2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2014

 

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Győr - 2014. május
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Bálint Balázs 1. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Matusz Benedek 2. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Nagy Flóra 3. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Pál Bendegúz 4. Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
Mészáros Botond 5. Hettingerné Horváth Beáta Adyvárosi Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola Győr
Matusz Levente 6. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Fodor István Vilmos 7. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Abos Gergő 8. Erdősiné Takács Hajnalka Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Élő Zalán László 8. Pásztorné Horváth Adrienn Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda
Orosz Emese 10. Komáromi Miklósné Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Budapest - 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Bényei Borisz 1. Korizs Krisztina Pipacsvirág Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Telki
Vasvári Bence 2. Molnár Ágnes Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Fórizs Borbála 3. Gyurkóné Kovács Beatrix Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Szentesi László 4. Ignáth Ildikó Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Sperka Lóránt 5. Ignáth Ildikó Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Darók Hanna 6. Magyar Sándorné Karcagi Általános Iskola Kováts Mihály Tagiskolája Karcag
Simonics Levente 6. Tildy Zsuzsa Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Simonics Olivér 6. Molnár Ágnes Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Nagy Krisztina 9. Zsidóné Csóka Ildikó Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest
Fürjes Bálint 10. Bíró Anikó budaörsi 1. sz. Általános Iskola Budaörs

 

Összesített  döntő: 1-2. korcsoport – 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Bényei Borisz 1. Korizs Krisztina Pipacsvirág Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Telki
Bálint Balázs 2. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Vasvári Bence 3. Molnár Ágnes Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Fórizs Borbála 4. Gyurkóné Kovács Beatrix Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Szentesi László 5. Ignáth Ildikó Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Sperka Lóránt 6. Ignáth Ildikó Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Matusz Benedek 7. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Darók Hanna 7. Magyar Sándorné Karcagi Általános Iskola Kováts Mihály Tagiskolája Karcag
Simonics Levente 7. Tildy Zsuzsa Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Simonics Olivér 7. Molnár Ágnes Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Nagy Krisztina 11. Zsidóné Csóka Ildikó Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest
Fürjes Bálint 12. Bíró Anikó budaörsi 1. sz. Általános Iskola Budaörs
Nagy Flóra 13. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Giba Előd 14. Pádár Erika Kandó Téri Általános Iskola Budapest
Pál Bendegúz 15. Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
Mészáros Botond 16. Hettingerné Horváth Beáta Adyvárosi Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola Győr
Gargya Dániel Sándor 17. Ignáth Ildikó Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Matusz Levente 18. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Vámosi Liliána 19. Kovács Zita Mecsekaljai Iskola Kovács Béla Általános Iskolája Pécs
Fodor István Vilmos 20. Borók Beatrix Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém

 

 

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Győr - 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Tislér Levente Norbert 1. Horváthné Berta Éva Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Pósfai Márton Béla 2. Horváthné Berta Éva Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Erki Boldizsár 3. Páli Ildikó Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Birbauer Dorina 4. Jakabné Varga Judit Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr
Finta Patrik 5. Páli Ildikó Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Kubik Ármin 6. Rémi Péterné Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr
Horváth Júlia 7. Kaszás Lászlóné Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Győr
Schwahofer Dominik 8. Tóthné Pintér Gyöngyi Bersek József Általános Iskola Kőszeg
Tóth Vivien 8. Jakabné Varga Judit Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr
Wawra Máté 10. Otoltics Ernőné Kertvárosi Móricz Zs. Ált. Iskola Váczi Mihály Általános Iskolája Győr

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Budapest - 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Tiszlavicz Janka 1. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Szabados Gergő 2. Dobránszkyné Csige Boglárka Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Tóth Zóra 3. Tercsiné Tóth Ilona Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Nagy Levente 4. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Király András 5. Kecskeméti Sándorné Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest
Görömbey László 6. Dobránszkyné Csige Boglárka Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Bálint Levente 7. Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Ávár Bence 8. Csepcsányi Éva Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Erdélyi Barnabás 9. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Varga Abigél 10. Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd

 

Összesített  döntő: 3-4. korcsoport – 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Tiszlavicz Janka 1. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Szabados Gergő 2. Dobránszkyné Csige Boglárka Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Tislér Levente Norbert 3. Horváthné Berta Éva Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Tóth Zóra 4. Tercsiné Tóth Ilona Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Nagy Levente 5. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Pósfai Márton Béla 6. Horváthné Berta Éva Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Király András 7. Kecskeméti Sándorné Kölcsey Ferenc Általános Iskola Budapest
Görömbey László 8. Dobránszkyné Csige Boglárka Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Erki Boldizsár 9. Páli Ildikó Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Bálint Levente 9. Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Ávár Bence 11. Csepcsányi Éva Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Erdélyi Barnabás 12. Csőke Ilona Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Birbauer Dorina 13. Jakabné Varga Judit Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr
Varga Abigél 13. Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Vaizer Bendegúz 15. Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Bali Dorka 16. Fábián Istvánné Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Fedor Ádám 17. Hajdúné Borbás Marianna Nyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI Nyíregyháza
Finta Patrik 18. Páli Ildikó Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Nagy Melani Anna 19. Nagy Andrea Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest
Kubik Ármin 20. Rémi Péterné Gyárvárosi és Szabadhegyi Általános Iskola és Középiskola Gyárvárosi Általános Iskolája Győr

 

 

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Győr - 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Veisz Andor 1. Csalainé Csengődi Judit Egyéni (Vaszary János Általános Iskola ) Tata
Sándor Tibor 2. Tóth-Sánta Renáta Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Markó Gábor 3. Hujber Julianna? Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Jánosik Áron 4. Baranyai Zsuzsanna Marcalvárosi Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr
Kocsis Anett 5. Kassai Éva Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Berzsenyi Bence 6. Filipovitsné Jankó Aranka Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém
Szabó Koppány 7. Bischof Anna Adyvárosi Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola Fekete István Ált. Iskolája Győr
Karsai Bernadett 8. Csalainé Csengődi Judit Egyéni (Vaszary János Általános Iskola ) Tata
Angyal Bálint 9. Angyalné Heincz Hajnalka Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola Mosonmagyaróvár
Vojnity Nóra 9. Nagyné Czaun Mariann Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Budapest - 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Darók Illés 1. Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskola Kováts Mihály Tagiskolája Karcag
Jádi Dominik 2. Csaplárné Molnár Zsuzsa, Aszódiné Pálfi Edit Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Górecka Liliána 3. Enyedi Judit Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom
Lőrinc Vivien 4. Stallenberger Józsefné Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Nagymányok
Bóta Attila 5. Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihályné Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Hende Csongor 6. Dobos Józsefné Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Arató Zsuzsa 7. Nagyné Joó Andrea Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest
Kiss Ákos Balázs 8. Széchenyi Zoltánné Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom
Jurasits Bálint 9. Stallenberger Józsefné Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Nagymányok
Eiben Ottó 10. Koncz Gáborné Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány

 

Összesített  döntő: 5-6. korcsoport – 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Veisz Andor 1. Csalainé Csengődi Judit Egyéni (Vaszary János Általános Iskola ) Tata
Sándor Tibor 2. Tóth-Sánta Renáta Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Markó Gábor 3. Hujber Julianna Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Jánosik Áron 4. Baranyai Zsuzsanna Marcalvárosi Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr
Kocsis Anett 5. Kassai Éva Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Darók Illés 6. Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskola Kováts Mihály Tagiskolája Karcag
Berzsenyi Bence 7. Filipovitsné Jankó Aranka Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém
Szabó Koppány 8. Bischof Anna Adyvárosi Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola Fekete István Ált. Iskolája Győr
Jádi Dominik 9. Csaplárné Molnár Zsuzsa, Aszódiné Pálfi Edit Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Karsai Bernadett 10. Csalainé Csengődi Judit Egyéni (Vaszary János Általános Iskola ) Tata
Górecka Liliána 11. Enyedi Judit Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom
Angyal Bálint 12. Angyalné Heincz Hajnalka Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola Mosonmagyaróvár
Vojnity Nóra 12. Nagyné Czaun Mariann Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Lőrinc Vivien 14. Stallenberger Józsefné Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Nagymányok
Nagy Patrícia 15. Pintér Gábor Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Neuberger Léna 16. Fitus Tibor Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Ördög Viktor 17. Bukta Ildikó Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Czikollai Bálint 18. Mujzer Richárd Nádorvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Győr
Bóta Attila 19. Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihályné Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Ailer Ádám 20. Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar -Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr
Tédi Virág 20. Túri Enese Kertvárosi Móricz Zs. Ált. Iskola Váczi Mihály Általános Iskolája Győr

 

 

 

Országos  döntő: 7-8. korcsoport – 2014. május

 

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Hegyi Péter 1. Rubóczky György Egyéni: Hegyi Péter (Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium) Budapest
Kadlecsik Bajnok Bátor 2. Bikali Istvánné Bakonyszombathelyi Benedek Elek  Általános Iskola Bakonyszombathely
Koncz Bendegúz 3. Kendi Eleonóra Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Kiss Péter 4. Dankó Sándor Egyéni: Kiss Péter (Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola) Nádudvar
Hende Csanád 5. Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Fekete Barnabás 6. Wöller Lászlóné Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar -Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr
Kiss Dominik 7. Németh Ferencné, Szélesné Karácsony Ida Audi Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr
Mamuzsics Gergő 8. Soltészné Almási Ildikó Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét
Kovács Márk 9. Kiszelka Mariann Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Németh Dénes 9. Németh Andrásné Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád
Bánffy Júlia 11. Marosi Éva Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Maglód
Kovács Kinga 12. Barnkopf Bence Egyéni: Kovács testvérek (Városmajori Gimnázium) Budapest
Burics Marcell 13. Tenke Zsuzsanna Kandó Téri Általános Iskola Budapest
Merőtei Nóra 14. Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Zab Ramóna 15. Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Radanovits Regina 16. Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Kadlecsik Tardos Zsadány 17. Bikali Istvánné Bakonyszombathelyi Benedek Elek  Általános Iskola Bakonyszombathely
Pácsa Laura 18. Aszódiné Pálfi Edit Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét

 

vissza az elejére