2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2010

   

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Győr - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Vida Tamás

1.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola
Angyal Bálint Gergő

2.

Angyalné Heincz Hajnalka  Molnárné Nagy Eszter Fekete István Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
Takács Gergely

3.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Bangó Zsófia

4.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Németh Johanna

5.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Hegedüs Péter

6.

Pálisné Balogh Ilona Kodály Zoltán Általános Iskola
Sándor Tibor

7.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola és Gimnázium
Halmi Csongor

8.

Dely Gyöngyi Dózsa György Általános Iskola, Tatabánya
Gergály Ádám

9.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Marosi Milán

10.

Körmendi Judit Kőkúti Általános Iskola

 

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Budapest - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Pafféri Bálint

1.

Tildy Zsuzsa Pannónia Általános Iskola
Szász Attila

2.

Faragó Jánosné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Darók Illés

3.

Magyar Sándorné Kováts Mihály Általános Iskola
Milbacher Boldizsár

4.

Kovács Zita Mecskealjai Iskola Pázmány Péter utcai Intézményegysége
Valkó Virág

5.

Veresné Horváth Hilda Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Gerő Benedek János

6.

Faragó Jánosné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Kanta Zsófia

7.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola
Maczik Laura

8.

Pap Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Szokolai Balázs

9.

Gyurkóné Kovács Beatrix Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Iván Réka Boglárka

10.

Zsivkovné Cravero Ágnes Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola (Egyéni)

 

 

Összesített döntő: 1-2. korcsoport – 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Vida Tamás

1.

Simonné Farkas Beáta Bábolnai Általános Iskola
Pafféri Bálint

2.

Tildy Zsuzsa Pannónia Általános Iskola
Szász Attila

3.

Faragó Jánosné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Angyal Bálint Gergő

4.

Angyalné Heincz Hajnalka  Molnárné Nagy Eszter Fekete István Általános Iskola, M.óvár
Takács Gergely

5.

Kozmáné Bencsics Ibolya NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Bangó Zsófia

6.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Németh Johanna

7.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Darók Illés

8.

Magyar Sándorné Kováts Mihály Általános Iskola
Hegedüs Péter

9.

Pálisné Balogh Ilona Kodály Zoltán Általános Iskola
Sándor Tibor

10.

Weilandné Boros Éva Piarista Általános Iskola és Gimnázium
Milbacher Boldizsár

11.

Kovács Zita Mecskealjai Iskola Pázmány Péter utcai Intézményegysége
Halmi Csongor

12.

Dely Gyöngyi Dózsa György Általános Iskola, Tatabánya
Gergály Ádám

13.

Rigóné Kulcsár Zsuzsanna Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Valkó Virág

13.

Veresné Horváth Hilda Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Gerő Benedek János

15.

Faragó Jánosné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Marosi Milán

16.

Körmendi Judit Kőkúti Általános Iskola
Kanta Zsófia

16.

Szabó Éva Gönczy Pál Általános Iskola
Maczik Laura

18.

Pap Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Pethes Patrik

19.

Bóna Lászlóné Vörösmarty Mihály Általános és AMI
Szokolai Balázs

20.

Gyurkóné Kovács Beatrix Arany János Általános Iskola és Gimnázium

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Győr - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Hajdú Csanád

1.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Sütöri Boglárka

2.

Dudás Sándorné Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Mayer Fanni Borbála

3.

Láng Rita NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Takács Titanilla

4.

Erlitz Ibolya Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Villányi Soma

5.

Somosfalviné F. Gabriella NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Babits Emma Léda

6.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szőnyeg Bence

7.

Sziliné Laub Éva Általános Iskola Szomód
Utassy Gréta

8.

Erlitz Ibolya Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Nagy Krisztina

9.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Csuta Ákos

10.

Láng Rita NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Budapest - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Káplár István

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Hegyi Péter

2.

Tariné Berkes Katalin Batthyány Ilona Általános Iskola
Vaizer Petra

3.

Váli Zsuzsanna Széchenyi István Általános Iskola
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Hende Csanád

5.

Benkőné Béke Zsuzsanna Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Mamuzics Gergő

6.

Szentendreiné Mahács Ágnes, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Rigó Luca Boglárka

7.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Koncz Bendegúz

8.

Mészárosné Kátai Tünde Árpád Fejedelem Általános Iskola
Tomcsányi Kinga

9.

Szászné Bruchner Marianna Pesthidegkút Ökumenikus Általános Iskola
Bodnár Eszter

10.

Váli Zsuzsanna Széchenyi István Általános Iskola

 

 

Összesített döntő: 3-4. korcsoport – 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Káplár István

1.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Hegyi Péter

2.

Tariné Berkes Katalin Batthyány Ilona Általános Iskola
Vaizer Petra

3.

Váli Zsuzsanna Széchenyi István Általános Iskola
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Hajdú Csanád

5.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Hende Csanád

6.

Benkőné Béke Zsuzsanna Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Mamuzics Gergő

7.

Szentendreiné Mahács Ágnes, Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Sütöri Boglárka

8.

Dudás Sándorné Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Rigó Luca Boglárka

9.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Mayer Fanni Borbála

10.

Láng Rita NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Takács Titanilla

11.

Erlitz Ibolya Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Koncz Bendegúz

12.

Mészárosné Kátai Tünde Árpád Fejedelem Általános Iskola
Villányi Soma

13.

Somosfalviné F. Gabriella NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Tomcsányi Kinga

13.

Szászné Bruchner Marianna Pesthidegkút Ökumenikus Általános Iskola
Babits Emma Léda

15.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szőnyeg Bence

16.

Sziliné Laub Éva Általános Iskola Szomód
Bodnár Eszter

17.

Váli Zsuzsanna Széchenyi István Általános Iskola
Utassy Gréta

18.

Erlitz Ibolya Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Molnár Petra

18.

Fábián Istvánné Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Nagy Krisztina

20.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

 

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Győr - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Tímár Zsuzsanna

1.

Horváthné Schein Éva Lengyel  József Gimnázium és Szakközépiskola
Tanács Viktória

2.

Kissné Erdész Ildikó Dózsa György Általános Iskola, Tatabánya
Döbröntei Dávid Bence

3.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola (Egyéni)
Karvaj Szilvia

4.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Kulcsár Rebeka

5.

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet
Nagy Kartal

6.

Nagyné Czaun Mariann Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Kálmán Péter

7.

Dudás Sándorné Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Általános Iskola és Középiskola
Angyal Boglárka

8.

Baloghné Márkus Anita Fekete István Általános Iskola, M.óvár
Kóczán Dalma

9.

Kotzmanek Istvánné Szent Orsolya Római Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium
Prajczer Péter

10.

Főző Mónika Szent Orsolya Római Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium

 

  

Döntő: 5-6. korcsoport – Budapest - 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Pap-Takács Mónika

1.

Pap-Takácsné Hefler Gabriella SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, AMI, Napközi Otthonos Óvodája
Regős Krisztina

2.

Zubán Julianna Gregor József Általános Iskola
Rácz Imre

3.

Tenke Zsuzsanna Kandó Téri Általános Iskola
Bálinth Bence

4.

Bálinthné Sándor Andrea Szent István Általános Iskola és AMI
Németh Dániel

5.

Urvald István Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Szabó Adrienne

6.

Jakó Edit Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Kovács Bence

7.

Jákóné Szirota Ilona Klebelsberg Kuno Ált. Iskola és Gimnázium
Bottlik Judit

8.

Bottlikné Sikorszki Erzsébet Egyéni:
Görömbei Mátyás

9.

Enyedi Judit Általános Iskola, Óvoda és Községi Könyvtár
Kurgyis Bálint

10.

Simon Mariann Fáy András Református Ált. Iskola és AMI

 

 

Összesített döntő: 5-6. korcsoport – 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Tímár Zsuzsanna

1.

Horváthné Schein Éva Lengyel  József Gimn. és Szakközépiskola
Tanács Viktória

2.

Kissné Erdész Ildikó Dózsa György Általános Iskola, Tatabánya
Döbröntei Dávid Bence

3.

Kocsis Péterné Weöres Sándor Általános Iskola (Egyéni)
Pap-Takács Mónika

4.

Pap-Takácsné Hefler Gabriella SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája
Karvaj Szilvia

5.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Kulcsár Rebeka

6.

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Ált. Isk. és Logopédiai Intézet
Regős Krisztina

7.

Zubán Julianna Gregor József Általános Iskola
Rácz Imre

8.

Tenke Zsuzsanna Kandó Téri Általános Iskola
Nagy Kartal

9.

Nagyné Czaun Mariann Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
Kálmán Péter

10.

Dudás Sándorné Szabadhegyi Közoktatási Központ, Magyar – Német Óvoda, Ált. Iskola és Középiskola
Angyal Boglárka

11.

Baloghné Márkus Anita Fekete István Általános Iskola, M.óvár
Kóczán Dalma

12.

Kotzmanek Istvánné Szent Orsolya Római Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium
Bálinth Bence

13.

Bálinthné Sándor Andrea Szent István Általános Iskola és AMI
Prajczer Péter

14.

Főző Mónika Szent Orsolya Római Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium
Németh Dániel

14.

Urvald István Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Tulok Bence

16.

Kiss Csaba Bersek J. KIKI Általános Iskola, E.PSZ.
Szabó Adrienne

17.

Jakó Edit Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Mezei Bálint

18.

Matusz Péterné Piarista Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Bence

19.

Jákóné Szirota Ilona Klebelsberg Kuno Ált. Iskola és Gimnázium
Bottlik Judit

20.

Bottlikné Sikorszki Erzsébet Egyéni

 

 

Országos döntő: 7-8. korcsoport – 2010. április

 

 

Név

Helyezés

Felkészítő tanár Iskola
Nagy Júlia

1.

Juhász Zsuzsanna Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola
Koncz Soma

2.

Facskó Ilona Árpád Fejedelem Általános Iskola
Hende Botond

3.

Simon Pálné Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Tóth Laura

4.

Jancsó Judit Kazinczy Ferenc Gimnázium (Egyéni)
Kane Szula

5.

Halász István,     
Ponáczné Csuthy Márta

Teleki Blanka Gimnázium és Ált. Isk.
Simonek Péter

6.

Szigeti Mátyás Piarista Gimnázium
Makk László

7.

Szikoráné Duba Ida Rókusi Általános Iskola
Kovács Helga

8.

Marosiné Köntés Ibolya Rókusi Általános Iskola
Kovács Gergely

9.

Katonáné Cserepes Mária Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk.
Kiss Nikoletta

10.

Halász István Teleki Blanka Gimnázium és Ált. Isk.
Glavinics Judit

11.

Gombos Éva ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
Takátsy János

12.

Bärnkopf Bence Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ált. Isk.
Németh Eszter

13.

Kotzmanek Istvánné Szent Orsolya Római Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Kertész Soma (Heller Adrián)

14.

Székely Márton Aka-Bakonysárkány-Vérteskethely KIKI Bakonysárkányi Ált. Isk.
Bogáromi Dávid

15.

Grószné Havasi Rózsa KTKT Egységes Iskola és Szakiskola
Szabó Laura

16.

Halász István Teleki Blanka Gimnázium és Ált. Isk.
Pilis Ákos

17.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Széles Imre Antal

18.

Szélesné Karácsony Ida Egyéni
Lenzsér Anita

19.

Kovács Istvánné Általános Iskola, Óvoda és AMI
Czavalinga Dénes

20.

Jakó Edit Németh László Gimnázium és Általános Iskola

 

Vissza az elejére