2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2017

   

Győr 1-2

  

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Morvai Anna 2. 1. Horváthné Berta Éva
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Piller Ádám 2. 2. Csákiné Kiss Zsuzsanna
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Nyőgér Liána 2. 3. Kántorné Újfalvi Barbara
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Sopron Varga Borbála 2. 4. Simonné Vörös Ágnes
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely Máté Kristóf 1. 5. Tóth Béláné
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Vivien 2. 6. Géber Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Mészáros Barna 2. 7. Horváthné Berta Éva
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Győr Pászti Csaba 2. 8. Horváthné Waldmann Anna
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Mosonszentmiklós Salamon Bence 2. 9. Halászné Kovács Beáta
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Csizmazia Bendegúz 2. 10. Rémi Pérterné

  

Budapest 1-2 korcsoport

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Réti Lili 2. 1. Drobni Andrea
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Anna 2. 2. Auer Zsuzsa
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Székedi Igor 2. 3. Kovácsné Nagy Hajnalka
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Zólyomi Csongor 2. 4. Kovács Dóra
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Rajki Bertalan 2. 5. Gyurcsán Lilla
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Varga Péter Olivér 2. 6. Kovácsné Nagy Hajnalka
Érdligeti Általános Iskola Érd Nagy Levente 1. 7. Szűcs Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Magonyi Petra Lili 1. 8. Békési Rolandné
Érdligeti Általános Iskola Érd Horváth Bence 1. 9. Szűcs Éva
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Takács Del Viscio Emma Cecília 2. 10.

Drobni Andrea

 

1-2 összes

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Morvai Anna 2. 1. Horváthné Berta Éva
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Réti Lili 2. 2. Drobni Andrea
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Anna 2. 3. Auer Zsuzsa
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium Győr Piller Ádám 2. 4. Csákiné Kiss Zsuzsanna
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Nyőgér Liána 2. 5. Kántorné Újfalvi Barbara
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Székedi Igor 2. 6. Kovácsné Nagy Hajnalka
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Sopron Varga Borbála 2. 7. Simonné Vörös Ágnes
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely Máté Kristóf 1. 8. Tóth Béláné
Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskola Tatabánya Jackl Vivien 2. 9. Géber Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Mészáros Barna 2. 10. Horváthné Berta Éva
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Zólyomi Csongor 2. 10. Kovács Dóra
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Győr Pászti Csaba 2. 12. Horváthné Waldmann Anna
Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Mosonszentmiklós Salamon Bence 2. 13. Halászné Kovács Beáta
Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest Rajki Bertalan 2. 13. Gyurcsán Lilla
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Csizmazia Bendegúz 2. 15. Rémi Pérterné
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét Varga Péter Olivér 2. 16. Kovácsné Nagy Hajnalka
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád Németh Júlia 2. 17.  
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Orosz Zsófia Johanna 2. 18. Horváthné Berta Éva
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola Győr Fekete Szabolcs 2. 19. Horváth Gyöngyi
Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium Győr Jankó Mátyás 2. 19. Stanitz Éva

 

Győr 3-4

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Varga Áron 3. 1. Horváthné Berta Éva
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Széplaki Zéta Zoltán 4. 2. Majorné Czifrik Lívia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Falus Eszter 4. 3. Majorné Czifrik Lívia
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Pintér Gábor 3. 4. Tóth Árpádné
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 3. 5. Horváthné Berta Éva
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 3. 6. Horváthné Berta Éva
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Jenei Balázs 3. 7. Németh Beáta
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Hegedűs Levente 3. 8. Otoltics Ernőné
Egyéni (Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola) Győr Hugai Nóra 4. 9. Fekete Csilla
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Visi Zsófia 4. 10. Vida Ilona

 

Budapest 3-4 korcsoport

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Faragó Luca 4. 1. Pallag Gyuláné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Papp Barnabás 4. 2. Nagyné Groska Ágnes, Nagyné Lelkes Anikó
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola Budapest Remsei Gergely Levente 4. 3. Balázs Erzsébet
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás 3. 4. Csőke Ilona
Érdligeti Általános Iskola Érd Mándy Zsigmond 3. 5. Váli Zsuzsanna
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Horváth Áron 4. 6. Pallag Gyuláné
Egyéni (Szent János Katolikus Általános Iskola) Dabas Garajszki Gábor József  4. 7. Minárcsik Kinga
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Boda-Papp Lóránt 4. 8. Csepcsányi Éva,  Nagy Tibor
Egyéni (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Máthé Gergely Botond 4. 9. Beszédes Katalin
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Ált.Iskola Kecskemét Bajáki Borbála 4. 10. Székeli Andrea

 

3-4 összes

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Varga Áron 3. 1. Horváthné Berta Éva
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Faragó Luca 4. 2. Pallag Gyuláné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Papp Barnabás 4. 3. Nagyné Groska Ágnes, Nagyné Lelkes Anikó
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola Budapest Remsei Gergely Levente 4. 4. Balázs Erzsébet
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás 3. 5. Csőke Ilona
Érdligeti Általános Iskola Érd Mándy Zsigmond 3. 6. Váli Zsuzsanna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Széplaki Zéta Zoltán 4. 7. Majorné Czifrik Lívia
Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó Horváth Áron 4. 7. Pallag Gyuláné
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Falus Eszter 4. 9. Majorné Czifrik Lívia
Egyéni (Szent János Katolikus Általános Iskola) Dabas Garajszki Gábor József  4. 10. Minárcsik Kinga
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Boda-Papp Lóránt 4. 11. Csepcsányi Éva,  Nagy Tibor
Egyéni (Gárdonyi Géza Általános Iskola) Budapest Máthé Gergely Botond 4. 12. Beszédes Katalin
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Ált.Iskola Kecskemét Bajáki Borbála 4. 13. Székeli Andrea
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Pintér Gábor 3. 14. Tóth Árpádné
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 3. 15. Horváthné Berta Éva
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Ábel 3. 16. Csőke Ilona
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 3. 17. Horváthné Berta Éva
Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda Jenei Balázs 3. 18. Németh Beáta
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Hegedűs Levente 3. 19. Otoltics Ernőné
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola Budapest Szikora Zorán 4. 20. Dr. Kissné Meilinger Ildikó

 

Győr 5-6

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr Horváth Dávid 6. 1. Wöller Lászlóné
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr Kocsis Anna Viktória 6. 2. Wöller Lászlóné
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Győr Dékány Domonkos 6. 3. Háberfelner László
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Kovács Mátyás 6. 4. Szentkirályi Iudith
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Csorna Németh Sára 5. 5. Egedyné Fülöp Gyöngyi
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Sandl Fruzsina 5. 6. Bognár Rozália
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Badics Helka 5. 7. Szentkirályi Iudith
Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium Győr Mészáros Botond 5. 7. Stelczer Csabáné
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mosonmagyaróvár Vigh Eszter Éva 6. 9. Angyal Adrienn
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Márton Hanna 5. 10. Fátrai Béláné

 

Budapest 5-6 korcsoport

  

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Benedek 5. 1. Nagyné Czaun Mariann
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bálint Balázs 5. 2. Nagyné Czaun Mariann
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Bognár András Károly 6. 3. Tóthné Kiss Éva
II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest Nagy Melani Anna 6. 4. Keresztes Jusztina
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Kis Géza 6. 5. Hende István
Kovács Béla Általános Iskola Pécs Takács Teréz 6. 6. Szalay Lajos
Dorogi Magyra-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskola Általános Iskola Zrínyi Ilona Tagiskolája Dorog Csizmadia Dóra 6. 7. Mihalovics Györgyi
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Dunaharaszti Hégely Ábel 6. 8. Kaltenecker Anita
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 5. 9. Nagyné Czaun Mariann
Egyéni (Eötvös J. Gyak. Ált. Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza) Nyíregyháza Kovács Levente 5. 10. Mokánszki-Magyar Tünde

 

5-6 összes

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Benedek 5. 1. Nagyné Czaun Mariann
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bálint Balázs 5. 2. Nagyné Czaun Mariann
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Bognár András Károly 6. 3. Tóthné Kiss Éva
II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest Nagy Melani Anna 6. 4. Keresztes Jusztina
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr Horváth Dávid 6. 5. Wöller Lászlóné
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Kis Géza 6. 6. Hende István
Kovács Béla Általános Iskola Pécs Takács Teréz 6. 7. Szalay Lajos
Dorogi Magyra-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskola Általános Iskola Zrínyi Ilona Tagiskolája Dorog Csizmadia Dóra 6. 8. Mihalovics Györgyi
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr Kocsis Anna Viktória 6. 9. Wöller Lászlóné
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Győr Dékány Domonkos 6. 10. Háberfelner László
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Kovács Mátyás 6. 11. Szentkirályi Iudith
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Dunaharaszti Hégely Ábel 6. 12. Kaltenecker Anita
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 5. 13. Nagyné Czaun Mariann
Egyéni (Eötvös J. Gyak. Ált. Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza) Nyíregyháza Kovács Levente 5. 14. Mokánszki-Magyar Tünde
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest Arató Veronika 5. 15. Nagyné Joó Andrea
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Flóra 5. 16. Nagyné Czaun Mariann
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Csorna Németh Sára 5. 17. Egedyné Fülöp Gyöngyi
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Sandl Fruzsina 5. 18. Bognár Rozália
Kovács Béla Általános Iskola Pécs Németh Ferdinánd 6. 19. Szalay Lajos
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Badics Helka 5. 20. Szentkirályi Iudith
Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium Győr Mészáros Botond 5. 20. Stelczer Csabáné

 

Budapest 7-8 korcsoport

 

Iskola Város Név Évf. Helyezés Felkészítő tanár
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Pósfai Márton 7. 1. Nagyné Czaun Mariann
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Levente 7. 2. Nagyné Czaun Mariann
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Horváth Emese Dorka 7. 3. Pataki Noémi
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Dévényi Róbert 7. 4. Tenke Zsuzsanna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Kovács Noémi 8. 5. Volf Anna
Bersek József Általános Iskola Kőszeg Czimber Márk 8. 6. Kiss Csaba
Németh László Gimnázium, Általános Iskola Hódmezővásárhely Molnár Csaba 8. 7. Berger Marianna
Szent János Katolikus Általános Iskola Dabas-Sári Fojta Dániel 8. 8. Füzy Éva
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola Budapest Kertész Boglárka 7. 9. Bátki Mihály
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Kövi Eszter 8. 10. Bognár Rozália
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mosonmagyaróvár Hornyák Levente 7. 11. Angyal Adrienn
Révai Miklós Gimnázium Győr Erki Boldizsár 7. 12. Nagy Róbert
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Hende Csongor 8. 13. Dobos Józsefné
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Patrícia 8. 14. Pintér Gábor
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Mosonmagyaróvár Kovács Gergely 8. 15. Bukta Ildikó
Egyéni (Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont) Győr Veres Dorina 8. 16. Koppányné Újházi Márta

 

 

vissza az elejére