Diákönkormányzat

2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2012

   

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Győr - 2012. április

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Város

Rajcsányi Balázs

1.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Kuti Rajmund

2.

Szőke Lívia NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Wawra Máté

3.

Otoltics Ernőné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Finta Patrik

4.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Pósfai Márton

4.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Gunther Sára

6.

Horváthné Nyikovics Mónika Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ Győr
Tislér Levente

7.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Erki Boldizsár

8.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Fröhlich Boldizsár

9.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Szarvas András Damján

9.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr

 

Vissza az elejére

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Görömbey László

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Bálint Levente

2.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Nagy Levente

3.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Regős Eszter Enikő

4.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Vaizer Bendegúz

5.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Melcher Bálint

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Tiszlavicz Janka

6.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Niedling Zsófia

8.

Horváthné Szemere Mária Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Erdélyi Barnabás

9.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Sass Lídia

10.

Daróczi Ilona PTNOPSZI Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény Püspökladány

 

Vissza az elejére

 

Összesített  döntő: 1-2. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Görömbey László

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Bálint Levente

2.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Rajcsányi Balázs

3.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Kuti Rajmund

4.

Szőke Lívia NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Wawra Máté

5.

Otoltics Ernőné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Finta Patrik

6.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Pósfai Márton

6.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Nagy Levente

6.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Gunther Sára

9.

Horváthné Nyikovics Mónika Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ Győr
Tislér Levente

10.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Erki Boldizsár

11.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Regős Eszter Enikő

12.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Vaizer Bendegúz

13.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Melcher Bálint

14.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Tiszlavicz Janka

14.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Fröhlich Boldizsár

16.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Szarvas András Damján

16.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Batha Benedek

18.

Borsó Bernadett Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Kiss Anna

18.

Csicsai Nándorné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Niedling Zsófia

18.

Horváthné Szemere Mária Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs

 

Vissza az elejére

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Győr - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Sándor Tibor

1.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Vida Tamás

2.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Markó Gábor

3.

Ruppertné Hutás Kinga NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Vaszary Tamás

4.

Szalainé Csapó Rita Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Németh Dávid

5.

Kőházi Mária NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Nagy Patrícia

6.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Csimma Viktor

7.

Vida Ilona Gyárvárosi és Szabadhegyi Fő- igazgatóság, Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Biczó Benedek

8.

Vargáné Frank Krisztina NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Takács Máté

9.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola Tata
Osgyán Máté

10.

Vasné Hun Judit Bábolnai Általános Iskola Bábolna

 

Vissza az elejére

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Steigler Ádám László

1.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Szász Attila

2.

Tarapcsik Katalin Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Oltyán Kristóf

3.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Póka Lili Erika

4.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Milbacher Boldizsár

5.

Kovács Zita Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Bán Bence

6.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Regős Ádám Tamás

7.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Darók Illés

8.

Némethné Tőkés Éva Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Eiben Ottó

9.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Iván Réka Boglárka

9.

Zsivkovné Cravero Ágnes Egyéni (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola) Budapest

 

Vissza az elejére

 

Összesített  döntő: 3-4. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Steigler Ádám László

1.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Szász Attila

2.

Tarapcsik Katalin, Nagy Tibor, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Sándor Tibor

3.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Vida Tamás

4.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Oltyán Kristóf

5.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Markó Gábor

6.

Ruppertné Hutás Kinga NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Póka Lili Erika

7.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Milbacher Boldizsár

8.

Kovács Zita Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Bán Bence

9.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Vaszary Tamás

10.

Szalainé Csapó Rita Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Németh Dávid

11.

Kőházi Mária NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Regős Ádám Tamás

12.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Darók Illés

13.

Némethné Tőkés Éva Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Nagy Patrícia

14.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Csimma Viktor

15.

Vida Ilona Gyárvárosi és Szabadhegyi Fő- igazgatóság, Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Biczó Benedek

16.

Vargáné Frank Krisztina NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Eiben Ottó

17.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Iván Réka Boglárka

17.

Zsivkovné Cravero Ágnes Egyéni (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola) Budapest
Sebők Panna

19.

Gyurkóné Kovács Beatrix Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Farkas Boróka

20.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok

 

Vissza az elejére

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Győr - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Paulik Panna

1.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola Szomód Szomód
Veisz Helga

2.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Kiss Dominik

3.

Szélesné Karácsony Ida, Németh Ferencné Audi Hungária Iskola Győr
Ercoli Rebecca Gioia

4.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Hende Csanád

5.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Fekete Barnabás

6.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Nyári Alexandra

7.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Zab Ramóna

8.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Szamosi Martin

9.

Kiss Csaba Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz. Kőszeg
Takács Titanilla

9.

Csüdömné Szalai Judit Nádorvárosi Főigazgatóság, Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr

 

Vissza az elejére

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Hegyi Péter

1.

Jakucs Erika Egyéni: (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest
Róka Zita Lilla

2.

Róka Sándorné Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Koncz Bendegúz

3.

Kendi Eleonóra Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Feik Johanna

5.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Ireczky Dániel

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Mamuzsics Gergő

7.

Soltészné Almási Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Papp Boglárka

8.

Nagyné Joó Andrea Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest
Káplár István

9.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Melcher Márk

10.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok

 

Vissza az elejére

 

Összesített  döntő: 5-6. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Hegyi Péter

1.

Jakucs Erika Egyéni (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest
Róka Zita Lilla

2.

Róka Sándorné Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Koncz Bendegúz

3.

Kendi Eleonóra Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Feik Johanna

5.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Ireczky Dániel

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Paulik Panna

7.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola Szomód Szomód
Mamuzsics Gergő

8.

Soltészné Almási Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Veisz Helga

9.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Papp Boglárka

9.

Nagyné Joó Andrea Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest
Káplár István

11.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Melcher Márk

12.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Kiss Péter

13.

Lengyel Lászlóné Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Kiss Dominik

14.

Szélesné Karácsony Ida, Németh Ferencné Audi Hungária Iskola Győr
Ercoli Rebecca Gioia

15.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Vaizer Petra

16.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Gungl Brigitta

17.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Hende Csanád

18.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Fekete Barnabás

19.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Kulmán Eszter

20.

Bense Erzsébet Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét

 

Vissza az elejére

 

Országos  döntő: 7-8. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Regős Krisztina

1.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Nagy Kartal

2.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Radnai Bálint

3.

Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola Várpalota
Tímár Zsuzsanna

4.

Huma János Oroszlány Város Gimnáziuma és Szakképző Iskolája Oroszlány
Karvaj Szilvia

5.

Huma Erzsébet Egyéni (Ságvári Endre Ált. Isk.) Oroszlány
Kovács Bence

6.

Fűzfa Orsolya Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest
Becsi Barnabás

7.

Kulcsár Csabáné József Attila Általános Iskola Oroszlány
Keresnyei Nóra Georgina

8.

Szabó Lajosné PTNOPSZI Petritelepi Ált. Isk. Tagintézmény Püspökladány
Kóczán Dalma

9.

Kotzmanek Istvánné Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Sopron
Balajti Szevér

10.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Döbröntei Dávid Bence

11.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola Pápa
Szalai Benjámin

12.

Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola Veszprém
Kalmár Mátyás

13.

Bognár Rozália Kmety György  Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő
Fejes Márk

14.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Andrónyi Márton

15.

Németh Andrásné Halimba Nyirád Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölcsődéje I. Nyirád
Horváth Anikó

15.

Rónainé Bolf Judit Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz. Kőszeg
Komlósi Katalin

15.

Veres László Móricz Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézmény Nyíregyháza
Herczegh Adél

18.

Széchenyi Zoltánné Általános Iskola, Óvoda és Községi Könyvtár Herceghalom
Tóth Tina

19.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Komlósi Teréz

20.

Kindruszné S. Erika Móricz Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézmény Nyíregyháza

 

Vissza az elejére

 

 

DÖNTŐ 2007

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Győr - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Tanács Viktória

1.

Dely Gyöngyi Dózsa György Ált. Isk.   Tatabánya
Illés Anna

2.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola   Tata
Marencsák Andor

3.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola   Tata
Dzur Botond Zebulon

4.

Horváth Mária Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk.  Sopron
Bajnóczky Anett

5.

Varga Mária Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Szammer Anett Szabó Judit Kodály Zoltán Ált. Isk.   Győr
Kiss Levente 

7.

Dr. Kissné Letykó Judit Dózsa György Ált. Isk.   Veszprém
Halász Dorka

8.

Albeckerné Dani Judit

II. Rákóczi F. Ált. Isk.M.H. és K.

Győrújbarát

Király Kristóf

9.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr

 

Vissza az elejére

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Budapest - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Simonics Csenge

1.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.    Oroszlány
Mándoki László

2.

Gózonné Adámy Anna ELTE Radnóti M. Gyak.isk.
Matajsz Gergő

3.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.   Oroszlány
Karvaj Szilvia

4.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.   Oroszlány
Sipos Cintia

5.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Fügedi Lúcia

6.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Bizony Dominik

7.

Nagy Jánosné Széchenyi Körúti Ált. Isk.   Szolnok
Ozsváth Mónika

8.

Gyugáné V. Ilona József Attila Ált. Isk.  Oroszlány
Szabó Valentin

9.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Keskeny Petra

10.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.   Eger

 

Vissza az elejére

 

Összesített döntő: 1-2. korcsoport –  2007. május

Név

Az összesített döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Simonics Csenge

1.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Tanács Viktória

2.

Dely Gyöngyi Dózsa György Ált. Isk.  Tatabánya
Mándoki László Gózonné Adámy Anna ELTE Radnóti M. Gyak.isk.
Illés Anna

4.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola   Tata
Matajsz Gergő

5.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Marencsák Andor

6.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola   Tata
Karvaj Szilvia

7.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Dzur Botond Zebulon

8.

Horváth Mária Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk.  Sopron
Bajnóczky Anett

9.

Varga Mária Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Szammer Anett Szabó Judit  Kodály Zoltán Ált. Isk.  Győr
Sipos Cintia

11.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Fügedi Lúcia

12.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Kiss Levente 

13.

Dr. Kissné Letykó Judit Dózsa György Ált. Isk.  Veszprém
Halász Dorka

14.

Albeckerné Dani Judit II. Rákóczi F. Ált. Isk.M.H. és K. Győrújbarát
Király Kristóf

15.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Illés Eszter

16.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola    Tata
Bizony Dominik Nagy Jánosné Széchenyi Körúti Ált. Isk.   Szolnok
Ozsváth Mónika

18.

Gyugáné V. Ilona József Attila Ált. Isk.   Oroszlány
Szabó Valentin

19.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Keskeny Petra

20.

Gál Jánosné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Kurcsics Vivien

21.

Szabó Judit  Kodály Zoltán Ált. Isk.  Győr
Horváth Kitti

22.

Kissné Fazekas Gabriella Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Andrónyi Márton

23.

Sarkadi Nagy Andrásné Erzsébet Királyné Ált. Isk. Nyirád
Regéczy Zsombor

24.

Szekérné Döbrősy Beáta Bersek J. Ált. Isk. és AMI
Samodai Áron

25.

Kissné Fazekas Gabriella Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr

 

Vissza az elejére

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Győr - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Lados Csaba

1.

Szabó Sándorné NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk.   Győr
Andrónyi Tamás

2.

Hoffmann Istvánné Erzsébet Királyné Ált. Isk.    Nyirád
Nagy Gergely

3.

Albeckerné Dani Judit II. Rákóczi Ferenc Ált.Isk.M.H.ésK.   Győrújbarát
Orbán Béla

4.

Molnár Szilvia Kölcsey Ferenc Ált. Isk.   Győr
Bokányi Csaba

5.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola   Győr
Pálinger Dávid

6.

Pálisné Balogh Ilona Kodály Zoltán Ált. Isk.   Győr
Sipos Albert

7.

Schruffné Ács Mária Kőkúti Általános Iskola   Tata
Várady Balázs

8.

Ruppertné Hutás Kinga NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk.   Győr
Kulcsár Rebeka

9.

Dr. Kosztin Árpádné Vaszary János Ált. Isk.  Tata
Győrffy Sebő

10.

Somosfalviné F. Gabriella NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk.   Győr

 

Vissza az elejére

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Budapest - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Regős Krisztina

1.

Biharváriné Prolok Ágota Fő Fasori Átl. Isk.   Szeged
Steigler Alida

2.

Dr. Csatári Bálintné Zrínyi Ilona Ált. Isk.  Kecskemét
Kórós Dzsenifer

3.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Goór Vanessza Szonja

4.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Kovács Gergely

5.

Oláh Éva Általános Iskola    Farmos
Csépke Attila

6.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Becsi Barnabás

7.

Záborszky Ilona József Attila Ált. Isk.  Oroszlány
Koncz Soma

8.

Nánai Andrea Árpád -Fejedelem Általános Iskola
Lajos Hanka

9.

Fux István Pannónia Ált. Isk.  Bp.
Kovács Balázs

10.

Monostori Zsuzsanna ELTE Radnóti M. Gyak.Isk.   Bp.

 

Vissza az elejére

 

Összesített döntő: 3-4. korcsoport –  2007. május

Név

Az összesített döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Regős Krisztina

1.

Biharváriné Prolok Ágota Fő Fasori Átl. Isk.  Szeged
Steigler Alida

2.

Dr. Csatári Bálintné Zrínyi Ilona Ált. Isk.  Kecskemét
Kórós Dzsenifer

3.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Goór Vanessza Szonja

4.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Lados Csaba

5.

Szabó Sándorné NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk. Győr
Kovács Gergely

6.

Oláh Éva  Általános Iskola  Farmos
Andrónyi Tamás

7.

Hoffmann Istvánné Erzsébet Királyné Ált. Isk.  Nyirád
Nagy Gergely

8.

Albeckerné Dani Judit II. Rákóczi Ferenc Ált.Isk.M.H.ésK. Győrújbarát
Orbán Béla

9.

Molnár Szilvia Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Bokányi Csaba

10.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola  Győr
Kulcsár Rebeka

11.

Dr. Kosztin Árpádné Vaszary János Ált. Isk. Tata
Pálinger Dávid

12.

Pálisné Balogh Ilona Kodály Zoltán Ált. Isk.  Győr 
Sipos Albert

13.

Schruffné Ács Mária Kőkúti Általános Iskola   Tata
Csépke Attila

14.

Scherlein Márta Ságvári Endre Ált. Isk. Oroszlány
Várady Balázs

15.

Ruppertné Hutás Kinga NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk. Győr
Győrffy Sebő

16.

Somosfalviné F. Gabriella NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk. Győr
Becsi Barnabás

17.

Záborszky Ilona József Attila Ált. Isk. Oroszlány
Tóth Barnabás

18.

Érsekné Kovács Ildikó Munkácsy Mihály Ált. Isk. Pápa
Koncz Soma

19.

Nánai Andrea Árpád -Fejedelem Általános Iskola
Lajos Hanka

20.

Fux István Pannónia Ált. Isk. Bp.
Lőrincz Botond

21.

Kozári Miklósné Kőkúti Általános Iskola  Tata
Homor Áron

22.

Kóthayné Miller Edit Vaszary János Ált. Isk. Tata
Nesztor Anna

23.

Somosfalviné F. Gabriella NYME Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk. Győr
Kovács Balázs

24.

Monostori Zsuzsanna ELTE Radnóti M. Gyak.Isk.  Bp.
Nguyen Vi Vien

25.

Balassa Lászlóné ELTE Radnóti M. Gyak.Isk.  Bp.

 

Vissza az elejére

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Győr - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Wesely Norbert

1.

Krizsonits Mátyásné Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk. Sopron
Déri Tamás

2.

Lengyel Károly Dózsa Gy. Ált. Isk.  Veszprém
Somogyi Roland

3.

Urvald István Erzsébet Királyné Ált. Isk.   Nyirád
Erdős Szilvia

4.

Megyeriné Borsó Éva Munkácsy Mihály Ált. Isk.  Pápa
Koncz Gergő

5.

Tóthné Nagy Judit Munkácsy Mihály Ált. Isk.  Pápa
Rozman Petra

6.

Maráz Lászlóné Vaszary János Ált. Isk.  Tata
Király Dániel

7.

Komonczy Ferencné Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Goór Csaba Bence

8.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Jakab Nóra

9.

Hamuthné Mesterházy Anita

Vocational Academy Kéttanny. Ált. Isk.  

Győr

Széles Imre Antal

10.

Nagyné D. Julianna Általános Iskola  Győrladamér

 

Vissza az elejére

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Budapest - 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Szabó Zsóka

1.

Szabó Péterné Géza Fejedelem Ált. Isk. Mende
Kiss Nikoletta

2.

Tarnóczi Richárdné Vécsey Károly Ált. Isk.   Nyiregyháza
Makk László

3.

Szikoráné Duba Ida Rókusi Általános Iskola   Szeged
Németh Adrienn

4.

Valkainé Botta Zsuzsa Zrínyi Ilona Ált. Isk.   Kecskemét
Király Brigitta

5.

Garami Judit Kölcsey Ferenc Ált. Isk.    Bp.
Miklós Réka

6.

Enyedi Judit Általános Iskola    Herceghalom
Szokol Hajnalka

7.

Belinszki Józsefné Vécsey Károly Ált. Isk.   Nyíregyháza
Iván Attila Gyula

8.

Kovács Józsefné Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.   Bp.
Zsiros Ádám

9.

Szikoráné Duba Ida Rókusi Általános Iskola   Szeged
Gyurcsányi Péter

10.

Palcsóné Graj Judit Fiumei Úti Ált. Isk.   Szolnok

 

Vissza az elejére

 

Összesített döntő: 5-6. korcsoport –  2007. május

Név

Az összesített döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Wesely Norbert

1.

Krizsonits Mátyásné Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk. Sopron
Déri Tamás

2.

Lengyel Károly Dózsa Gy. Ált. Isk.  Veszprém
Somogyi Roland

3.

Urvald István Erzsébet Királyné Ált. Isk. Nyirád
Erdős Szilvia

4.

Megyeriné Borsó Éva Munkácsy Mihály Ált. Isk. Pápa
Szabó Zsóka

5.

Szabó Péterné Géza Fejedelem Ált. Isk. Mende
Koncz Gergő

6.

Tóthné Nagy Judit Munkácsy Mihály Ált. Isk. Pápa
Kiss Nikoletta

7.

Tarnóczi Richárdné Vécsey Károly Ált. Isk. Nyiregyháza
Rozman Petra

8.

Maráz Lászlóné Vaszary János Ált. Isk. Tata
Makk László

9.

Szikoráné Duba Ida Rókusi Általános Iskola  Szeged
Király Dániel

10.

Komonczy Ferencné  Kölcsey Ferenc Ált. Isk.  Győr
Goór Csaba Bence

11.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Jakab Nóra

12.

Hamuthné Mesterházy Anita Vocational Academy Kéttanny. Ált. Isk. Győr
Németh Adrienn

13.

Valkainé Botta Zsuzsa Zrínyi Ilona Ált. Isk. Kecskemét
Király Brigitta

14.

Garami Judit Kölcsey Ferenc Ált. Isk. Bp.
Széles Imre Antal

15.

Nagyné D. Julianna Általános Iskola   Győrladamér 
Miklós Réka

16.

Enyedi Judit Általános Iskola  Herceghalom
Faragó Martin

17.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.Oroszlány
Baranyi Balázs

18.

Wöller Lászlóné Szabadhegyi Közoktatási Központ  Győr
Szokol Hajnalka

19.

Belinszki Józsefné Vécsey Károly Ált. Isk.  Nyíregyháza
Iván Attila Gyula

20.

Kovács Józsefné Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.  Bp.
Zsiros Ádám

21.

Szikoráné Duba Ida Rókusi Általános Iskola  Szeged
Gyurcsányi Péter

22.

Palcsóné Graj Judit Fiumei Úti Ált. Isk. Szolnok
Herbert Krisztián

23.

Baranyai Zsuzsanna Marcalvárosi Közokt.Kp.Ó.és Ált.Isk. Győr
Vörösbaranyi Armand

24.

Wöller Lászlóné Szabadhegyi Közoktatási Központ Győr
Németh Rita

25.

Németh Lászlóné Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk.  Sopron

 

Vissza az elejére

 

Országos döntő: 7-8. korcsoport – 2007. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Németh László

1.

Belényessy Viktória Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk.  Sopron
Lantos András

2.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Juhász Judit

3.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Solymosi Emőke

4.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Ált. Isk.   Oroszlány
Káldy Gergely

5.

Márkusné Szanyi Rita Bolyai J. Ált. Isk. és ISZKI  Mosonmagyaróvár
Simonics Zsófia

6.

Farkas Gáborné Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Miklós Gergely

7.

Széchenyi Zoltánné Általános Iskola  Herceghalom
Benczik Roxána

8.

Székely Márton Bakonys.-Vérteskethely ÁMK    
Kertész Dávid

9.

Tóthné Nagy Judit Munkácsy Mihály Ált. Isk.  Pápa
Morapitiye Sunil

10.

Czékus M./Agócsné H. A. Kisfaludy Utcai Általános Isk. Kaposvár
Szalkai Zsófia

11.

Futtató Andrea Szilágyi E. Kereszt. Ált Isk. AMOI  Veszprém
Rónai Sára

12.

Kiss Lajos Csaba Bersek J. Ált. Isk. és AMI  Kőszeg
Rónai Máté

13.

Kiss Lajos Csaba Bersek J. Ált. Isk. és AMI  Kőszeg
Lédeczi Lilla

14.

Soltészné Almási Ildikó Zrínyi Ilona Ált. Isk.  Kecskemét
Kovács Zsuzsa

15.

Jäger Csaba Városmajori Gimnázium  Bp.
Cserkuti Milán

16.

Németh Ferencné Apáczai Cs. J. Ált. Isk. Táplánszentkereszt
Schmidt Petra

17.

Dr. Farkas Sándorné Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Kránicz Orsolya

18.

Stelczer Csabáné Móra Ferenc Ált. Isk. és Középisk. Győr
Szakolczai Anett

19.

Elek Emilné Vécsey Károly Ált. Isk.  Nyíregyháza
Kóczán Gergely

20.

Sántha Erzsébet Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk.  Sopron
Bertalan Regina

21.

Bognár Rozália Széchenyi I. Ált. Isk. AMOI    Mosonszentmiklós
Gaizer Bence

22.

Jakó Edit Németh L. Gimn.és Ált.Isk.  Hódmezővásárhely
Stasz Balázs

23.

Farkas Gáborné Ságvári Endre Ált. Isk.  Oroszlány
Magi Márton

24.

Ludányiné Bálint Judit Felsővárosi Ált. Isk.  Eger
Alberti Dorina

25.

Jäger Csaba Városmajori Gimnázium   Bp.
Kovács Mónika Slezákné Dénes Zsuzsanna Ságvári Endre Ált. Isk. Oroszlány