek 2.c Kapuy Adam matematikaversenyek 2.c Katona Alex matematika versenyek magyarverseny Holenda Barnabas Matematikaverseny egyeni 2.c Nemeth Lea Sara nyelvesz verseny

 2.c György Anna

nyelvész verseny,

sportverseny

 2.c Kapuy Ádam

matematikaverseny

2.c Katona Alex

matematikaverseny,

magyar verseny

2.c Németh Lea Sára

nyelvész verseny

2.c Szabo Jazmin matematikaverseny 3.b Bozoky Albert matematika csapatverseny sportverseny 3.b Pongo Dzsenifer szovegertes verseny sportversenyek 3.b Radly Bernadett matematika csapatverseny nyelvismeroverseny

2.c Szabó Jázmin

matematikaverseny

3.b Bozóky Albert Gábor

matematika csapatverseny,

sportverseny

3.b Pongó Dzsenifer

szövegértés verseny,

sportverseny

3.b Rádly Bernadett

matematika csapatverseny,

nyelvismerőverseny

3.b Szabo Kornel matematika csapatverseny nyelveszverseny sportverseny 3.b Wolf Blanka Naprakeszverseny matematikacsapatverseny 3.c Balla Adam matematikaverseny 3.c Kalocsai Kristof anyanyelvi csapatverseny

3.b Szabó Kornél

matematika csapatverseny,

nyelvész verseny,

sportverseny

3.b Wolf Blanka

Naprakészverseny,

matematika csapatverseny

3.c Balla Ádam

matematikaverseny

3.c Kalocsai Kristóf

anyanyelvi csapatverseny

3.c Keseru David matematika csapatverseny 3.c Komlos Anna nyelvesz verseny 3.c Merenyi Bence matematika csapatverseny 3.c Meronka Mira matematika anyanyelvi csapatverseny

3.c Keserű David

matematika csapatverseny

3.c Komlós Anna

nyelvész verseny

3.c Merényi Bence

matematika csapatverseny

3.c Meronka Mira

matematikaverseny,

anyanyelvi csapatverseny

3.c Meszaros Anna matematika csapatverseny 3.c Nemeth Bence matek csapatversenyek 3.c Nemeth Bence Zrinyi Ilona matematika verseny 3.c Nemeth Huba anyanyelvi csapatverseny

3.c Mészaros Anna

matematika csapatverseny

3.c Németh Bence

matematika csapatverseny

3.c Németh Bence

matematikaverseny

3.c Németh Huba Zsolt

anyanyelvi csapatverseny

3.c Raffai Ruben anyanyelvi matematika csapatverseny 3.c Verestoy Andras matematika versenyek 4.a Borbely Hanna nyelvtan verseny 4.a Nagy Liza matematikaverseny

3.c Raffai Ruben Richárd

anyanyelvi verseny

matematika csapatverseny

3.c Verestóy András

matematikaverseny

4.a Borbély Hanna

nyelvtan verseny

4.a Nagy Liza

matematikaverseny

4.a Takacs Anna nyelveszverseny 4.b Ducz Melinda matematika versenyeken 4.b MiklosyLuca nyelveszverseny matematika versenyek sportversenyek 4.b Szasz Anna Dorottya matematikaversenyek

4.a Takacs Anna Csilla

nyelvész verseny

4.b Dúcz Melinda

matematikaverseny

4.b Miklósy Luca

nyelvész verseny

matematikaverseny,

sportverseny

4.b Szász Anna Dorottya

matematikaverseny

4.b Szucs Viktoria matematika Csapatverseny 4.c Bedo Barnabas informatika verseny 4.c Gyomorei Mira matematika csapatverseny 4.c Hegyi Balazs matematikaverseny sportversenyek

4.b Szücs Viktória

matematika csapatverseny

4.c Bedő Barnabás

informatika verseny

4.c Gyömörei Mira Júlia

matematika csapatverseny

4.c Hegyi Balázs Zoltán

matematikaverseny,

sportverseny

4.c Jofeju Flora nyelvesz verseny 4.c Kapuy Julia matematika magyarverseny sportversenyek 4.c Marko Hanna matematikaversenyek sportversenyek 4.c Matusek Julia matematika csapatverseny nyelvtanverseny

4.c Jófejű Flóra

nyelvész verseny 

4.c Kapuy Júlia

matematikaverseny,

magyarverseny,

sportverseny

4.c Markó Hanna Lilla

matematikaverseny,

sportverseny

 4.c Matusek Júlia

matematika csapatverseny,

nyelvtanverseny

4.c Miklosy Julia matematika csapatverseny 4.c Nemeth Gina matematika csapatverseny sportverseny 4.c Pentek Sara Boglarka matematika csapatverseny 4.c Szuhanyi Reka matematika Csapatverseny

 4.c Miklósy Júlia

matematika csapatverseny

4.c Németh Gina

matematika csapatverseny,

sportverseny 

4.c Péntek Sára Boglárka

matematika csapatverseny 

4.c Szuhányi Reka

matematika csapatverseny 

4.d Csehi Philip nyelvesz verseny 4.d Kovacs Anna Georgina matematika magyarverseny 5.a Gyorgy Eszter matematikaverseny 5.a Horvath Maja angolverseny

 4.d Csehi Philip Zoltán

nyelvész verseny

 4.d  Kovács Anna Georgina

matematikaverseny,

magyar verseny

5.a György Eszter

matematikaverseny 

5.a Horvath Maja Réka

angol verseny 

5.a Pajor Aliz matematikaversenyek 5.b Balla Milan informatika verseny sportversenyek 5.b Kocsis Anna anyanyelvi csapatverseny 5.b Nemeth Hanna anyanyelvi csapatverseny

 5.a Pajor Aliz

matematikaverseny

 5.b Balla Milán

informatika verseny,

sportverseny

5.b Kocsis Anna

anyanyelvi csapatverseny 

5.b Németh Hanna

anyanyelvi csapatverseny 

5.b Szalai Roza anyanyelvi csapatverseny 5.b Vasvari Toth Lilla anyanyelvi csapatverseny 5.c Lazur Reka anyanyelvi csapatverseny 5.c Miklos Dorka anyanyelvi csapatverseny

 5.b Szalai Róza

anyanyelvi csapatverseny

 5.b Vasvári-Tóth Lilla

anyanyelvi csapatverseny

5.c Lazur Réka

anyanyelvi csapatverseny 

5.c Miklós Dorka

anyanyelvi csapatverseny 

5.c Szalai Anna anyanyelvi csapatverseny 5.c Szucs Agota anyanyelvi csapatverseny 5.d Furedi Botond szamitastechnika verseny 5.d Mischler Zille matematika tortenelem termeszetismeret vesenyen

 5.c Szalai Anna

anyanyelvi csapatverseny

 5.c Szűcs Ágota

anyanyelvi csapatverseny

5.d Füredi Botond Szabolcs

számítástechnika verseny 

5.d Mischler Zille Anna

matematikaverseny,

történelem verseny,

természetismeret verseny 

5.d Takacs Rebeka magyar nyelvi versenyek 6.a Bojthe Attila angol nyelvi verseny 6.a Horvath Zsofia magyar versenyen 6.a Kern Andras angol nyelvi verseny

 5.d Takács Rebeka

magyar nyelvi verseny

 6.a Böjthe Attila Miklós

angol nyelvi verseny

 6.a Horváth Zsófia

magyar verseny

6.a Kern András

angol nyelvi verseny 

6.a Lakics Domonkos matematika angolverseny sportverseny 6.a Marko Fanni matekverseny sportversenyek 6.b Dornstadter Aron szamitastechnikaverseny 6.b Ducz Akos matematika magyarverseny

6.a Lakics Domonkos

matematikaverseny,

angol verseny,

sportverseny 

 6.a Markó Fanni

matematikaverseny,

sportverseny

6.b Dornstadter Áron

számítástechnika verseny 

 6.b Dúcz Ákos

matematikaverseny,

magyar verseny

6.b Nemeth Mate matematikaversenyek 6.b Szijjarto Csaba matematikaversenyek 6.b Szombathelyi Bence matematikacsapatverseny 6.c Dalmai Marton szamitastechnikaverseny termeszettudomanyi csapatverseny sportversenyek

 6.b Németh Máté

matematikaverseny

 6.b Szijjártó Csaba

matematikaverseny

 6.b Szombathelyi Bence

matematika csapatverseny

6.c Dalmai Márton

számítástechnika verseny,

természettudományi

csapatverseny,

sportverseny

6.c Miklosy Matyas matematika termeszettudomanyi szamitastechnika versenyek sportverseny 6.c Nagy Veronika nemetnyelviverseny 6.c Szalay Tamas szamitastechnika termeszettudomanyiverseny matematikaversenyek 6.c Szephegyi Mate termeszettudomanyicsapatverseny szamitastechnikaverseny

 6.c Miklósy Mátyás

matematikaverseny,

természettudományi verseny,

számítástechnika verseny,

sportverseny

 6.c Nagy Veronika

német nyelvi verseny

 6.c Szalay Tamás

számítástechnika verseny,

termeszettudományi verseny,

matematikaverseny

6.c Széphegyi Káté

természettudományi

csapatverseny,

számítástechnika verseny 

7.a Csaplar Maja tortenelemverseny 7.a Niksz Nadin tortenelemverseny 7.a Szelenyi Tamas angolnyelviverseny 7.a Zalka Hanna Barbara tortenelem nemetnyelviversenyek

 7.a Csaplár Kármen Maja

történelem verseny

 7.a Niksz Nadin

történelem verseny

 7.a Szelényi Tamás

angol nyelvi verseny

7.a Zalka Hanna Barbara

történelem verseny,

német nyelvi verseny 

7.c Eszes Nina Radnoti Irodalmipalyazat 7.c Fazekas Anna orszagismeretiverseny 7.c Horvath Jazmin matematika anyanyelvicsapatverseny 7.c Kowalchuk David Max orszagismeretiverseny

 7.c Eszes Nina

Radnóti Irodalmi pályázat

 7.c Fazekas Anna

országismereti verseny

 7.c Horváth Jázmin

matematikaverseny,

anyanyelvi csapatverseny

7.c Kowalchuk Dávid Max

országismereti verseny 

7.c Lazur Daniel matematika anyanyelvicsapatverseny kemia matematika nyelveszverseny 7.c Ledo Levente kemiaverseny 7.c Meszaros Peter orszagismereti nyelveszverseny matematika tortenelemversenyek 7.c Olaszy Kiss Lorant anyanyelvicsapatverseny

 7.c Lazur Dániel

matematikaverseny,

anyanyelvi csapatverseny,

kémia verseny,

matematikaverseny,

nyelvész verseny

 7.c Ledó Levente

kémia verseny

 7.c Mészáros Péter

orszgismereti verseny,

nyelvész verseny,

matematika verseny,

történelem verseny

7.c Olaszy-Kiss Lóránt

anyanyelvi csapatverseny 

7.c Ray Bene Julianna tortenelemverseny 7.c Tarnoczi Zoltan matematika anyanyelvicsapatverseny nemetnyelviversenyek 7.c Teimel Balint angolnyelviversenyek 7.c Somjai Sarolta Panna angol tori

 7.c Ray-Bene Júlianna

történelem verseny

 7.c Tarnóczi Zoltán

matematikaverseny

anyanyelvi csapatverseny,

német nyelvi verseny

 7.c Teimel Bálint

angol nyelvi verseny

7.c Somjai Sarolta Panna

angol nyelvi verseny,

történelem verseny

7.d Horvath Marcell matematikacsapatverseny 7.d Nagy Csaba matematikacsapatverseny 7.d Szasz Botond matematikacsapatverseny 7.d Lokos Larissza Anna matematikacsapat

 7.d Horváth Marcell

matematika csapatverseny

 7.d Nagy Csaba

matematika csapatverseny

 7.d Szász Botond

matematika csapatverseny

7.d Lőkös Larissza Anna

matematika csapatverseny

7.d Babos Nikolett Alkotni Jo palyazat Vaci Muveszeti Napok 8.a Horvath Lili nyelvi versenyeken 8.a Kalinowsky Virag nyelveszverseny 8.b Koncz Zsombor foldrajzverseny

7.d Babos Nikolett

Alkotni Jó pályázat

Váci Művészeti Napok 

8.a Horváth Lili

nyelvi verseny

 8.a Kalinowski Virág Alicja

nyelvész verseny

 

8.b Koncz Zsombor

földrajz verseny 

8.b Kopcso Gergo sportverseny foldrajz verseny 8.b Rozsas Marcell foldrajzverseny 8.b Singlar Adam foldrajz verseny 8.c Beke Attila angolnyelviverseny sportverseny

8.b Kopcsó Gergő Andor

sportverseny,

földrajz verseny

8.b Rózsás Marcell Márk

földrajz verseny 

8.b Singlár Ádám

földrajz verseny 

 8.c Beke Attila

angol nyelvi verseny,

sportverseny

8.d Balazs Martin termeszettudomanyi es matematikaicsapatverseny 8.d Geller Gabor nyanyelvi csapatverseny 8.d Kovacsics Bence matematikacsapatverseny 8.d Marko Peter matematika anyanyelvicsapatverseny fizikaverseny termeszettudomanyosverseny sportversenyek

8.d Balázs Martin

természettudományi és

matematika csapatverseny

8.d Gellér Gábor

anyanyelvi csapatverseny

8.d Kovacsics Bence

matematika csapatverseny

8.d Markó Péter

matematikaverseny,

anyanyelvi csapatverseny

fizika verseny,

természettudományi verseny

sportverseny

8.d Nagy Adam termeszettudomanyi matematika anyanyelvi fizikaverseny 8.d Ott Boglarka rajzverseny 8.d Szalay Balazs termeszettudomanyi anyanyelvicsapatverseny  

 8.d Nagy Ádam

természettudományi verseny

matematikaverseny,

anyanyelvi verseny,

fizika verseny

8.d Ott Boglárka

rajzverseny 

 

8.d Szalay Balázs

természettudományi verseny

anyanyelvi csapatverseny