Versenyeredmények 2017/18 - aktuális

Országos forduló

Megyei forduló

Regionális forduló

Városi forduló

Országos forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Katona Alex 3.c
Kovács Ottó 3.c 
Németh Lea Sára 3.c
Szilvágyi Ágnes 3.c
 3.c 2. Ferenczi Edit 
országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Jázmin
Lazur Dániel
Olaszy-Kiss Lóránt
8.c 9 Fegyveres Lászlóné
országos Zrínyi Ilona Matematikaverseny Gulyás-Szabó Áron 2.a 7. Ferenczi Szidónia 
országos Bendegúz nyelvész országos döntő Katona Alex 3.c  5.  Ferenczi Edit 
országos Bendegúz nyelvész országos döntő Srtasszer György 2.b 10. Bónáné Papp Noémi

Megyei forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Gerencsér Áron
Keresztes Bence
Kovács Ottó
Neszmélyi Hunor
3.c 2. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Bognár Szabolcs
Kapuy Ádám
Katona Alex
Miklós Levente
3.c 4. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny György Anna
Mirzah-Gerely Nárcisz
Németh Lea
Szilvágyi Ágnes
3.c 5. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Horváth Blanka
Szabó Izabel
Szász Csenge
Tóth Mira
3.b 6. Gesztesi-Gross Ildikó,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Rádly Bernadett
Kerényi Balázs
Szabó Kornél
Wolf Blanka
4.b 1. Borkai Enikő
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Bérces Bori
Merényi Bence
Németh Bence
Verestóy András
4.c 5. Balogh Júlia
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Meronka Mira
Németh Bence
Németh Huba
Raffai Ruben
4.c 6. Balogh Júlia
megyei Hencidától Boncidáig Meseismerő verseny

Pongó Dzsenifer
Rádly Bernadett
Szabó Kornél
Takács Eszter Laura

4.b 2. Szedlákné Kiss Tímea
megyei Megyei angol verseny Böjthe Attila 7.a 2. Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei angol verseny Lakics Domonkos 7.a 4. Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei angol verseny Koncz Rózsa 8.b 3. Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Megyei angol verseny Somjai Sarolta 8.c 4. Péntekné Sári Anikó
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kocsis Anna
Németh Hanna
Szalai Róza
Vasvári-Tóth Lilla

6.b 1. Zsidai János
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bognár Levente
Böjthe Attila
Hercegh Ádám
Lakics Domonkos
7.a 1. Zsidai János
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Erős Dóra
Kapuy Júlia
Miklósy Júlia
Németh Gina
5.c 4. Fegyveres Lászlóné
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Horváth Jázmin
Tarnóczi Zoltán
Lazur Dániel
Olaszy-Kiss Lóránt
8.c 1. Fegyveres Lászlóné
megyei Megyei angol verseny Fodor Flóra 8.d 9. Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei angol verseny Domonkos Dóra 8.b 10. Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Ábel Kata 4.b nívódíjas arany minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei

"Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny

Pávafiókák népdalkör (3-4.o)

Ábel Kata
Marosy Róza
Nagy Kata
Bozóky Fruzsina
Susánszki Anett
4.b
3.b
4.b
3.b
3.b
arany minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Csepeli Alíz 2.a arany minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Kovács Lili 2.a arany minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Németh Andor Barna 1.a ezüst minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Bánóczy Gréta 1.c ezüst minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Vadász Zsombor 2.a bronz minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei "Fújdogál a szél" népdaléneklési verseny Gulyás László 2.a bronz minősítés Némethné Mátyás Erzsébet
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny Gulyás-Szabó Áron 2.a 1. Ferenczi Szidónia
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny  Bán-Czövek Zoárd 2.c 12. Milley Györgyné
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny - csapat Gulyás-Szabó Áron
Bán-Czövek Zoárd
Lepár Máté

2.a
2.c
2.c

1. Ferenczi Szidónia
Milley Györgyné
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny Szász Csenge 3.b 7. Gesztesi-Gross Ildikó
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny Katona Alex 3.c 14. Renner-Pandur Lilla
megyei Zrínyi Ilona Matematika Verseny - csapat Szász Csenge
Katona Alex
Keresztes Bence
3.b
3.c
3.c
2. Gesztesi-Gross Ildikó
Renner-Pandur Lilla
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Koch-Beyer Tamás 1.b 1. Horváth Andrea
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Horváth Laura 1.a 3. Németh Anett
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Sásdi Zsombor 1.a 4. Németh Anett
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Fehér Flóra 1.b 4. Horváth Andrea
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Németh Míra 1.c 8. Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Strasszer György 2.b 1. Bónáné Papp Noémi
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Gulyás-Szabó Áron 2.a 2. Ferenczi Szidónia
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Füzi Gergely 2.c 5. Milley Györgyné
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Cigány Hanna 2.c 5. Milley Györgyné
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Katona Alex 3.c 1. Ferenczi Edit
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Bán-Czövek Indira 3.a 4. Pákné Dukony Márta
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Németh Lea Sára 3.c 8.  Ferenczi Edit
megyei Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója Pongó Dzsenifer 4.b 3. Szedlákné Kiss Tímea
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Lőrincz Márk 2.b 4. Werli Tímea Vanda
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Kirschner Ákos 2.b 6. Werli Tímea Vanda  
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Füzi Gergely 2.c 7. Milley Györgyné
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Keresztes Bence 3.c 4. Renner-Pandur Lilla
megyei Megyei Matematikaverseny Pajor Aliz 6. 2. Turner László
megyei Megyei Matematikaverseny Szalay Tamás 7. 1.  Turner László
megyei Megyei Matematikaverseny Dalmai Márton 7. 3. Turner László
megyei Megyei Matematikaverseny Dékány Csaba 8.d 1. Miklósy Zoltán
megyei Megyei Matematikaverseny Lazur Dániel 8.c 2. Miklósy Zoltán
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Miklósy Luca 5. 2. Biczó Krisztina
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Kapuy Júlia 5. 3. Turner László
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Pajor Aliz 6. 3. Turner László
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dékány Csaba 8.d 3. Miklósy Zoltán
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Mészáros Péter 8.c 4. Miklósy Zoltán
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Lazur Dániel 8.c 5. Miklósy Zoltán
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Miklósy Luca 5. 1-2. Biczó Krisztina
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Kapuy Júlia 5. 3. Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Németh Gina 5. 8. Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Pajor Aliz 6. 2. Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Horváth Jázmin 8.c 4. Miklósy Zoltán
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Mészáros Péter 8.c 6. Miklósy Zoltán
megyei Teleki Pál földrajzverseny Dékány Csaba 8.d 2. Csutak Zsuzsanna
megyei Hevesy György Kémiaverseny Nagy Veronika 7. 3. Biczó Krisztina
megyei Hevesy György Kémiaverseny Dékány Csaba 8.d 2. Biczó Krisztina
megyei Hevesy György Kémiaverseny Lakics Domonkos 7. 8. Biczó Krisztina
megyei Hevesy György Kémiaverseny Marosy Mátyás 7. 9. Biczó Krisztina
megyei Öveges József Fizikaverseny Dékány Csaba 8.d 2. Nagy Pál
megyei Logo Számítástechnika Verseny Dalmai Márton 7. 4. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Kerényi Kata 6. 1. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Bedő Barnabás 5. 2. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Hegyi Balázs 5. 3. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Pajor Aliz 6. 4. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Szabadi György 6. 5. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Tédi Bálint 5. 6. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Sántha Ábel 6. 7. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Padlipnik Ádám 5. 8. Németh Rita
megyei Logo Számítástechnika Verseny Bella Milán 6. 10. Németh Rita
megyei Gerencsér Éva megyei nyelvtanverseny Pongó Dzsenifer 4.b 4. Kiss Tímea
megyei Gerencsér Éva megyei nyelvtanverseny Bauer Balázs 4.c 7. Gyalogh Kinga

Regionális forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény  Felkészítő tanár
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Katona Alex 3.c
Kovács Ottó 3.c 
Németh Lea Sára 3.c
Szilvágyi Ágnes 3.c
3.c  1.  Ferenczi Edit 
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Antal Sára 3.c
Fenyvesi Viktória 3.b
György Anna 3.c
Mirzah-Gergely Nárcisz 3.c
3.c, 3.b  4.  Ferenczi Edit
Vargáné Cser Zsuzsanna 
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bozóky Fruzsina
Horváth Blanka
Szász Csenge Orsolya
Szabó Izabel
3.b  2.  Ferenczi Edit
Vargáné Cser Zsuzsanna
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Lepár Máté 2.c 8. Milley Györgyné
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika csapatverseny Bán-Czövek Zoárd
Lepár Máté
Kőhalmi Zalán
2.c
2.c
2.a
6. Ferenczi Szidónia
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Keresztes Bence 3.c 2. Renner-Pandur Lilla
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Gulyás Kata 3.c 4. Renner-Pandur Lilla
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Tóth Mira 3.b 7. Gesztesi-Gross Ildikó
Dr. Nagy Tivadarné
Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Szász Csenge 3.b 7. Gesztesi-Gross Ildikó
Dr. Nagy Tivadarné
Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika csapatverseny Keresztes Bence
Gulyás Kata
Tóth Mira
Szász Csenge
3.c
3.c
3.b
3.b
1.

Renner-Pandur Lilla
Gesztesi-Gross Ildikó

Dr. Nagy Tivadarné
Somogyiné Nagy Alíz

regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Balla Réka 4.c 6. Balogh Júlia
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika verseny Balla Ádám 4.c 7. Balogh Júlia
regionális Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika csapatverseny Balla Réka
Balla Ádám
Mészáros Anna
Wolf Blanka
4.c
4.c
4.c
4.b
6. Borkai Enikő

Városi forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl  Susánszki Anett 3.b  1.  Vargáné Cser Zsuzsa 
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl Ferencz Lilla 1.b 3.  Horváth Andrea 
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl Garrio-Szabó Rodrigo André 2.a  Különdíj  Ferenczi Szidónia
városi Pilinszky-napi rajzverseny Varga Ilka 2.c 1. Gila Annamária
városi Pilinszky-napi rajzverseny Garrido Szabó Rodrigo Andres 2.a 2. Némethné Mátyás Erzsébet
városi " A kalamáristól az interaktív tábláig" fogalmazás pályázat Murányi Csenge 6.c 2. Fegyveres Lászlóné
városi Naprakész Füzi Gergő 2.c 4. Milley Györgyné
városi Naprakész Gulyás-Szabó Áron 2.a 1. Ferenczi Szidónia
városi Naprakész Strasszer György 2.b 3. Bónáné Papp Noémi
városi Naprakész Bán-Czövek Indira 3.a 5. Pákné Dukony Márta
városi Naprakész Katona Alex 3.c 1. Ferenczi Edit
városi Kormos István versmondó verseny Kalocsai Kristóf 4.c 2.
közönségdíj
Gyalogh Kinga
városi Fedezzük fel Európát - földrajz verseny Dékány Csaba
Csepi Szilveszter
Nagy Csaba
Szász Botond
8.d 2. Csutak Zsuzanna
városi Fedezzük fel Európát - földrajz verseny Ray-Bene Júlia
Lőrincz Csenge
Erős Kata
Somjai Sarolta
8.c 4. Csutak Zsuzanna  
városi Városi nyelvismerő verseny Szabó Kornél 4.b 1. Szedlákné Kiss Tímea
városi Városi nyelvismerő verseny Rádly Bernadett 4.b 3. Szedlákné Kiss Tímea
városi Városi nyelvismerő verseny Pongó Dzsenifer 4.b 5. Szedlákné Kiss Tímea

vissza a lap tetejére