2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2009

   

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Győr - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Kiss Tamás

1.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola
Piri Tamás

2.

Nagyné Horváth Edit Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Fekete Barnabás

3.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Kiss Dominik

4.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Hende Csanád

5.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Schmidt András

6.

Kaszás Lászlóné Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Lipovits Csenge

7.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Horváth Vivien Anna

8.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Lökösházi Béla

9.

Fogel Tamás Kőkúti Általános Iskola
Nyári Alexandra

10.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

 

 

 

Döntő: 1-2. korcsoport – Budapest - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Hegyi Péter

1.

Kuruczné Csokonai Erzsébet Batthyány Ilona Általános Iskola
Rácz Imre Vince

2.

Csékiné Daróczi Ilona Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény
Tomasovszki Márk

3.

Dr. Kovács Gáborné Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI
Somogyi Kinga

4.

Hoffmann Istvánné Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Béres Viktor

5.

Tóthné Kolozsi Ilona Püspökladányi Többcélú Nev., Okt. és Ped. Szakszolgálati Intézmény, Petritelepi Ált. Isk. Tagint.
Kató Sarolta

5.

Dr. Kovács Gáborné Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI
Sági Barnabás

7.

Dombováriné Buzás Erika Garay János Általános Iskola
Szécsi Nóra

8.

Csikós Bea Pannónia Általános Iskola
Varga Róbert Zoltán

9.

Kiss Ferencné Kováts Mihály Általános Iskola
Sarkadi Kristóf

10.

Dr. Kovács Gáborné Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI

 

 

 

Összesített döntő: 1-2. korcsoport – 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Hegyi Péter

1.

Kuruczné Csokonai Erzsébet Batthyány Ilona Általános Iskola
Kiss Tamás

2.

Rémi Péterné Gyárvárosi Általános Iskola
Piri Tamás

3.

Nagyné Horváth Edit Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Rácz Imre Vince

4.

Csékiné Daróczi Ilona Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény
Fekete Barnabás

5.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Kiss Dominik

6.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Tomasovszki Márk

7.

Dr. Kovács Gáborné Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI
Hende Csanád

8.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Somogyi Kinga

9.

Hoffmann Istvánné Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Schmidt András

10.

Kaszás Lászlóné Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Béres Viktor

10.

Tóthné Kolozsi Ilona Püspökladányi Többcélú Nev., Okt. és Ped. Szakszolgálati Intézmény, Petritelepi Ált. Isk. Tagint.
Kató Sarolta

10.

Dr. Kovács Gáborné Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és AMI
Lipovits Csenge

13.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Sági Barnabás

14.

Dombováriné Buzás Erika Garay János Általános Iskola
Szécsi Nóra

15.

Csikós Bea Pannónia Általános Iskola
Horváth Vivien Anna

16.

Kocsis Tiborné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Lökösházi Béla

17.

Fogel Tamás Kőkúti Általános Iskola
Nyári Alexandra

18.

Vácziné Wirgha Anikó Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Varga Róbert Zoltán

19.

Kiss Ferencné Kováts Mihály Általános Iskola
Geosits Erik

20.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola

 

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Győr - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Tanács Viktória

1.

Dely Gyöngyi Dózsa György Általános Iskola
Karvaj Szilvia

2.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Általános Iskola
Jakabovics Luca

3.

Tar Ágnes Kőkúti Általános Iskola
Király Kristóf

4.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Döbröntei Dávid Bence

5.

  Egyéni: Döbröntei Dávid Bence
Gombos Ákos

6.

Szabadiné Hécz Ildikó Széchenyi Általános Iskola és AMI
Hajdú Csanád

7.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Németh Gábor

7.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Várday Gábor

7.

Patkós Miklósné Radnóti Miklós Általános Iskola
Töreky Péter

10.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola - Veszprém

 

 

 

Döntő: 3-4. korcsoport – Budapest - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Czirkos Angéla

1.

Kovács Anikó Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Imolay András

2.

Bagoly Márta Pannónia Általános Iskola
Rados Balázs

3.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Tóth Szabolcs Balázs

4.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Sipos Cintia Rita

5.

Gál Jánosné Felsővárosi Általános Iskola
Drahanovszki Vilmos

6.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Kovács Arnold Leon

7.

Fábián Istvánné, Tarapcsik Katalin Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Kovács Bence

8.

Bakiné Szolnoky Mónika Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Békési Botond

9.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Ragó Ramóna

9.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

 

 

Összesített döntő: 3-4. korcsoport – 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Tanács Viktória

1.

Dely Gyöngyi Dózsa György Általános Iskola
Karvaj Szilvia

2.

Mészárosné Fehérvári Mónika Ságvári Endre Általános Iskola
Jakabovics Luca

3.

Tar Ágnes Kőkúti Általános Iskola
Czirkos Angéla

4.

Kovács Anikó Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Imolay András

5.

Bagoly Márta Pannónia Általános Iskola
Király Kristóf

6.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Döbröntei Dávid Bence

7.

  Egyéni: Döbröntei Dávid Bence
Rados Balázs

8.

Csepcsányi Éva Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Gombos Ákos

9.

Szabadiné Hécz Ildikó Széchenyi Általános Iskola és AMI
Hajdú Csanád

10.

dr. Szabó Lajosné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Németh Gábor

10.

Németh Andrea Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Várday Gábor

10.

Patkós Miklósné Radnóti Miklós Általános Iskola
Töreky Péter

13.

Majorné Czifrik Lívia Kossuth Lajos Általános Iskola - Veszprém
Adawy Sára

14.

Láng Rita, Szabó Sándorné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Takács Márton

15.

Fribiczer Zsuzsanna Kőkúti Általános Iskola
Illés Anna

16.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Heitz Katalin

17.

Beróné Losonczi Mária Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet
Tóth Szabolcs Balázs

18.

Dobránszkyné Csige Boglárka Gönczy Pál Általános Iskola
Németh Dénes

19.

Keringer Nikolett Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Somogyi Ferenc

20.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola
Nátrán Bálint

21.

Molnár Mihályné Kőkúti Általános Iskola

 

 

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Győr - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Nagy Kartal

1.

Nagyné Czaun Mariann Kossuth Lajos Általános Iskola - Veszprém
Kovács Gergely

2.

Kiss Sándorné Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Baranyai Ticián

3.

Czika Ágnes Paragvári Utcai Általános Iskola
Prajczer Péter

4.

Főző Mónika Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Goór Vanessza Szonja

5.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Lados Csaba

6.

Andorházi Anna NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Csépke Attila

7.

Farkas Gáborné Ságvári Endre Általános Iskola
Kóros Dzsenifer

8.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Orbán Béla

9.

Horváthné Gazder Gyöngyi Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Andronyi Tamás

10.

Urvald István Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Fülöp Kata

10.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola

 

 

 

Döntő: 5-6. korcsoport – Budapest - 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Regős Krisztina

1.

Regősné Jancsovics Julianna Gregor József Általános Iskola
Nagy Júlia

2.

Farkas Lajos Id. Szabó István Általános Iskola, Óvoda és Körzeti Könyvtár
Kurgyis Bálint

3.

Kiss Józsefné Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tímár Zsuzsanna

4.

Csőre Imréné Lengyel  József Gimnázium és Szakközépiskola
Székely Dávid

5.

Antalócziné Balog Ágnes Kováts Mihály Általános Iskola
Bogáromi Dávid

6.

Grószné Havasi Rózsa KTK Általános Iskola és Középiskola Kossuth Lajos Általános Iskolája
Kovács Helga

7.

Marosiné K. Ibolya Rókusi Általános Iskola
Almási Fanni

8.

Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Leitereg Miklós

9.

Tóthné Vojtek Éva Barcsay Jenő Általános Iskola
Csikós Aletta

10.

Héreginé Molnár Emese Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

 

 

 

Összesített döntő: 5-6. korcsoport – 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Regős Krisztina

1.

Regősné Jancsovics Julianna Gregor József Általános Iskola
Nagy Júlia

2.

Farkas Lajos Id. Szabó István Általános Iskola, Óvoda és Körzeti Könyvtár
Kurgyis Bálint

3.

Kiss Józsefné Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tímár Zsuzsanna

4.

Csőre Imréné Lengyel  József Gimnázium és Szakközépiskola
Nagy Kartal

5.

Nagyné Czaun Mariann Kossuth Lajos Általános Iskola - Veszprém
Kovács Gergely

6.

Kiss Sándorné Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Székely Dávid

7.

Antalócziné Balog Ágnes Kováts Mihály Általános Iskola
Bogáromi Dávid

8.

Grószné Havasi Rózsa KTK Általános Iskola és Középiskola Kossuth Lajos Általános Iskolája
Baranyai Ticián

9.

Czika Ágnes Paragvári Utcai Általános Iskola
Prajczer Péter

10.

Főző Mónika Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Helga

11.

Marosiné K. Ibolya Rókusi Általános Iskola
Goór Vanessza Szonja

12.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Lados Csaba

13.

Andorházi Anna NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Almási Fanni

14.

Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Csépke Attila

15.

Farkas Gáborné Ságvári Endre Általános Iskola
Kóros Dzsenifer

16.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Leitereg Miklós

17.

Tóthné Vojtek Éva Barcsay Jenő Általános Iskola
Orbán Béla

18.

Horváthné Gazder Gyöngyi Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
Andronyi Tamás

19.

Urvald István Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Fülöp Kata

19.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Angyal Alexandra

20.

Baloghné Márkus Anita Fekete István Általános Iskola - Mosonmagyaróvár

 

 

 

Országos döntő: 7-8. korcsoport – 2009. május

Név

Döntőn elért helyezés

Felkészítő tanár

Iskola

Kungl Nóra

1.

Molnár Józsefné Kodolányi ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskolája
Németh Rita

2.

Németh Lászlóné Széchenyi IstvánGimnázium
Kiss Nikoletta

3.

Tarnóczy Richárdné Vécsey Károly Általános Iskola
Somogyi Roland

4.

Urvald István Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
Makk László

5.

Szikoráné D. Ida Rókusi Általános Iskola
Lenzsér Anita

6.

Kovács Istvánné Általános Iskola, Óvoda és AMI
Baranyi Balázs

7.

Wöller Lászlóné Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Perl Bence

8.

Gueth Imréné Apáczai Csere János Általános Iskola
Hegedüs Dávid

9.

Kukorelliné Szabó Mónika Kodály Zoltán Általános Iskola
Hende Botond

10.

Simon Pálné Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Hartmann Ábel

11.

Csanálosiné Takács Aranka Általános Iskola - Szomód
Vida Ádám

12.

Huma Erzsébet Ságvári Endre Általános Iskola
Károlyi Fanni

13.

Wöller Lászlóné Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Mamuzsics Dóra

14.

Soltészné Almási Ildikó Belvárosi Óvoda és Általános Iskola Zrínyi Ilona Általános Iskolája
Sebestyén Barbara

14.

Soós Éva Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Jurásek Janka

16.

Kotyka Gáspárné Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola - Sárisápi Tagiskola
Szalkai Éva

17.

Tiszttartó Dávid Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola
Gyurcsányi Péter

18.

Huszár Judit Fiumei Úti Általános Iskola
Nemes Regina

19.

Szabó Sándorné NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Radanovits Rebeka

20.

Hende István Jáki Nagy Márton Általános Iskola

 

 

Vissza az elejére