Névadónkról

2018     2017     2016     2015     2014     2013

     2012     2011     2010     2009     2008     2007

DÖNTŐ 2016

   

Győr 1-2

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Márton Hunor 1-2 2. 1. Zokobné Varga Judit
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Hegedűs Levente 1-2 2. 2. Otoltics Ernőné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bors Ádám 1-2 2. 3. Horváthné Berta Éva
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Németh Gergő 1-2 2. 4. Csicsai Nándorné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 1-2 2. 5. Horváthné Berta Éva
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád Andrónyi Levente 1-2 2. 6. Bánhegyiné Szép Jutka
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Koszorus Nóra 1-2 2. 7. Horváthné Berta Éva
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 1-2 2. 8. Horváthné Berta Éva
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Pogátsa Bendegúz 1-2 2. 9. Otoltics Ernőné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Varga Áron 1-2 2. 10. Horváthné Berta Éva



Budapest 1-2 korcsoport

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás 1-2 2. 1. Csőke Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Tóth Netta 1-2 2. 2. Faragó Jánosné
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Tagintézménye Székesfehérvár Várnagy Zita 1-2 2. 3. Uhrin Renáta
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Balogh Dóra 1-2 2. 4. Csőke Ilona
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Székesfehérvár Gyarmati Márton János 1-2 2. 5. Csillag Beáta
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Ábel 1-2 2. 6. Csőke Ilona
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Tápiószele Palcsó Bálint 1-2 2. 7. Pintérné Bontovics Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Halasi- Kovács Anna 1-2 2. 8. Csőke Ilona
Érdligeti Általános Iskola Érd Révész Alícia 1-2 2. 9. Váli Zsuzsanna
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Kozák Vencel 1-2 2. 10. Horváthné Ivony Ágnes

 

1-2 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Görömbey Tamás 1-2 2. 1. Csőke Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Tóth Netta 1-2 2. 2. Faragó Jánosné
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Márton Hunor 1-2 2. 3. Zokobné Varga Judit
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Tagintézménye Székesfehérvár Várnagy Zita 1-2 2. 4. Uhrin Renáta
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Hegedűs Levente 1-2 2. 5. Otoltics Ernőné
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Balogh Dóra 1-2 2. 6. Csőke Ilona
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bors Ádám 1-2 2. 7. Horváthné Berta Éva
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Németh Gergő 1-2 2. 8. Csicsai Nándorné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Zalán 1-2 2. 9. Horváthné Berta Éva
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Székesfehérvár Gyarmati Márton János 1-2 2. 10. Csillag Beáta
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Dobi Ábel 1-2 2. 11. Csőke Ilona
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola Nyirád Andrónyi Levente 1-2 2. 12. Bánhegyiné Szép Jutka
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Koszorus Nóra 1-2 2. 13. Horváthné Berta Éva
Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Tápiószele Palcsó Bálint 1-2 2. 13. Pintérné Bontovics Judit
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Halasi- Kovács Anna 1-2 2. 15. Csőke Ilona
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Vörös Csanád 1-2 2. 16. Horváthné Berta Éva
Győri Váci Mihály Általános Iskola Győr Pogátsa Bendegúz 1-2 2. 17. Otoltics Ernőné
Érdligeti Általános Iskola Érd Révész Alícia 1-2 2. 17. Váli Zsuzsanna
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Varga Áron 1-2 2. 19. Horváthné Berta Éva
Bábolnai Általános Iskola Bábolna Kocsis Péter 1-2 2. 20. Czinderné Francsics Judit

 

Győr 3-4

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bálint Balázs 3-4 4. 1. Borók Beatrix
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Orosz Emese 3-4 4. 2. Komáromi Miklósné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Flóra 3-4 4. 3. Borók Beatrix
Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár Sinkó Ákos 3-4 4. 4. Pósta Gáborné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Darida Csenge 3-4 4. 5. Majorné Czifrik Lívia
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 3-4 4. 6. Borók Beatrix
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Visi Zsófia 3-4 3. 7. Vida Ilona
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Hugai Nóra 3-4 3. 8. Fekete Csilla
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Ferencz Bence 3-4 4. 9. Horváth Zsófia
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Szabolcs Krisztián 3-4 3. 10. Majorné Czifrik Lívia

 

Budapest 3-4 korcsoport

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyíri Kata Luca 3-4 4. 1. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest Fórizs Borbála 3-4 4. 2. Gyurkóné Kovács Beatrix, Reich Mária
Egyéni (Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Telki) Telki Bényei Borisz 3-4 4. 3. Karizs Krisztina
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Gargya Dániel Sándor 3-4 4. 4. Ignáth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyikos Botond Tamás 3-4 4. 5. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szentesi László 3-4 4. 6. Ignáth Ildikó
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Fekete Lúcia 3-4 3. 7.  
Egyéni: Kovács Levente (Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Nyíregyháza Kovács Levente 3-4 4. 8. Sinkáné Papp Mária
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Szekeres Máté Tamás 3-4 4. 9. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Boda-Papp Lóránt 3-4 3. 10. Csepcsányi Éva, Koleszár Edit

 

3-4 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyíri Kata Luca 3-4 4. 1. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest Fórizs Borbála 3-4 4. 2. Gyurkóné Kovács Beatrix, Reich Mária
Egyéni (Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - Telki) Telki Bényei Borisz 3-4 4. 3. Karizs Krisztina
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Gargya Dániel Sándor 3-4 4. 4. Ignáth Ildikó
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Bálint Balázs 3-4 4. 5. Borók Beatrix
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Orosz Emese 3-4 4. 6. Komáromi Miklósné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Flóra 3-4 4. 7. Borók Beatrix
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Nyikos Botond Tamás 3-4 4. 7. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár Sinkó Ákos 3-4 4. 9. Pósta Gáborné
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Darida Csenge 3-4 4. 10. Majorné Czifrik Lívia
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szentesi László 3-4 4. 11. Ignáth Ildikó
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Fekete Lúcia 3-4 3. 12.  
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Matusz Levente 3-4 4. 13. Borók Beatrix
Egyéni: Kovács Levente (Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) Nyíregyháza Kovács Levente 3-4 4. 14. Sinkáné Papp Mária
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Szekeres Máté Tamás 3-4 4. 15. Fábián Istvánné, Nagy Tibor
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Boda-Papp Lóránt 3-4 3. 16. Csepcsányi Éva, Koleszár Edit
Gyárvárosi Általános Iskola Győr Visi Zsófia 3-4 3. 17. Vida Ilona
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Hugai Nóra 3-4 3. 18. Fekete Csilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Majer Marcell 3-4 3. 18. Nagyné Groska Ágnes
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Győr Ferencz Bence 3-4 4. 20. Horváth Zsófia
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Sperka Lóránt 3-4 4. 20. Ignáth Ildikó

 

Győr 5-6

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Dominyák Virág 5-6 5. 1. Horváth Brigitta
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Váradi Zalán 5-6 6. 2. Kun Angéla
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Levente 5-6 6. 3. Nagyné Czaun Mariann
Egyéni: Dékány Domonkos Győr Dékány Domonkos 5-6 5. 4. Dékány Ernő
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Pósfai Márton 5-6 6. 5. Nagyné Czaun Mariann
Egyéni: Erki Boldizsár (Audi) Győr Erki Boldizsár 5-6 6. 6. Kozma Józsefné
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Timaffy László Tagiskola Hédervár Hornyák Levente Tamás 5-6 6. 7. Pecznyik Mónika
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Tibor 5-6 5. 8. Horváth Brigitta
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Timaffy László Tagiskola Hédervár Hegyi Anasztázia 5-6 6. 9. Pecznyik Mónika
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Várallyay Barnabás 5-6 5. 10. Bukta Ildikó

 

Budapest 5-6 korcsoport

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Dévényi Róbert 5-6 6. 1. Tenke Zsuzsanna
Mecsekaljai Általános Iskola Kovács Béla Általános Iskolája Pécs Takács Teréz 5-6 5. 2. Németh Norbertné
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola Budapest Kertész Boglárka 5-6 6. 3. Bátki Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szűcs Patrik 5-6 6. 4. Fazekas Sándorné
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Tóth Bendegúz 5-6   5.  
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Eszter 5-6 5. 6.  
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Cs. Nagy Kolos 5-6 5. 7. Kovács Zsuzsanna
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Petőfi Bori 5-6 6. 8. Enyedi Judit
Németh Imre Általános Iskola Budapest Mészáros Márton 5-6 5. 9. Szabó Enikő, Balla Ferencné
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Veres Máté 5-6 6. 10. Enyedi Judit

 

5-6 összes

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Dominyák Virág 5-6 5. 1. Horváth Brigitta
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém Váradi Zalán 5-6 6. 2. Kun Angéla
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Tislér Levente 5-6 6. 3. Nagyné Czaun Mariann
Egyéni: Dékány Domonkos Győr Dékány Domonkos 5-6 5. 4. Dékány Ernő
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Dévényi Róbert 5-6 6. 5. Tenke Zsuzsanna
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Pósfai Márton 5-6 6. 6. Nagyné Czaun Mariann
Mecsekaljai Általános Iskola Kovács Béla Általános Iskolája Pécs Takács Teréz 5-6 5. 7. Németh Norbertné
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola Budapest Kertész Boglárka 5-6 6. 8. Bátki Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Szűcs Patrik 5-6 6. 9. Fazekas Sándorné
Egyéni: Erki Boldizsár (Audi) Győr Erki Boldizsár 5-6 6. 10. Kozma Józsefné
Kandó Téri Általános Iskola Budapest Tóth Bendegúz 5-6   11.  
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Timaffy László Tagiskola Hédervár Hornyák Levente Tamás 5-6 6. 12. Pecznyik Mónika
Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest Ádám Eszter 5-6 5. 13.  
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Tibor 5-6 5. 14. Horváth Brigitta
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Timaffy László Tagiskola Hédervár Hegyi Anasztázia 5-6 6. 15. Pecznyik Mónika
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola Debrecen Cs. Nagy Kolos 5-6 5. 16. Kovács Zsuzsanna
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Várallyay Barnabás 5-6 5. 17. Bukta Ildikó
Herceghalmi Általános Iskola Herceghalom Petőfi Bori 5-6 6. 18. Enyedi Judit
Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola Baj Szombathy István Sándor 5-6 6. 19. Németh Ágnes
Németh Imre Általános Iskola Budapest Mészáros Márton 5-6 5. 20. Szabó Enikő, Balla Ferencné

 

Budapest 7-8 korcsoport

 

Iskola Város Név Korcs. Évf Helyezés Felkészítő tanár
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Sándor Tibor 7-8 8. 1. Tóth-Sánta Renáta
Egyéni: Fojta Dániel (Szent János Katolikus Általános Iskola) Dabas-Sári Fojta Dániel 7-8 7. 2. Füzy Éva
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest Kovács Noémi 7-8 7. 3. Volf Annamária
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Jádi Dominik 7-8 7. 4. Csaplárné Molnár Zsuzsa, Csorba Mihály
Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém Nagy Patrícia 7-8 7. 5. Pintér Gábor
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Ják Hende Csongor 7-8 7. 6. Dobos Józsefné
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcaltő Kövi Eszter 7-8 7. 7. Bognár Rozália
Egyéni (Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye) Karcag Darók Illés Dávid 7-8 8. 8.  
Mecsekaljai Általános Iskola Jurisics Utcai Általános Iskolája Pécs Gyenizse-Nagy András 7-8 7. 9. Schmeizer József
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola Budapest Arató Zsuzsa 7-8 8. 10. Nagyné Joó Andrea
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét Bóta Attila 7-8 7. 11. Csaplárné Molnár Zsuzsa, Aszódiné Pálfi Edit
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár Kovács Gergely 7-8 7. 12. Bukta Ildikó
Egyéni (Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont) Győr Veres Dorina 7-8 7. 13. Janesch Mónika
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola Győr Ailer Ádám 7-8 7. 14. Dudás Sándorné

 

vissza az elejére