Eredmények 2019

2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

 

 

DÖNTŐ 2019.

 

Győr 1-2
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Bangha Lóránt
2. 1. Kovács Henriett
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium Győr Gazdag Dorka 2. 2. Ihászné Kaifis Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Széplaki Zina Zara 2. 3. Borók Beatrix
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Goda Krisztián 2. 4. Kissné Fazekas Gabriella
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Bagó Dániel 2. 5. Kissné Fazekas Gabriella
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Mosonszentmiklós Tóka Fanni 2. 6. Rózsáné Steininger Anikó
GYSZSZC Móra Ferenc Sportiskolai Általános Iskolája és Szakgimnáziuma Győr Kiss Adrián 2. 7. Tóth Nikolett
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Limpár Kristóf 2. 8. Kissné Fazekas Gabriella
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Horváth Benedek 2. 9. Németh Andrea
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Siklósi Dalma 1. 10. Törökné Baranyai Judit
           
Budapest 1-2
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szabó Frigyes 2. 1. Szabó Éva
Egyéni (Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest) Budapest Máthé Levente Nándor 2. 2. Ördög Erika
Budapest XIV. Kaffka Margit Általános Iskola Budapest Dudinszky Gergő Sámuel 2. 3. Csorbáné L. Anna
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Kalocsa Martin Gábor 2. 4. Geri Gabriella
Budapest XIV. Kaffka Margit Általános Iskola Budapest Németh Zalán 2. 5. Csorbáné L. Anna
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Lábár Kornél 2. 6. Reichardtné Mozsár Boglárka
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Diósd Balogh Botond 2. 7. Hoffmanné Zsolnai Noémi
Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest Gárday Helga 2. 7. Szvorényné Kriglovics Julianna
Érdligeti Általános Iskola Érd Béni Zsombor 1. 9. Váli Zsuzsanna
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Korn Johanna 1. 10. Nagy Andrea 
           
1-2 összesített
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Bangha Lóránt 2. 1. Kovács Henriett
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szabó Frigyes 2. 2. Szabó Éva
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium Győr Gazdag Dorka 2. 3. Ihászné Kaifis Anna
Egyéni (Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest) Budapest Máthé Levente Nándor 2. 3. Ördög Erika
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Széplaki Zina Zara 2. 5. Borók Beatrix
Budapest XIV. Kaffka Margit Általános Iskola Budapest Dudinszky Gergő Sámuel 2. 6. Csorbáné L. Anna
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Kalocsa Martin Gábor 2. 7. Geri Gabriella
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Goda Krisztián 2. 8. Kissné Fazekas Gabriella
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Bagó Dániel 2. 9. Kissné Fazekas Gabriella
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Mosonszentmiklós Tóka Fanni 2. 10. Rózsáné Steininger Anikó
GYSZSZC Móra Ferenc Sportiskolai Általános Iskolája és Szakgimnáziuma Győr Kiss Adrián 2. 11. Tóth Nikolett
Budapest XIV. Kaffka Margit Általános Iskola Budapest Németh Zalán 2. 12. Csorbáné L. Anna
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Limpár Kristóf 2. 13. Kissné Fazekas Gabriella
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Horváth Benedek 2. 14. Németh Andrea
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Siklósi Dalma 1. 15. Törökné Baranyai Judit
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Lábár Kornél 2. 16. Reichardtné Mozsár Boglárka
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Nagy Judit 2. 17. Németh Andrea
Tápi József Attila Általános Iskola Táp Vas Lia Viola 2. 18. Tóthné Samu Teréz
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Diósd Balogh Botond 2. 18. Hoffmanné Zsolnai Noémi
Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest Gárday Helga 2. 18. Szvorényné Kriglovics Julianna
           
Győr 3-4
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, AMI, Gimn. és Koll. Győr Piller Ádám 4. 1. Csákiné Kiss Zsuzsanna
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Nyőgér Liána 4. 2. Kántorné Ujfalvi Barbara
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Süli Maximilián 3. 3. Somosfalviné Fehér Gabriella
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Vivien 4. 4. Brunner Bernadett
Egyéni (Tarczy Lajos Általános Iskola) Pápa Lőrincz László Lénárd 4. 5. Kiss Zsanett
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Czanek Jázmin Flóra 3. 6. Komáromi Miklósné
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Petz Dániel 3. 7. Somosfalviné Fehér Gabriella
Bersek József Általános Iskola Kőszeg Pusztai Dominik 3. 8. Tóthné Pintér Gyöngyi
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Csizmazia Hanna 3. 9. Komáromi Miklósné
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Mosonszentmiklós Raczenböck Balázs 3. 9. Rózsáné Steininger Anikó
           
Budapest 3-4
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Voll Szonja 4. 1. Ördög Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Horváth Kamilla 4. 2. Csepcsányi Éva
Egyéni (Kodály Zoltán Általános Iskola) Nyíregyháza Hollós Marcell 4. 3. Tóthné Miholecz Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Gargya Péter 3. 4. Ignáth Ildikó
Érdligeti Általános Iskola Érd Nagy Levente 3. 4. Szűcs Éva
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Máté 3. 6. Ignáth Ildikó
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Anna 4. 7. Nagy Andrea 
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Kakuszi Lili 3. 8. Fábián Istvánné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szathmári Tamás 3. 9. Ignáth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Szűcs Kitti 4. 10. Csepcsányi Éva
           
3-4 összesített
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, AMI, Gimn. és Koll. Győr Piller Ádám 4. 1. Csákiné Kiss Zsuzsanna
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Voll Szonja 4. 2. Ördög Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Horváth Kamilla 4. 3. Csepcsányi Éva
Egyéni (Kodály Zoltán Általános Iskola) Nyíregyháza Hollós Marcell 4. 4. Tóthné Miholecz Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Gargya Péter 3. 5. Ignáth Ildikó
Érdligeti Általános Iskola Érd Nagy Levente 3. 5. Szűcs Éva
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Máté 3. 7. Ignáth Ildikó
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Nyőgér Liána 4. 8. Kántorné Ujfalvi Barbara
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Anna 4. 8. Nagy Andrea 
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Kakuszi Lili 3. 10. Fábián Istvánné
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Süli Maximilián 3. 11. Somosfalviné Fehér Gabriella
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szathmári Tamás 3. 11. Ignáth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Szűcs Kitti 4. 13. Csepcsányi Éva
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Vivien 4. 14. Brunner Bernadett
Egyéni (Tarczy Lajos Általános Iskola) Pápa Lőrincz László Lénárd 4. 15. Kiss Zsanett
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Czanek Jázmin Flóra 3. 16. Komáromi Miklósné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Gonda Zente 3. 17. Ignáth Ildikó
Széchenyi Istán Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Petz Dániel 3. 18. Somosfalviné Fehér Gabriella
Egyéni (Kecskeméti Arany János Általános Iskola) Kecskemét Kerekes Ignác Csaba 3. 18. Kerekesné Csabankó Éva
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Kulcsár Áron 3. 20. Ignáth Ildikó
           
Győr 5-6
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 5. 1. Horváthné Berta Éva
Egyéni (Győri Arany János Általános Iskola) Győr Hugai Nóra 6. 2. Zombori Rita
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Nikolett 6. 3. Polányiné Schatz Anikó
Bábolnai Általános Iskola Bábolna Kocsis Péter 5. 4. Pusztai Anett Mária
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola Sopron Tallos Levente 6. 5. Teichtinger János
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 5. 6. Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Kövesi Alíz 6. 7. Polányiné Schatz Anikó
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Varga Hanna 6. 8. Polányiné Schatz Anikó
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád Andrónyi Levente 5. 9. Vass Lajos
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Csorna Erlitz Gergő 6. 10. Egedyné Fülöp Gyöngyi 
           
Budapest 5-6
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Egyéni (Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest Veres Dorottya 5. 1. Pereczes Marianna
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Varga Zoltán 6. 2. Székely Ildikó
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás  5. 3. Fazekas Sándorné
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Szabó Réka 6. 4. Székely Ildikó
Egyéni (Arany János Általános Iskola, Bányai Júlia Gimnázium) Kecskemét Bajáki Borbála 6. 5. Kiss Róbert
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Ábel 5. 6. Fazekas Sándorné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Halasi-Kovács Anna 5. 7. Fazekas Sándorné
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Faragó Luca 6. 8. Székely Ildikó
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Horváth Áron 6. 9. Székely Ildikó
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Herceghalom Kallós Balázs 6. 10. Horváthné Gacsályi Marianna
           
5-6 összesített
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 5. 1. Horváthné Berta Éva
Egyéni (Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest Veres Dorottya 5. 1. Pereczes Marianna
Egyéni (Győri Arany János Általános Iskola) Győr Hugai Nóra 6. 3. Zombori Rita
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Nikolett 6. 4. Polányiné Schatz Anikó
Bábolnai Általános Iskola Bábolna Kocsis Péter 5. 5. Pusztai Anett Mária
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Varga Zoltán 6. 6. Székely Ildikó
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás  5. 7. Fazekas Sándorné
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Szabó Réka 6. 8. Székely Ildikó
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola Sopron Tallos Levente 6. 9. Teichtinger János
Egyéni (Arany János Általános Iskola, Bányai Júlia Gimnázium) Kecskemét Bajáki Borbála 6. 10. Kiss Róbert
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Ábel 5. 11. Fazekas Sándorné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Halasi-Kovács Anna 5. 12. Fazekas Sándorné
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 5. 13. Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Faragó Luca 6. 14. Székely Ildikó
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Kövesi Alíz 6. 15. Polányiné Schatz Anikó
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Horváth Áron 6. 16. Székely Ildikó
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Varga Hanna 6. 17. Polányiné Schatz Anikó
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Herceghalom Kallós Balázs 6. 18. Horváthné Gacsályi Marianna
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád Andrónyi Levente 5. 19. Vass Lajos
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Csorna Erlitz Gergő 6. 20. Egedyné Fülöp Gyöngyi 
           
Budapest 7-8
           
Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Fogarassy Kristóf 7. 1. Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa Németh Dorottya Réka 7. 2. Dr. Spissich László
Zsuponicsné Bátyay Erzsébet
Egyéni (Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. És Koll.) Orosháza Balázs Eliot Emanuel 8. 3. Nagyné Dömötör Márta
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Molnár Kristóf 7. 4. Kovács Veronika
Egyéni (Révai Miklós Gimnázium) Győr Miklósy Mátyás 8. 5. Árki Tamás
Egyéni (Eötvös J. Gyak. Ált. Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza) Nyíregyháza Kovács Levente 7. 6. Marcsekné Vetési Júlia, Mokánszki-Magyar Tünde
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bálint Balázs 7. 7. Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Szabó Viktória 7. 8. Tenke Zsuzsanna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Kovács Szabolcs 7. 9. Kovács Veronika
Budapest II. Kerület II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest Nagy Melani 8. 10. Keresztes Jusztina
Szegő Gábor Általános Iskola Szolnok Sipeki Márton 8. 11. Fülöpné Krisztián Szilvia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 7. 12. Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Egyéni (Révai Miklós Gimnázium)   Dékány Domonkos 8. 13. Nagy Róbert
Fészek Waldorf Általános Iskola és Gimnázium Solymár Hochenburger Zoárd 7. 14. Németh Ágnes