2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2011

    

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Győr - 2011. április
 
Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola
Nagy Márton Gábor

1.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Nagy Patrícia

2.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Andrónyi Réka

3.

Andrónyiné dr. Varga Ildikó Halimba Nyirád Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölcsődéje
Barcza Noémi

4.

Jászné Petrovicz Márta Vörösmarty Mihály Általános és AMI
Biczó Benedek

5.

Kovács Ferencné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Németh Dávid

6.

Veinperl Zoltánné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Őri Kilián

7.

Lágler Tiborné Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz.
Fekete Kristóf

8.

Altrichter Zsolt Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Takács Máté

9.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Csomai Regina

10.

Gaszak Gyöngyi Szent Benedek Katolikus Általános Iskola

 

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Budapest - 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Takács Borbála

1.

Ladocsi Erzsébet Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda
Gulyás Zsolt

2.

Szatmári Diána Pannónia Általános Iskola
Nguyen Mi Lan

3.

Gózonné Adámy Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Jádi Dominik

4.

Tóth Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Iván Réka Boglárka

5.

Zsivkovné Craveró Ágnes Egyéni
Bugyáki Jázmin Orsolya

6.

Thúry Gábor Remetekertvárosi Általános Iskola
Horváth Karolina Helga

7.

Törökné Tóth Ilona Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Kulmán Balázs

8.

Siposné Hajdú Margit Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Nagy Csanád

9.

Pásztiné Liptai Edina Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Pető Nóra

10.

Szvorényné Kriglovics Júlia Kölcsey Ferenc Általános Iskola

 

 

Összesített döntő: 1-2. korcsoport – 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Nagy Márton Gábor

1.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Nagy Patrícia

2.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Andrónyi Réka

3.

Andrónyiné dr. Varga Ildikó Halimba Nyirád Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölcsődéje
Takács Borbála

4.

Ladocsi Erzsébet Mecsekaljai Iskola Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda
Barcza Noémi

5.

Jászné Petrovicz Márta Vörösmarty Mihály Általános és AMI
Gulyás Zsolt

6.

Szatmári Diána Pannónia Általános Iskola
Biczó Benedek

6.

Kovács Ferencné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Németh Dávid

8.

Veinperl Zoltánné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Nguyen Mi Lan

9.

Gózonné Adámy Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Őri Kilián

10.

Lágler Tiborné Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz.
Jádi Dominik

11.

Tóth Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Iván Réka Boglárka

12.

Zsivkovné Craveró Ágnes Egyéni: Iván testvérek
Bugyáki Jázmin Orsolya

13.

Thúry Gábor Remetekertvárosi Általános Iskola
Fekete Kristóf

13.

Altrichter Zsolt Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Takács Máté

15.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Csomai Regina

16.

Gaszak Gyöngyi Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Kalocsa Ádám

17.

Kissné Fazekas Gabriella Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Horváth Karolina Helga

18.

Törökné Tóth Ilona Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Barsi Anna

19.

Mugitsné Novák Erika Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Kulmán Balázs

20.

Siposné Hajdú Margit Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Győr - 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Horváth Vivien Anna

1.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Fekete Barnabás

2.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Erdősi Balázs

3.

Molnár Szilvia Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Mészáros Márton

4.

Őri Izabella Weöres Sándor Általános Iskola
Károlyi Klaudia

5.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Vida Tamás

6.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola
Sándor Tibor

7.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Kiss Tamás

8.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Piri Tamás

9.

Nagyné Horváth Edit Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Hende Csanád

10.

Benkőné Beke Zsuzsanna Jáki Nagy Márton Általános Iskola

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Budapest - 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Sass Boglárka

1.

Daróczi Ilona Püspökladányi TNOPSzI Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézménye
Kökény Petra

2.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Feik Johanna

3.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Melcher Márk

4.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Szász Attila

5.

Tarapcsik Katalin, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Rácz Imre Vince

6.

Daróczi Ilona Püspökladányi TNOPSzI Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézménye
Tóth Rajmond

7.

Tarapcsik Katalin, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Hegyi Péter

8.

Hegyiné Ecsenszki Anna Batthyány Ilona Általános Iskola
Kovács Kinga

9.

Kovács Sándor Egyéni: Kovács testvérek
Regős Ádám Tamás

10.

Regősné Jancsovics Julianna Gregor József Általános Iskola (egyéni)

 

 

Összesített döntő: 3-4. korcsoport – 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Sass Boglárka

1.

Daróczi Ilona Püspökladányi TNOPSzI Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézménye
Horváth Vivien Anna

2.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Kökény Petra

3.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Feik Johanna

4.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Fekete Barnabás

5.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Melcher Márk

6.

Stallenberger Józsefné II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Szász Attila

7.

Tarapcsik Katalin, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Rácz Imre Vince

8.

Daróczi Ilona Püspökladányi TNOPSzI Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézménye
Erdősi Balázs

9.

Molnár Szilvia Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Tóth Rajmond

10.

Tarapcsik Katalin, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Hegyi Péter

11.

Hegyiné Ecsenszki Anna Batthyány Ilona Általános Iskola
Kovács Kinga

12.

Kovács Sándor Egyéni: Kovács testvérek
Mészáros Márton

12.

Őri Izabella Weöres Sándor Általános Iskola
Károlyi Klaudia

14.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Vida Tamás

15.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola
Sándor Tibor

16.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Regős Ádám Tamás

17.

Regősné Jancsovics Julianna Gregor József Általános Iskola (egyéni)
Póka Lili Erika

18.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola
Orosz Zsófia

19.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Kiss Tamás

20.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda

 

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Győr - 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Döbröntei Dávid Bence

1.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola (egyéni)
Karvaj Szilvia

2.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola (egyéni)
Angyal Boglárka

3.

Baloghné Márkus Anita Fekete István Általános Iskola
Radnai Bálint

4.

Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola
Töreky Péter

5.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Szabó Bence

6.

Gönczné Nemes Rita II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Visi Bálint

7.

Kolláth Gábor Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Takács Titanilla

8.

Rostási Sándorné Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Szalai Benjámin

9.

Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola
Jakabovics Luca

10.

Frankel Beatrix Kőkúti Általános Iskola

 

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Budapest - 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Koncz Bendegúz

1.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola
Kovács Bence

2.

Kovács Sándor Klebersberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium (egyéni)
Rados Balázs

3.

Szabó Antal Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola
Czirkos Angéla

5.

Józsa Aranka Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Káplár István

6.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola
Fábián Balázs

7.

Kereszthy Valéria Telki Általános Iskola
Keresnyei Nóra

8.

Szabó Lajosné Püspökladányi TNOPSzI Petritelepi Általános Iskola Tagintézmény
Kovács Ákos

9.

Supka Anna SZOVÁL Arany János Általános Iskolája
Oláh Edit

10.

Ráczné Kövesi Klára Püspökladányi TNOPSzI Petritelepi Általános Iskola Tagintézmény

 

 

Összesített döntő: 5-6. korcsoport – 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Döbröntei Dávid Bence

1.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola (egyéni)
Karvaj Szilvia

2.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola (egyéni)
Koncz Bendegúz

3.

Koncz Gáborné Árpád Fejedelem Általános Iskola
Kovács Bence

4.

Kovács Sándor Klebersberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium (egyéni)
Angyal Boglárka

5.

Baloghné Márkus Anita Fekete István Általános Iskola
Rados Balázs

6.

Szabó Antal Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Tóth Szabolcs Balázs

7.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola
Radnai Bálint

8.

Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola
Töreky Péter

9.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Szabó Bence

10.

Gönczné Nemes Rita II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Visi Bálint

11.

Kolláth Gábor Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Takács Titanilla

12.

Rostási Sándorné Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Czirkos Angéla

13.

Józsa Aranka Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Káplár István

14.

Kunné Tóth Enikő Gönczy Pál Általános Iskola
Szalai Benjámin

15.

Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola
Jakabovics Luca

16.

Frankel Beatrix Kőkúti Általános Iskola
Polgár Panna

17.

Szalainé Présinger Katalin Közös Fenntartású Ugodi Általános Művelődési Központ Német Nemzetiségi Általános Iskolája
Árvai Regina

18.

Rostási Sándorné Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Csuta Ákos Koppány

19.

Andorházi Anna NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Fábián Balázs

20.

Kereszthy Valéria Telki Általános Iskola

 

 

Országos döntő: 7-8. korcsoport – 2011. április

       
Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Kovács Gergely

1.

Katonáné Cserepes Mária Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Nagy Kartal

2.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Nagy Luca Sára

3.

Nagyné Czaun Marianna Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Kovács Helga

4.

Marosiné Köntés Ibolya Rókusi Általános Iskola
Bokányi Csaba

5.

Kolláth Gábor Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda
Regős Krisztina

6.

Regősné Jancsovics Julianna Gregor József Általános Iskola (egyéni)
Tímár Zsuzsanna

7.

Huma János Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola
Borza Marcell

8.

Berettyán Sándorné, Fábrikné Boros Katalin Bocskai István és Kalmár Zoltán Általános Iskola
Becsi Barnabás

9.

Kulcsár Csabáné József Attila Általános Iskola
Andrónyi Tamás

10.

Urvald István Halimba Nyirád Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölcsődéje
Bálinth Bence

11.

Bálinthné Sándor Andrea Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Komlósi Teréz

12.

Kindruszné Stefán Erika Vécsey Károly Általános Iskola
Tóth Szilvia

13.

Berettyán Sándorné, Fábrikné Boros Katalin Bocskai István és Kalmár Zoltán Általános Iskola
Bársony Tibor

14.

Székely Márton Aka-Bakonysárk-Vérteskethely KIKI Ált.Isk.
Szabó Bence

14.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola Szomód
Székely Dávid

14.

Antalócziné Balog Ágnes Kováts Mihály Általános Iskola
Kertész Soma Marcell

17.

Székely Márton Aka-Bakonysárk-Vérteskethely KIKI Ált.Isk.
Dubi Béla

18.

Kovács Istvánné Lébényi ÁMK Általános Iskola
Hegedüs Réka

19.

Horváth Zoltánné Kodály Zoltán Általános Iskola
Tulok Bence

20.

Kiss Csaba Bersek József KIKI Általános Iskola, Egys.Ped. Szaksz.

 

Vissza az elejére