Könyvtár

  

 
        

NÉV

 

TANÍTOTT TÁRGYAK

 

OF.

 

FOGADÓÓRÁK

 

1.

Antalné Jánosfalvi Veronika

Angol   Csütörtök 3.óra 

1.    

Albisi Pánczél Eszter

matematika, logika, magyar  2.a Szerda 4.óra 

2.    

Baksa Péter

testnevelés, biológia, term.ism

 7.b Kedd 2.óra 

3.    

Bálint Csabáné

Ig. helyettes, matematika, logika

  Csütrötök 3.óra 

4.    

Balogh Júlia

tanító, matematika, magyar

 4.c Csütörtök 5.óra 

5.    

Biczó Krisztina

matematika, kémia

 6.d  Csütörtök 5.óra 

6.    

Borkai Enikő

testnevelés, ének    Péntek 3.óra 

7.    

Borkainé Havassy Myrtill

testnevelés    Kedd 2.óra 

8.    

Csutak Zsuzsanna

term.ism, földr., tört., etika

 7.a Hétfő  5.óra 

9.    

Fegyveres Lászlóné

magyar, ének 

 7.c Kedd 2.óra 

10.    

Fehér Ibolya

tanító

 4.b  

11.    

Ferenczi Edit

tanító

 4.c  Szerda 3.óra 

12.    

Ferenczi Szidónia

magyar, matematika,
logika, körny.ism.
 2.d Kedd 3.óra 

13.    

Gellér Ferenc

testnevelés

 8.c  Szerda 6.óra 

14.    

Gesztesi-Gross Ildikó

angol, tanító   Kedd 4.óra 

15.    

Gyalogh Kinga

magyar, matek, német  4.b  Hétfő 5.óra 

16.    

Hidi Krisztina

magyar, rajz, technika   Kedd 3.óra 

17.    

Horváth Andrea

magyar, matematika, logika
környezet, erkölcstan 
 1.b  Csütörtök 5.óra 

18.    

Horváth Anita

angol, technika, rajz   Csütörtök 2.óra 

19.    

Horváth János

informatika, testnevelés, rendszergazda 

 5.d Szerda 1.óra 

20.    

Jankó Andrea

angol   Kedd 5.óra 

21.    

Kasza Györgyné

matematika, fizika, logika

  Péntek 4.óra 

22.    

Komjáthy Márta

történelem, etika, mozgókép

 5.b  Hétfő 3.óra 

 23.    

Kónya Gyöngyi

tanító, technika, rajz    Kedd 3.óra 

   24.

Kovács Andrea

magyar, matematika  4.a  Csütörtök 5.óra 

 25.    

Miklósy Zoltán

Ig. helyettes, matematika, logika,

informatika

 5.c  telefonos egyeztetés 
alapján 

26.    

Milley Györgyné

tanító, magyar, matematika, logika  2.c Csütörtök 3.óra 

27.    

Nagy Anikó

magyar, ének

  Péntek 5.óra 

28.    

Nagy Enikő

testnevelés, környezet, rajz, technika   Kedd 2.óra 

29.    

Nagy Judit

matematika, logika, rajz

 8.b Hétfő 2.óra 

30.    

Nagy Tivadarné

matematika, logika, rajz, technika    Hétfő 2.óra 

31.    

Németh Anett

matematika, logika, magyar, testnevelés   1.d  Hétfő 6.óra 

32.    

Németh Rita

informatika, rajz, technika

  Péntek 2.óra 

33.    

Némethné Mátyás Erzsébet

ének    

34.    

Némethné Müller Julianna

tanító, technika, rajz,
környezet, testnevelés
 
  Hétfő 2.óra 

35.    

Antalné Jánosfalvi Veronika

angol

   

36.    

Pákné Dukony Márta

magyar, környezet  3.a  Csötörtök 1.óra 

  37.    

 

 gyógypedagógus    Csütörtök 1.óra 

  38.    

Péntekné Sári Anikó

angol, term.ism., biológia

 6.c  Péntek 6.óra 

39.    

Rácz Elvira

testnevelés, rajz    

40.    

Simon Gáborné

Ig. helyettes, magyar

  Hétfő 1.óra 

41.    

Somogyiné Nagy Alíz

magyar, matematika, logika  1.c  Csütörtök 2.óra 

42.    

Szabados Réka

körny.ism., technika, rajz  4.c   

43.    

Szalai Ferenc

Igazgató, informatika, logika

  Kedd 1. óra 

44.    

Szedlákné Kiss Tímea

magyar, német, ének   Péntek 4.óra 

45.    

Szitáné Pintér Erika

német, történelem

 5.a Péntek 6.óra 

46.    

Töröcsik Istvánné

rajz, német

  Hétfő 4.óra 

47.  

Takácsné Erdős Rozália

magyar, könyvtár

  Kedd 4.óra 

48.    

Turner László

matematika, testnev.

 7.a Kedd 4.óra 

49.    

Turnerné Koch Mónika

term.ism, biológia, rajz

 6.a  Szerda 3.óra 

50.    

Varga Zsuzsa

magyar, történelem

 6.b  Hétfő 3.óra 

51.    

Vargáné Cser Zsuzsanna

magyar, matematika,
körny.ism, erkölcstan
 2.a Péntek 2.óara 

52.    

Vitáris József

rajz, technika   Szerda 5.óra 

53.    

Werli Tímea Vanda

tanító,   2.b Hétfő 4.óra