2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2015

   

Győr 1-2

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár

Egyéni: Hugai Nóra (Győri Arany János Angol-

Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola)

Győr Hugai Nóra 1-2 2. 1. Fekete Csilla
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Szabolcs Krisztián 1-2 2. 2. Majorné Czifrik Lívia
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Mészáros Marcell 1-2 2. 3. Kovács Ferencné
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Nagypál Benedek 1-2 2. 4. Kovács Ferencné
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola

Moson-

szentmiklós

Palkovits Kira 1-2 2. 5. Rózsáné Steininger Anikó
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Hornyák Ádám 1-2 2. 6. Mugitsné Novák Erika
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium Győr Darázs Anna 1-2 2. 7. Kovácsné N. Bernadett
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Biczó Bori 1-2 2. 8. Kovács Ferencné
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Esztergályos Ella 1-2 2. 9. Kovács Ferencné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Falus Eszter 1-2 2. 10. Majorné Czifrik Lívia

 

Budapest 1-2 korcsoport

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Egyéni: Máthé Gergely Botond (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Máthé Gergely Botond 1-2 2. 1. Beszédes Katalin
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Németh Réka 1-2 2. 2. Eszenyiné Stéh Katalin
Kálvin Téri Református Ált. Isk. Makó Faragó Luca 1-2 2. 3. Pallag Gyuláné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Majer Marcell 1-2 2. 4. Pásztiné Liptai Edina
Egyéni: Krizsán Vince László (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Krizsán Vince László 1-2 2. 5. Beszédes Katalin
Érdligeti Általános Iskola Érd Török Szofi 1-2 1. 6. Váli Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Papp Barnabás 1-2 2. 7. Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Tóth Netta 1-2 1. 8. Faragó Jánosné
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest Elek Csenge 1-2 2. 9. Sebestyén Istvánné
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Fekete Lúcia 1-2 2. 10. Nagy Andrea
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Rácz Médea 1-2 2. 10. Gyulainé Ladányi Mariann

 

1-2 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Összesített országos helyezés Döntő helyszíne Felkészítő tanár
Egyéni: Hugai Nóra (Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola) Győr Hugai Nóra 1-2 2. 1. Győr Fekete Csilla
Egyéni: Máthé Gergely Botond (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Máthé Gergely Botond 1-2 2. 2. Budapest Beszédes Katalin
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Szabolcs Krisztián 1-2 2. 3. Győr Majorné Czifrik Lívia
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Németh Réka 1-2 2. 4. Budapest Eszenyiné Stéh Katalin
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Mészáros Marcell 1-2 2. 5. Győr Kovács Ferencné
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Nagypál Benedek 1-2 2. 6. Győr Kovács Ferencné
Kálvin Téri Református Ált. Isk. Makó Faragó Luca 1-2 2. 7. Budapest Pallag Gyuláné
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola Mosonszentmiklós Palkovits Kira 1-2 2. 8. Győr Rózsáné Steininger Anikó
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Hornyák Ádám 1-2 2. 9. Győr Mugitsné Novák Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Majer Marcell 1-2 2. 10. Budapest Pásztiné Liptai Edina
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium Győr Darázs Anna 1-2 2. 11. Győr Kovácsné N. Bernadett
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Biczó Bori 1-2 2. 12. Győr Kovács Ferencné
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Esztergályos Ella 1-2 2. 13. Győr Kovács Ferencné
Egyéni: Krizsán Vince László (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Krizsán Vince László 1-2 2. 13. Budapest Beszédes Katalin
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Falus Eszter 1-2 2. 15. Győr Majorné Czifrik Lívia
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium Győr Taufer Dániel 1-2 2. 16. Győr Kovácsné N. Bernadett
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Nagy Benedek 1-2 2. 16. Győr Németh Andrea
Érdligeti Általános Iskola Érd Török Szofi 1-2 1. 18. Budapest Váli Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Papp Barnabás 1-2 2. 19. Budapest Pásztiné Liptai Edina
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Nagy Henrik 1-2 2. 20. Győr Kissné Fazekas Gabriella
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Visi Zsófia 1-2 2. 20. Győr Vida Ilona

 

Győr 3-4

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Németh Máté 3-4 4. 1. Kocsis Tiborné
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Hermann Dominik 3-4 4. 2. Kaszás Lászlóné
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely Pál Bendegúz 3-4 3. 3. Rigóné Kulcsár Zsuzsanna
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Benedek 3-4 3. 4. Borók Beatrix
Győri Tulipános Általános Iskola Győr Horváth Eszter 3-4 3. 5. Hegedüsné Sütő Enikő
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola Mosonszentmiklós Lőrincz Emília 3-4 4. 6. Halászné Kovács Beáta
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Kubik Ármin 3-4 4. 7. Rémi Péterné
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Erdősi Márk 3-4 4. 8. Mátyásné Szabó Tünde
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola Mosonszentmiklós Benedek-Nikli Hunor 3-4 4. 9. Halászné Kovács Beáta
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 3-4 3. 10. Borók Beatrix

 

Budapest 3-4

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyíri Kata Luca 3-4 3. 1. Fábián Istvánné
Pipacsvirág Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Telki Persányi  Barnabás 3-4 4. 2. Molnár Krisztina
Nyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Ált. Iskolája és AMI Nyíregyháza Fedor Ádám 3-4 4. 3. Hajduné Borbás Marianna
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Lőrinc Nikolett 3-4 4. 4. Stallenberger Józsefné
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest Fórizs Borbála 3-4 3. 5. Gyurkóné Kovács Beatrix
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Füleki Zsófia 3-4 4. 6. Stallenberger Józsefné
Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest Simonics Olivér 3-4 3. 7. Molnár Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Kohut Márk 3-4 4. 8. Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Ávár Bence 3-4 4. 9. Csepcsányi Éva
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Császár Sámuel 3-4 4. 9. Ispán Katalin
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Vona Patrik 3-4 4. 9. Ispán Katalin

 

3-4 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Összesített országos helyezés Döntő helyszíne Felkészítő tanár
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyíri Kata Luca 3-4 3. 1. Budapest Fábián Istvánné
Pipacsvirág Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Telki Persányi  Barnabás 3-4 4. 2. Budapest Molnár Krisztina
Nyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Ált. Iskolája és AMI Nyíregyháza Fedor Ádám 3-4 4. 3. Budapest Hajduné Borbás Marianna
Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr Németh Máté 3-4 4. 4. Győr Kocsis Tiborné
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Lőrinc Nikolett 3-4 4. 5. Budapest Stallenberger Józsefné
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Hermann Dominik 3-4 4. 6. Győr Kaszás Lászlóné
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely Pál Bendegúz 3-4 3. 7. Győr Rigóné Kulcsár Zsuzsanna
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest Fórizs Borbála 3-4 3. 8. Budapest Gyurkóné Kovács Beatrix
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Füleki Zsófia 3-4 4. 9. Budapest Stallenberger Józsefné
Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest Simonics Olivér 3-4 3. 10. Budapest Molnár Ágnes
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Benedek 3-4 3. 11. Győr Borók Beatrix
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Kohut Márk 3-4 4. 12. Budapest Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Ávár Bence 3-4 4. 13. Budapest Csepcsányi Éva
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Császár Sámuel 3-4 4. 14. Budapest Ispán Katalin
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Vona Patrik 3-4 4. 14. Budapest Ispán Katalin
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Márkus Zsorzsett 3-4 4. 16. Budapest Stallenberger Józsefné
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Eszter 3-4 4. 17. Budapest Halmainé Lengyel Ágnes
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza Kőhegyi Fanni 3-4 4. 17. Budapest Sinkóné Papp Mária
Győri Tulipános Általános Iskola Győr Horváth Eszter 3-4 3. 19. Győr Hegedüsné Sütő Enikő
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza Kovács Levente 3-4 3. 19. Budapest Sinkóné Papp Mária

 

Győr 5-6

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Győri Fekete István Általános Iskola Győr Szabó Koppány 5-6 6. 1. Bischof Anna
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Patrícia 5-6 6. 2. Pintér Gábor
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pápa Cserkuti Sándor 5-6 6. 3. Tóthné Nagy Judit
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Pósfai Márton 5-6 5. 4. Cz. Nagyné Bándi Klára
Egyéni: Veiszné Karsai Anikó (Vaszary János Általános Iskola 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Tata Karsai Bernadett 5-6 6. 5. Csalainé Csengődi Judit
AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr Erki Boldizsár 5-6 5. 6. Szélesné Karácsony Ida
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Levente 5-6 5. 7. Cz. Nagyné Bándi Klára
Egyéni: Veiszné Karsai Anikó (Vaszary János Általános Iskola 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Tata Veisz Andor 5-6 6. 8. Csalainé Csengődi Judit
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Kovács Gergely 5-6 6. 9. Bukta Ildikó
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Kövi Eszter 5-6 6. 10. Némethné Illés Tünde, Bognár Rozália

 

Budapest 5-6

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Petőfi Bori 5-6 5. 1. Enyedi Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey László 5-6 5. 2. Tóth Enikő
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Jádi Dominik 5-6 6. 3. Csaplárné Molnár Zsuzsa, Brenyó Mihály
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola Budapest Iván Réka Boglárka 5-6 6. 4. Szigeti Mátyás
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Nagy Levente 5-6 5. 5. Fazekas Sándorné
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Veres Máté 5-6 5. 6. Enyedi Judit
Németh László Gimnázium, Általános Iskola Hódmezővásárhely Lemaitre Lucien 5-6 6. 7. Jakó Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Bóta Attila 5-6 6. 8. Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Jurasits Bálint 5-6 6. 9. Stallenberger Józsefné
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Fekete Szonja 5-6 5. 9. Áron Anna
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Nagy Melani Anna 5-6 5. 10. Nagy Andrea
Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest Simonics Lilla 5-6 5. 10. Mikófalvi Ágnes

 

5-6 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Összesített országos helyezés Döntő helyszíne Felkészítő tanár
Győri Fekete István Általános Iskola Győr Szabó Koppány 5-6 6. 1. Győr Bischof Anna
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Petőfi Bori 5-6 5. 2. Budapest Enyedi Judit
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Patrícia 5-6 6. 3. Győr Pintér Gábor
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pápa Cserkuti Sándor 5-6 6. 4. Győr Tóthné Nagy Judit
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Pósfai Márton 5-6 5. 5. Győr Cz. Nagyné Bándi Klára
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey László 5-6 5. 6. Budapest Tóth Enikő
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Jádi Dominik 5-6 6. 7. Budapest Csaplárné Molnár Zsuzsa, Brenyó Mihály
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola Budapest Iván Réka Boglárka 5-6 6. 8. Budapest Szigeti Mátyás
Egyéni: Veiszné Karsai Anikó (Vaszary János Általános Iskola 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Tata Karsai Bernadett 5-6 6. 9. Győr Csalainé Csengődi Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Nagy Levente 5-6 5. 10. Budapest Fazekas Sándorné
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Veres Máté 5-6 5. 11. Budapest Enyedi Judit
Németh László Gimnázium, Általános Iskola Hódmezővásárhely Lemaitre Lucien 5-6 6. 12. Budapest Jakó Edit
AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Győr Erki Boldizsár 5-6 5. 13. Győr Szélesné Karácsony Ida
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Levente 5-6 5. 14. Győr Cz. Nagyné Bándi Klára
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Bóta Attila 5-6 6. 15. Budapest Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály
Egyéni: Veiszné Karsai Anikó (Vaszary János Általános Iskola 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Tata Veisz Andor 5-6 6. 16. Győr Csalainé Csengődi Judit
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Fekete Szonja 5-6 5. 17. Budapest Áron Anna
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Kovács Gergely 5-6 6. 18. Győr Bukta Ildikó
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokű Művészeti Iskola Nagymányok Jurasits Bálint 5-6 6. 18. Budapest Stallenberger Józsefné
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Kövi Eszter 5-6 6. 20. Győr Némethné Illés Tünde, Bognár Rozália

 

Budapest 7-8

 

Iskola Város Név Korcs. Évf. Országos helyezés Felkészítő tanár
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Sándor Tibor 7-8 7. 1. Tóth Sánta Renáta
Németh László Gimnázium, Általános Iskola Hódmezővásárhely Kovács Ádám 7-8 8. 2. Mészáros Ágnes
Egyéni: Hegyi Péter (Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest Hegyi Péter 7-8 8. 3. Rubóczky György
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Radanovits Regina 7-8 8. 4. Hende István
KÁI és AMI, Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye Karcag Darók Illés Dávid 7-8 7. 5. Antalócziné Balog Ágnes
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Berzsenyi Bence 7-8 7. 6. Filipovitsné Jankó Aranka
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Kovács Kinga 7-8 8. 7. Bärnkopf Bence
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Hende Csanád 7-8 8. 8. Hende István
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Górecka Liliána 7-8 7. 9. Enyedi Judit
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Merőtei Nóra 7-8 8. 10. Hende István
Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakközépiskola Győr Fábián Dóra 7-8 7. 11. Stelczer Csabáné
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest Arató Zsuzsa 7-8 7. 12. Nagyné Joó Andrea
KÁI és AMI, Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye Karcag Varga Karina 7-8 8. 13. Antalócziné Balog Ágnes
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Ördög Viktor 7-8 7. 14. Bukta Ildikó
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Geosits Erik 7-8 8. 15. Hende István
KÁI és AMI, Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye Karcag Varga Róbert Zoltán 7-8 8. 16. Antalócziné Balog Ágnes