2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2012

   

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Győr - 2012. április

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Város

Rajcsányi Balázs

1.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Kuti Rajmund

2.

Szőke Lívia NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Wawra Máté

3.

Otoltics Ernőné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Finta Patrik

4.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Pósfai Márton

4.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Gunther Sára

6.

Horváthné Nyikovics Mónika Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ Győr
Tislér Levente

7.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Erki Boldizsár

8.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Fröhlich Boldizsár

9.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Szarvas András Damján

9.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr

 

 

Döntő:  1-2. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Görömbey László

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Bálint Levente

2.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Nagy Levente

3.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Regős Eszter Enikő

4.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Vaizer Bendegúz

5.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Melcher Bálint

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Tiszlavicz Janka

6.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Niedling Zsófia

8.

Horváthné Szemere Mária Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Erdélyi Barnabás

9.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Sass Lídia

10.

Daróczi Ilona PTNOPSZI Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény Püspökladány

  

 

Összesített  döntő: 1-2. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Görömbey László

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Bálint Levente

2.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Rajcsányi Balázs

3.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Kuti Rajmund

4.

Szőke Lívia NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Wawra Máté

5.

Otoltics Ernőné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Finta Patrik

6.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Pósfai Márton

6.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Nagy Levente

6.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Gunther Sára

9.

Horváthné Nyikovics Mónika Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ Győr
Tislér Levente

10.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Erki Boldizsár

11.

Rauchwarter Péter Audi Hungária Iskola Győr
Regős Eszter Enikő

12.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Vaizer Bendegúz

13.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Melcher Bálint

14.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Tiszlavicz Janka

14.

Csőke Ilona Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Fröhlich Boldizsár

16.

Horváthné Berta Éva Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Szarvas András Damján

16.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Batha Benedek

18.

Borsó Bernadett Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Kiss Anna

18.

Csicsai Nándorné Váci Mihály Általános Iskola Győr
Niedling Zsófia

18.

Horváthné Szemere Mária Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs

 

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Győr - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Sándor Tibor

1.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Vida Tamás

2.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Markó Gábor

3.

Ruppertné Hutás Kinga NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Vaszary Tamás

4.

Szalainé Csapó Rita Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Németh Dávid

5.

Kőházi Mária NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Nagy Patrícia

6.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Csimma Viktor

7.

Vida Ilona Gyárvárosi és Szabadhegyi Fő- igazgatóság, Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Biczó Benedek

8.

Vargáné Frank Krisztina NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Takács Máté

9.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola Tata
Osgyán Máté

10.

Vasné Hun Judit Bábolnai Általános Iskola Bábolna

 

 

Döntő:  3-4. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Steigler Ádám László

1.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Szász Attila

2.

Tarapcsik Katalin Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Oltyán Kristóf

3.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Póka Lili Erika

4.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Milbacher Boldizsár

5.

Kovács Zita Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Bán Bence

6.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Regős Ádám Tamás

7.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Darók Illés

8.

Némethné Tőkés Éva Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Eiben Ottó

9.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Iván Réka Boglárka

9.

Zsivkovné Cravero Ágnes Egyéni (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola) Budapest

 

 

Összesített  döntő: 3-4. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Steigler Ádám László

1.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Szász Attila

2.

Tarapcsik Katalin, Nagy Tibor, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Sándor Tibor

3.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Vida Tamás

4.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola Bábolna
Oltyán Kristóf

5.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Markó Gábor

6.

Ruppertné Hutás Kinga NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Póka Lili Erika

7.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Milbacher Boldizsár

8.

Kovács Zita Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda Pécs
Bán Bence

9.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Vaszary Tamás

10.

Szalainé Csapó Rita Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Németh Dávid

11.

Kőházi Mária NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Regős Ádám Tamás

12.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Darók Illés

13.

Némethné Tőkés Éva Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Nagy Patrícia

14.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Csimma Viktor

15.

Vida Ilona Gyárvárosi és Szabadhegyi Fő- igazgatóság, Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Biczó Benedek

16.

Vargáné Frank Krisztina NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Eiben Ottó

17.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Iván Réka Boglárka

17.

Zsivkovné Cravero Ágnes Egyéni (Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola) Budapest
Sebők Panna

19.

Gyurkóné Kovács Beatrix Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Farkas Boróka

20.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok

 

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Győr - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Paulik Panna

1.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola Szomód Szomód
Veisz Helga

2.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Kiss Dominik

3.

Szélesné Karácsony Ida, Németh Ferencné Audi Hungária Iskola Győr
Ercoli Rebecca Gioia

4.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Hende Csanád

5.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Fekete Barnabás

6.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Nyári Alexandra

7.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Zab Ramóna

8.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Szamosi Martin

9.

Kiss Csaba Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz. Kőszeg
Takács Titanilla

9.

Csüdömné Szalai Judit Nádorvárosi Főigazgatóság, Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr

 

 

Döntő:  5-6. korcsoport – Budapest - 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Hegyi Péter

1.

Jakucs Erika Egyéni: (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest
Róka Zita Lilla

2.

Róka Sándorné Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Koncz Bendegúz

3.

Kendi Eleonóra Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Feik Johanna

5.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Ireczky Dániel

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Mamuzsics Gergő

7.

Soltészné Almási Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Papp Boglárka

8.

Nagyné Joó Andrea Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest
Káplár István

9.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Melcher Márk

10.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok

  

 

Összesített  döntő: 5-6. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Hegyi Péter

1.

Jakucs Erika Egyéni (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Budapest
Róka Zita Lilla

2.

Róka Sándorné Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Koncz Bendegúz

3.

Kendi Eleonóra Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Feik Johanna

5.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Ireczky Dániel

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Paulik Panna

7.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola Szomód Szomód
Mamuzsics Gergő

8.

Soltészné Almási Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája Kecskemét
Veisz Helga

9.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Papp Boglárka

9.

Nagyné Joó Andrea Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest
Káplár István

11.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen
Melcher Márk

12.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Kiss Péter

13.

Lengyel Lászlóné Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar
Kiss Dominik

14.

Szélesné Karácsony Ida, Németh Ferencné Audi Hungária Iskola Győr
Ercoli Rebecca Gioia

15.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó Vaszary János Általános Iskola Tata
Vaizer Petra

16.

Váli Zsuzsanna Érdligeti Általános Iskola Érd
Gungl Brigitta

17.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK Nagymányok
Hende Csanád

18.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola Ják
Fekete Barnabás

19.

Dudás Sándorné Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság, Szabadhegyi Magyar – Német Általános Iskola Győr
Kulmán Eszter

20.

Bense Erzsébet Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kecskemét

 

 

Országos  döntő: 7-8. korcsoport – 2012. április

 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola Város
Regős Krisztina

1.

Regősné Jancsovics Julianna Egyéni Szeged
Nagy Kartal

2.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém
Radnai Bálint

3.

Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola Várpalota
Tímár Zsuzsanna

4.

Huma János Oroszlány Város Gimnáziuma és Szakképző Iskolája Oroszlány
Karvaj Szilvia

5.

Huma Erzsébet Egyéni (Ságvári Endre Ált. Isk.) Oroszlány
Kovács Bence

6.

Fűzfa Orsolya Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest
Becsi Barnabás

7.

Kulcsár Csabáné József Attila Általános Iskola Oroszlány
Keresnyei Nóra Georgina

8.

Szabó Lajosné PTNOPSZI Petritelepi Ált. Isk. Tagintézmény Püspökladány
Kóczán Dalma

9.

Kotzmanek Istvánné Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Sopron
Balajti Szevér

10.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Döbröntei Dávid Bence

11.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola Pápa
Szalai Benjámin

12.

Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola Veszprém
Kalmár Mátyás

13.

Bognár Rozália Kmety György  Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő
Fejes Márk

14.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Andrónyi Márton

15.

Németh Andrásné Halimba Nyirád Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölcsődéje I. Nyirád
Horváth Anikó

15.

Rónainé Bolf Judit Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz. Kőszeg
Komlósi Katalin

15.

Veres László Móricz Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézmény Nyíregyháza
Herczegh Adél

18.

Széchenyi Zoltánné Általános Iskola, Óvoda és Községi Könyvtár Herceghalom
Tóth Tina

19.

Antalócziné Balog Ágnes Karcagi Általános Iskolai Központ; Kováts Mihály Tagiskola Karcag
Komlósi Teréz

20.

Kindruszné S. Erika Móricz Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézmény Nyíregyháza

 

 

Vissza az elejére