Versenyeredmények 2016/17

Országos forduló

Megyei forduló

Regionális forduló

Városi forduló

 

Országos forduló

  

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
országos Arany János nyelvtanverseny Kapuy Júlia 4.c 1 Ferenczi Edit
országos Arany János nyelvtanverseny Matusek Júlia 4.c 3 Ferenczi Edit
országos Arany János nyelvtanverseny Borbély Hanna 4.a 7 Vargáné Cser Zsuzsanna
országos TITOK Arany János Anyanyelvi verseny Mészáros Péter 7.c 5 Fegyveres Lászlóné
országos TITOK Arany János verseny Horváth Zsófia 6.a 7 Zsidai János
országos TITOK Arany János verseny Dúcz Ákos 6.b 7 Zsidai János
országos Bendegúz Nyelvész verseny Füzi Gergely 1.c 3 Milley Györgyné
országos Zrínyi Ilona matematikaverseny Pajor Alíz 5.a 36 Turner László
országos Zrínyi Ilona matematikaverseny Miklósy Mátyás 6.c 9 Turner László
országos Logo számítástechnika verseny Dalmai Márton 6.c 24 Németh Rita
országos Diákolimpia - Birkózás Reznyák Máté 6.a 10 Gellér Ferenc
országos Diákolimpia - egyéni mezei futás Markó Péter 8.d 20 Gellér Ferenc
országos Diákolimpia - mezei futás lány csapat Jó Alíz 6.a, Németh Alma 6.a, Markó Fanni 6.a, Bartovics Vanda 6.c, Schmidt Karina 5.c 5.o-6.o 13 Gellér Ferenc, Turner László
országos Diákolimpia - egyéni mezei futás Jó Alíz 6.a 7 Gellér Ferenc
országos Diákolimpia - Sakk F1 kat Petrecz Ákos 2.c 2 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
országos Diákolimpia - Darts Kelemen Péter 5.c 4 Gellér Ferenc
országos Bendegúz Nyelvész anyanyelvi verseny Mészáros Péter 7.c 1 Fegyveres Lászlóné
országos Történelem verseny Mészáros Péter 7.c 16 Szitáné Pintér Erika
országos XL VI. TIT Kalmár László Matematika verseny Markó Fanni 6.a 20 Nagy Judit 
országos XIII. Janikovszky Éva Meseíró pályázat Ványik- Szabó Csenge 3.b különdíj Gyalogh Kinga
országos Diákolimpia - kézilabda lány Schmidt Karina 5.c, Zuber Hanna 5.c, Polczer Réka 5.c,  Takács Fanni 7.a, Szalai Rebeka 7.d, Takács Lili 6.a, Luksics Gréta 6.c, Benczik Liza 6.a, Mészáros Alexandra 6.a, Raczenböck Blanka 6.c, Markó Fanni 6.a, Oros Hanna 6.a, Szőke Dorina 6.a, Szabó Barbara 6.a 5.o-6.o-7.o   Gellér Ferenc
országos Diákolimpia - Atlétika 600m Jó Alíz 6.a   Gellér Ferenc
országos Diákolimpia -  Atlétika egyéni összetett Jó Alíz 6.a   Gellér Ferenc
országos Diákolimpia - Atlétika csapat összetett Bartovics Vanda 6.c, Keresztes Réka 6.a, Markó Fanni 6.a, Ratzenböck Blanka 6.c, Jó Alíz 6.a, Schmidt Karina 5.c 5.o-6.o   Gellér Ferenc
Turner László
országos Diákolimpia - mezei futóverseny lány csapat II. kcs. Pongó Dzsenifer 3.b, Balla Réka 3.c, Walczer Fanni 3.c, Németh Rozina 4.b, Markó Hanna 4.c 3.o-4.o 17 Kiss Tímea
Werli Tímea Vanda
országos Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány csapat II. kcs Németh Rozina 4.b, Czetti Rebeka 4.b, Miklósy Luca 4.b, Markó Hanna 4.c, Kapuy Júlia 4.c, Sulyok Sára 4.c 3.o-4.o 7 Bejczi Annabella
Borkai Enikő
Werli Tímea Vanda
országos Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni II. kcs Mesterházy Milán 4.c 37 Werli Tímea Vanda
országos Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány egyéni II. kcs Kapuy Júlia 4.c 5 Werli Tímea Vanda
országos Diákolimpia - Úszás Országos Döntő 50m hátúszás Nagy Anna 3.a 1 Bejczi Annabella
országos Diákolimpia - Tollaslabda Országos Döntő  Mesterházy Milán 4.c 2

Werli Tímea Vanda

országos Diákolimpia - 1500m síkfutás Markó Péter 8.d 7

Gellér Ferenc

 

Megyei forduló

 

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Meronka Mira, Mészáros Anna ,Németh Bence, Raffai Ruben Richárd 3.c 3 Dr. Nagy Tivadarné, Bejczi Annabella, Milley Györgyné
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Keserű Dávid, Merényi Bence, Verestóy András, Németh Bence 3.c 5 Dr. Nagy Tivadarné, Bejczi Annabella, Milley Györgyné
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Bozóky Albert Gábor, Rádly Bernadett, Szabó Kornél, Wolf Blanka 3.b 6 Borkai Enikő
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Dúcz Melinda, Miklósy Luca, Szász Anna Dorottya, Szücs Viktória 4.b 2 Horváth Anita, Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Aliz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Markó Hanna, Matusek Júlia, Miklósy Júlia, Kapuy Júlia 4.c 4 Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Aliz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Gyömörei Mira, Németh Gina, Péntek Sára Boglárka, Szuhányi Réka 4.c 10 Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Aliz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Markó Fanni, Mészáros Álexandra, Miklósy Mátyás, Szalay Tamás 6.a, 6.c 2 Nagy Judit, Turner László
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Dúcz Ákos, Németh Máté, Szijjártó Csaba, Szombathelyi Bence 6.b 7 Nagy Judit
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Horváth Jázmin, Lazur Dániel, Mészáros Péter, Tarnóczi Zoltán 7.c 1 Miklósy Zoltán
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Horváth Marcell, Lőkös Panni, Nagy Csaba, Szász Botond 7.d 10 Nagy Judit
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Balázs Martin, Kovacsics Bence, Markó Péter, Nagy Ádám 8.d 10 Biczó Krisztina
 megyei Megyei Angol Verseny  Somjai Sarolta 7.c 2 Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei Angol Verseny Teimel Bálint 7.c 4 Péntekné Sári Anikó
 megyei  Megyei Angol Verseny  Horváth Lili 8.a 2  Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Megyei Angol Verseny Beke Attila 8.c 8 Péntekné Sári Anikó
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kocsis Anna, Németh Hanna, Szalai Róza, Vasvári-Tóth Lilla 5.b 9 Zsidai János
megyei Győr LEO Club megyei rajzpályázat Ott Boglárka 8.d 2 Turnerné Koch Mónika
megyei Győr LEO Club megyei rajzpályázat Kern András 6.a Különdíj Turnerné Koch Mónika
megyei Angol Fordítási Verseny Orschel Márk 5.c Különdíj Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Angol Fordítási Verseny Lakics Domonkos 6.a Különdíj Jankó Andrea
megyei Angol Fordítási Verseny Teimel Bálint 7.c Különdíj Péntekné Sári Anikó
megyei Angol Fordítási Verseny Horváth Lili 8.a Különdíj Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Miklós Dorka, Lazur Réka, Szalai Anna, Szűcs Ágota 5.c 3 Fegyveres Lászlóné
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lazur Dániel, Horváth Jázmin, Tarnóczy Zoltán, Olaszy-Kiss Lóránt 7.c 4 Fegyveres Lászlóné
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gellér Gábor, Markó Péter, Nagy Ádám, Szalay Balázs 8.d 8 Varga Zsuzsa
megyei Német Fordítási Verseny Halmai Adrián 5.a Különdíj Törőcsik Istvánné
megyei Német Fordítási Verseny Horváth Zsófia 6.a Különdíj Szitáné Pintér Erika
megyei Német Fordítási Verseny Zalka Hanna Barbara 7.a Különdíj Szitáné Pintér Erika
megyei Német Fordítási Verseny Szuhányi Dávid 8.c Különdíj Törőcsik Istvánné
megyei Bolyai anyanyelvi csapatverseny Meronka Mira, Raffai Ruben, Kalocsai Kristóf, Németh Huba 3.c 5 Gyalogh Kinga
megyei Országos történelmi verseny megyei fordulója Mészáros Péter 7.c 1 Szitáné Pintér Erika
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Katona Alex 2.c 3 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Kapuy Ádám 2.c 7 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Bán-Czövek Indira  2.a 10 Németh Anett
megyei Zrínyi Ilona matematika csapatverseny Katona Alex, Kapuy Ádám, Bán-Czövek Indira 2.c, 2.a 1 Somogyiné Nagy Alíz
Németh Anett
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Németh Bence 3.c 8 Balogh Júlia
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Németh Bence 3.c 15 Balogh Júlia
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Miklósy Luca 4.b 1 Horváth Anita
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Markó Hanna 4.c 7 Dr. Nagy Tivadarné
megyei Zrínyi Ilona matematika verseny Szász Anna Dorottya 4.b 12 Horváth Anita
megyei Zrínyi Ilona matematika csapatverseny Miklósy Luca, Markó Hanna, Szász Anna Dorottya 4.b, 4.c 2 Horváth Anita
Dr. Nagy Tivadarné
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Kovács Anna 4.d 4 Pákné Dukony Márta
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Csehi Philip 4.d 5 Pákné Dukony Márta
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Jófejű Flóra 4.c 6 Ferenczi Edit
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Takács Anna 4.a 7 Vargáné Cser Zsuzsanna
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Miklósy Luca 4.b 8 Hidi Krisztina
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Szabó Kornél 3.b 2 Szedlákné Kiss Tímea
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Komlós Anna 3.c 6 Gyalogh Kinga
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Németh Lea Sára 2.c 4 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bendegúz Nyelvész verseny György Anna 2.c 8 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bendegúz Nyelvész verseny Füzi Gergely 1.c 1 Milley Györgyné
megyei Megyei német verseny Tarnóczi Zoltán 7.c 8 Szitáné Pintér Erika
megyei Megyei német verseny Zalka Hanna Barbara 7.a 10 Szitáné Pintér Erika
megyei Országos Német nyelvi verseny megyei forduló Tarnóczi Zoltán 7.c 8 Szitáné Pintér Erika
megyei Országos Német nyelvi verseny megyei forduló Zalka Hanna Barbara 7.a 10 Szitáné Pintér Erika
megyei Országos Német nyelvi verseny megyei forduló Teimel Bálint 7.c 5 Péntekné Sári Anikó
megyei Országos Német nyelvi verseny megyei forduló Horváth Lili 8.a 7 Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Bendegúz Nyelv-Ész-megyei forduló Takács Rebeka 5.d 8 Fegyveres Lászlóné
megyei Bendegúz Nyelv-Ész-megyei forduló Mészáros Péter 7.c 1 Fegyveres Lászlóné
megyei Bendegúz Nyelv-Ész-megyei forduló Lazúr Dániel 7.c 2 Fegyveres Lászlóné
megyei Bendegúz Nyelv-Ész-megyei forduló Kalinowsky Virág 8.a 4 Varga Zsuzsa
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Lakics Domonkos 6.a 3 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Böjthe Attila 6.a 4 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Mészáros Alexandra 6.a 5 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Kern András 6.a 7 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Markó Fanni 6.a 8 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Szelényi Tamás 7.a 6 Jankó Andrea
megyei Oxford Megyei Angol Nyelvi verseny Gyömörei Mira 4.c 11 Jankó Andrea
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló Kapuy Ádám 2.c 2 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló Bán-Czövek Indira 2.a 4 Németh Anett
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló Dremák Léda 2.a 8 Németh Anett
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló Gulyás Kata 2.c 8 Somogyiné Nagy Alíz
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulója Kapuy Júlia 4.c 1 Dr. Nagy Tivadarné
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulója Miklósy Luca 4.b 2 Horváth Anita
Dr. Nagy Tivadarné
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulója Dúcz Melinda 4.b 3 Horváth Anita
Dr. Nagy Tivadarné
megyei Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulója Markó Hanna 4.c 3 Dr. Nagy Tivadarné
megyei Zrínyi Ilona Matematikaverseny Nagy Ádám 8.d 10 Biczó Krisztina
megyei Hevesy György Kémia verseny Ledó Levente 7.c 9 Biczó Krisztina
megyei Hevesy György Kémia verseny Lazur Dániel 7.c 10 Biczó Krisztina
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Verestóy András 3.c 5 Balogh Júlia
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Balla Ádám 3.c 6 Balogh Júlia
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Szász Anna Dorottya 4.b 2 Horváth Anita
Dr. Nagy Tivadarné
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Markó Hanna 4.c 5 Dr. Nagy Tivadarné
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Hegyi Balázs 4.c 6 Dr. Nagy Tivadarné
megyei Kalmár László Országos Matematika verseny megyei forduló Nagy Liza 4.a 8 Horváth Anita
megyei Öveges József Kárpát- medencei fizikaverseny Markó Péter 8.d 3 Nagy Pál
megyei Öveges József Kárpát- medencei fizikaverseny Nagy Ádám 8.d 9 Nagy Pál
megyei Kalmár László matematikaverseny Markó Fanni 6.b 1 Nagy Judit
megyei Kalmár László matematikaverseny Miklósy Mátyás 6.c 2 Turner László
megyei Kalmár László matematikaverseny Mészáros Alexandra 6.b 3 Nagy Judit
megyei Kalmár László matematikaverseny Szalay Tamás 6.c 5 Turner László
megyei Kalmár László matematikaverseny Lazur Dániel 7.c 6 Miklósy Zoltán
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Pajor Alíz 5.a 3 Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Győrgy Eszter 5.a 10 Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Miklósy Mátyás 6.c 1 Turner László
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Szijjártó Csaba 6.b 4 Nagy Judit
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Markó Fanni 6.b 5 Nagy Judit
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Mészáros Alexandra 6.b 7 Nagy Judit
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Németh Máté 6.b 9 Nagy Judit
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Lakics Domonkos 6.b 10 Nagy Judit
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Mészáros Péter 7.c 3 Miklósy Zoltán
megyei Nemzetközi Kenguru matematikaverseny Lőkös Larissza Anna 7.d 9 Nagy Judit
megyei Zrínyi Ilona matematikaverseny Pajor Alíz 5.a 1 Turner László
megyei Zrínyi Ilona matematikaverseny Miklósy Mátyás 6.c 1 Turner László
megyei Zrínyi Ilona matematikaverseny Mészáros Alexandra 6.b 6 Nagy Judit
megyei Zrínyi Ilona matematikaverseny Mészáros Péter 7.c 5 Miklósy Zoltán
megyei Zrínyi Ilona matematikaverseny Nagy Ádám 8.d 10 Biczó Krisztina
megyei Marót Rezső matematikaverseny Mischler Zille 5.d 7 Nagy Judit
megyei Marót Rezső matematikaverseny Miklósy Mátyás 6.c 1 Turner László
megyei Logo számítástechnika verseny Dalmai Márton 6.c 1 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Miklósy Mátyás 6.c 3 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Szalay Tamás 6.c 4 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Dornstädter Áron 6.b 5 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Széphegyi Máté 6.c 6 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Füredi Botond 5.d 7 Németh Rita
megyei Logo számítástechnika verseny Balla Milán 5.c 9 Németh Rita
megyei Diákolimpia - Úszás 100m hát Balla Milán 5.c 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - Úszás 50m mell Balla Milán 5.c 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - altétika  csapat összetett Markó Péter 8.d, Görcs Márió 7.d, Nagyszokolyai Áron 7.c, Rumi Gergő 7.c, Bauer Marcell 8.a, Beke Attila 8.c 7.o-8.o 3 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Horváth János
megyei Diákolimpia - altétika  egyéni összetett Markó Péter 8.d 2 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - altétika  csapat összetett Bartovics Vanda 6.c, Keresztes Réka 6.a, Markó Fanni 6.a, Ratzenböck Blanka 6.c, Jó Alíz 6.a, Schmidt Karina 5.c 5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
Turner László
megyei Diákolimpia - sakk F1 kat Petrecz Ákos    1  
megyei Diákolimpia - mezei futás egyéni Jó Alíz 6.a 4  Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - mezei futás csapat Jó Alíz 6.a, Németh Alma 6.a, Markó Fanni 6.a, Bartovics Vanda 6.a, Schmidt Karina 5.c  5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
Turner László
megyei Diákolimpia - mezei futás egyéni Markó Péter 8.d 4 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - atlétika egyéni összetett Jó Alíz 6.a 1 Gellér Ferenc 
megyei Diákolimpia - atlétika magasugrás Fábián Ákos 8.c 1 Baksa Péter 
megyei Diákolimpia - atlétika magasugrás Fábián Orsolya 8.c 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - úszás Walczer Ferenc 6.a 3 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - atlétika egyéni összetett Reznyák Máté 6.a 6 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - mezei futás egyéni Dalmai Márton 6.c 10 Turner László
megyei Diákolimpia - mezei futás csapat Markó Péter 8.d, Görcs Márió 7.d, Nagyszokolyai Áron 7.c, Bauer Marcell 8.a, Rumi Gergő 7.c 7.o-8.o 3 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Horváth János
megyei Diákolimpia - atlétika csapat összetett Dalmai Márton 6.c, Fekete Márton 6.a, Kelemen Péter 5.c, Madár Zsombor 6.c, Pozsgai Bence 6.a 6.o 2 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Turner László
megyei Diákolimpia - altétika 60m síkfutás Lakics Zsombor 6.a 3 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - altétika egyéni összetett  Dalmai Márton 6.c 2 Turner László
megyei Diákolimpia - altétika távolugrás Dalmai Márton 6.c 5 Turner László
megyei Diákolimpia - altétika kislabdahajítás Dalmai Márton 6.c 1 Turner László
megyei Diákolimpia - altétika 600m síkfutás Jó Alíz 6.a 1 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - altétika 100m síkfutás Dubraviczky Dorottya 8.c 4 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - altétika 300m síkfutás  Nagyszokolyai Áron 7.c 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - altétika 1500m síkfutás Markó Péter 8.d 1 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - kézilabda 7-8.o fiúcsapat 7-8.o fiúcsapat (Berényi Rúben 7.c, Miski Patrik 7.b, Botka Bálint 7.b, Farkas Csaba 7.d, Füri Félix 7.b, Fábián Ákos 8.c, Szuhányi Dávid 8.c, Gajdusek Ákos 8.d, Kopcsó Gergő 8.b, Meixner Sándor 8.b, Kalmár Patrik 8.a) 7.o-8.o 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - kézilabda 5-6.o lánycsapat (Schmidt Karina, Zuber Hanna, Polczer Réka,  Takács Fanni, Szalai Rebeka, Takács Lili, Luksics Gréta, Benczik Liza, Mészáros Alexandra, Raczenböck Blanka, Markó Fanni, Oros Hanna, Szőke Dorina, Szabó Barbara) 5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
megyei Diákolimpia - kézilabda 5-6.o fiúcsapat (Pongrácz Milán 6.b, Dalmai Márton 6.c, Miklósy Mátyás 6.c, Hernádi Bence 6.c, Bolf Ágoston 6.c, Madár Zsombor 6.c, Pozsgai Bence 6.a, Hegyi Balázs 4.c, Czigler Máté 4.c, Mesterházy Milán 4.c, Kistot Bendegúz 4.c, Hegyi Balázs 4.c, Szántai Nagy Kende) 5.o-6.o 2 Baksa Péter
megyei Diákolimpia - mezei futóverseny lány csapat II. kcs. Pongó Dzsenifer 3.b, Balla Réka 3.c, Walczer Fanni 3.c, Németh Rozina 4.b, Markó Hanna 4.c 3.o-4.o 2 Kiss Tímea
Werli Tímea Vanda
megyei Diákolimpia - mezei futóverseny lány II. kcs. Németh Rozina 4.b 2 Borkai Enikő
megyei Diákolimpia - mezei futóverseny lány II. kcs. Markó Hanna 4.c 1 Werli Tímea Vanda
megyei Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú csapat II. kcs Bozóky Albert 3.b, Szabó Kornél 3.b, Pozsgai Máté 3.c, Jó Barnabás 4.a, Rátonyi Máté 4.a, Czigler Máté 4.c, Mesterházy Milán 4.c, Kistot Bendegúz 4.c 3.o-4.o 3 Kiss Tímea
Werli Tímea Vanda
Borkai Enikő
megyei Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány csapat II. kcs Németh Rozina 4.b, Czetti Rebeka 4.b, Miklósy Luca 4.b, Markó Hanna 4.c, Kapuy Júlia 4.c, Sulyok Sára 4.c 3.o-4.o 1 Bejczi Annabella
Borkai Enikő
Werli Tímea Vanda
megyei Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni II. kcs Mesterházy Milán 4.c 1 Werli Tímea Vanda
megyei Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni II. kcs Jó Barnabás 4.c 8 Borkai Enikő
megyei Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány egyéni II. kcs Kapuy Júlia 4.c 1 Werli Tímea Vanda
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány I. kcs csapat Nagy Anna 3.a, Szász Csenge 2.b, György Anna 2.c 2.o-3.o 3 Bejczi Annabella
Borkai Enikő
Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtil
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány I. kcs egyéni Nagy Anna 3.a 3.a 1 Bejczi Annabella
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány I. kcs egyéni Szász Csenge 2.b 11 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány I. kcs egyéni György Anna 2.c 9 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány II. kcs csapat Németh Rozina 4.b, Markó Hanna 4.c, Walczer Fanni 3.c 3.o-4.o 2 Werli Tímea Vanda
Borkai Enikő
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány II. kcs egyéni Németh Rozina 4.b 1 Borkai Enikő
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány II. kcs egyéni Markó Hanna 4.c 3 Werli Tímea Vanda
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny lány II. kcs egyéni Walczer Fanni 3.c 14 Werli Tímea Vanda
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny fiú I. kcs egyéni Tóth Olivér 2.b 10 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
megyei Petőfi Kupa - megyei futóverseny fiú II. kcs egyéni Jó Barnabás 4.a 5 Borkai Enikő
megyei Diákolimpia - Sakk F1 kat Petrecz Ákos 2.c 1 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
megyei Gyakorló megyei angol nyelvi verseny Szelényi Tamás 7.a 12 Jankó Andrea
megyei Diákolimpia - tollaslabda Németh Dániel 8.a 3 Horváth János
megyei Gerencsér Éva Magyar nyelvi verseny Miklósy Luca 4.b 5 Hidi Krisztina

 

Regionális forduló

 

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény  Felkészítő tanár
regionális Pilinszky szépíró verseny Simon Milán 2.b 2 Horváth Andrea
regionális Pilinszky szépíró verseny Pongó Dzsennifer 3.b 1 Szedlákné Kiss Tímea
regionális Pilinszky mesemondó verseny Kalocsai Kristóf 3.c 2 Gyalogh Kinga
regionális Pilinszky mesemondó verseny Kapuy Júlia 4.c 3 Ferenczi Edit
regionális Hencidától Boncidáig meseismerő csapatverseny Rákóczi Csenge, Rátonyi Máté, Borbély Hanna, Takács Anna 4.a 4 Vargáné Cser Zsuzsanna
regionális Pilinszky rajzverseny Bán-Czövek Zoárd 1.c 2 Milley Györgyné
regionális Széchenyi és kora történelem verseny Somjai Sarolta
Ray-Bene Julianna
Mészáros Péter
7.c 1 Szitáné Pintér Erika
regionális Széchenyi és kora történelem verseny Csaplár Maja
Niksz Nadin
Zalka Hanna Barbara
7.a 3 Szitáné Pintér Erika
regionális Pilinszky szépíró verseny Németh Lea 2.c 3 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Katona Alex 2.c 2 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Szabó Jázmin 2.c 4 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Gulyás Kata 2.c 7 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Németh Lea Sára 2.c 8 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Szász Csenge 2.b 8 Horváth Andrea
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Pákozdi Bence 2.c 9 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny csapatverseny Katona Alex
Szabó Jázmin
Gulyás Kata 
2.c 1 Somogyiné Nagy Alíz
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Meronka Mira  3.c  8 Dr. Nagy Tivadarné
 regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni  Wolf Blanka 3.b 8 Borkai Enikő 
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny csapatverseny Meronka Mira
Németh Bence
Wolf Blanka
3.c
3.b
7 Dr. Nagy Tivadarné
Borkai Enikő 
 regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Kovács Anna Georgina 4.d  1 Dr. Nagy Tivadarné 
 regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Markó Hanna 4.c  2  Dr. Nagy Tivadarné 
 regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Miklósy Luca  4.b  3 Dr. Nagy Tivadarné
Horváth Anita 
regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny egyéni Torma Luca  4.d  6 Dr. Nagy Tivadarné 
 regionális Holenda Barnabás Matematikaverseny csapatverseny  Kovács Anna Georgina
Markó Hanna
Miklósy Luca
4.d
4.c
4.b
1 Dr. Nagy Tivadarné
Horváth Anita 
regionális Bolyai Természettudományi csapatverseny Balázs Martin
Markó Péter
Nagy Ádám
Szalay Balázs
8.d 3 Csutak Zsuzsanna
Turnerné Koch Mónika
Nagy Pál
Biczó Krisztina

 

Városi forduló

 

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
városi Ezüst toll helyesírási verseny Szalay Balázs 8.d 3 Varga Zsuzsa
városi Fekete J. Ált. Isk. szépkiejtési verseny Kalinowsky Virág 8.a 2 Varga Zsuzsa
városi Nyelv-Elek anyanyelvi verseny Füzi Boglárka 5.c 3 Fegyveres Lászlóné
városi Városi anyanyelvi verseny Lazúr Dániel 7.c 3 Fegyveres Lászlóné
városi Országismereti verseny Kowalchuk Dávid Max
Mészáros Péter
Fazekas Anna
7.c 1 Péntekné Sári Anikó
városi Országismereti verseny Bárány Bora
Koncz Zsombor
Csöndes Fruzsina
8.b 3 Antalné Jánosfalvi Veronika
városi Szépen szóló szépkiejtési verseny Kalocsai Bence 4.d különdíj Pákné Dukony Márta
városi Városi szövegértés verseny - Ménfőcsanak Katona Alex 2.c 3 Somogyiné Nagy Alíz
városi Városi szövegértés verseny - Ménfőcsanak Pongó Dzsenifer 3.b 1 Szedlákné Kiss Tímea
városi Városi szövegértés verseny - Ménfőcsanak Kovács Anna 4.d 2 Pákné Dukony Márta
városi Városi anyanyelvi verseny Kiss Levente 4.a 2 Vargáné Cser Zsuzsanna
városi "Naprakész" Kapuy Júlia 4.c 1 Ferenczi Edit
városi "Naprakész" Wolf Blanka 3.b 1 Szedlákné Kiss Tímea
városi "Naprakész" Katona Alex 2.c 2 Somogyiné Nagy Alíz
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Mészáros Réka 5.c 3 Antalné Jánosfalvi Veronika
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Sulmann Napsugár 6.c 2 Antalné Jánosfalvi Veronika
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Lakics Domonkos 6.a 1 Jankó Andrea
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Teimel Bálint 7.c 1 Péntekné Sári Anikó
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Domonkos Dóra 7.b 3 Antalné Jánosfalvi Veronika
városi Városi angol verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Horváth Lili 8.a 3 Antalné Jánosfalvi Veronika
városi Városi német verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Nagy Veronika 6.c 1 Szitáné Pintér Erika
városi Városi német verseny (Fekete I. Ált. Isk.) Huszár Barbara 7.c 2 Szitáné Pintér Erika
városi Nemzet és nyelv anyanyelvi verseny Szalai Róza 5.b 3 Zsidai János
városi Nyelvismerő Városi Verseny Katona Alex 2.c 1 Somogyiné Nagy Alíz
városi Nyelvismerő Városi Verseny Rádly Bernadett 3.b 1 Szedlákné Kiss Tímea
városi Diákolimpia - altétika  csapat összetett Markó Péter 8d, Görcs Márió 7.d, Nagyszokolyai Áron 7.c, Rumi Gergő 7.c, Bauer Marcell 8.a, Beke Attila 8.c 7.o-8.o 2 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Horváth János
városi Diákolimpia - altétika  egyéni összetett Markó Péter 8.d 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - altétika  csapat összetett Bartovics Vanda 6.c, Keresztes Réka 6.a, Markó Fanni 6.a, Ratzenböck Blanka 6.c, Jó Alíz 6.a, Schmidt Karina 5.c 5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
Turner László
városi Diákolimpia - mezei futás egyéni Jó Alíz 6.a 2 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - mezei futás csapat Jó Alíz 6.a, Németh Alma 6.a, Markó Fanni 6.a, Bartovics Vanda 6.c, Schmidt Karina 5.c 5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
Turner László
városi Diákolimpia - mezei futás egyéni Markó Péter 8.d 4 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika egyéni összetett Jó Alíz 6.a 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - asztalitenisz Kelemen Péter 5.c 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - mezei futás csapat Dalmai Márton 6.c, Mitring Zsombor 6.c, Grúber Zsombor 6.b, Reznyák Máté 6.a 5.o-6.o 5 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Turner László
városi Petőfi futóverseny csapat Dalmai Márton 6.c, Fekete Márton 6.a, Markó Péter 8.d, Görcs Márió 7.d, Nagyszokolyai Áron 7.c 5.o-6.o-7.o-8.o 1 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Turner László
Horváth János
városi Petőfi futóverseny Dalmai Márton 6.c  1 Turner László 
városi Petőfi futóverseny Fekete Márton  6.a  3 Gellér Ferenc
városi Petőfi futóverseny Markó Péter 8.d  1 Gellér Ferenc 
városi Petőfi futóverseny Görcs Márió 7.d  2 Horváth János 
városi Petőfi futóverseny Nagyszokolyai Áron 7.c  3 Baksa Péter 
városi Petőfi futóverseny Hegedűs Melinda 7.c 1 Baksa Péter 
városi Petőfi futóverseny Jó Alíz 6.a 1 Gellér Ferenc
városi Petőfi futóverseny Németh Alma 6.a 2 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika egyéni összetett  Dalmai Márton 6.c 1 Turner László
városi Diákolimpia - atlétika 60m síkfutás Lakics Domonkos 6.a 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika 60m síkfutás Grúber Zsombor 6.b 4 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika távolugrás Dalmai Márton 6.c 1 Turner László
városi Diákolimpia - atlétika távolugrás Grúber Zsombor 6.b 4 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika kislabdahajítás Dalmai Márton 6.c 1 Turner László
városi Diákolimpia - atlétika 600m síkfutás Jó Alíz 6.a 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika600m síkfutás  Németh Alma 6.a 5 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika 100m síkfutás Dubraviczky Dorottya 8.c 1 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika 300m síkfutás Nagyszokolyai Áron 7.c 2 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika 300m síkfutás Rumi Gergő 7.c 3 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika 1500m síkfutás Markó Péter 8.d 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - atlétika kislabdahajítás Fábián Ákos 8.c 5 Baksa Péter
városi Diákolimpia - atlétika kislabdahajítás Szuhányi Dávid 8.c 6 Baksa Péter
városi Diákolimpia - mezei futás egyéni Dalmai Márton 6.c 4 Turner László
városi Diákolimpia - mezei futás csapat Markó Péter 8.d, Görcs Márió 7.d, Nagyszokolyai Áron 7.c, Bauer Marcell 8.a, Rumi Gergő 7.c 7.o-8.o 1 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Horváth János
városi Diákolimpia - atlétika összetett csapat Dalmai Márton 6.c, Fekete Márton 6.a, Kelemen Péter 5.c, Madár Zsombor 6.c, Pozsgai Bence 6.a 6.o 1 Gellér Ferenc
Baksa Péter
Turner László
városi Diákolimpia - kézilabda 7-8.o lánycsapat (Rusznyák Orsolya 7.a, Nagy Petra 7.d, Mónus Dóra 7.c, Takács Fanni 7.a, Szalai Rebeka 7.d, Takács Rebeka 8.d, Nagy Kata 8.c, Hernádi Fanni 8.c, Terei Vivien 8.d, Somogyi Zoé 8.b, Kóródi Fruzsina 8.b, Hegyi Boglárka 8.d, Vasvári- Tóth Emma 8.d) 7.o-8.o 3 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - kézilabda 7-8.o fiúcsapat (Berényi Rúben 7.c, Miski Patrik 7.b, Botka Bálint 7.b, Farkas Csaba 7.d, Füri Félix 7.b, Fábián Ákos 8.c, Szuhányi Dávid 8.c, Gajdusek Ákos 8.d, Kopcsó Gergő 8.b, Meixner Sándor 8.b, Kalmár Patrik 8.a) 7.o-8.o 2 Baksa Péter
városi Diákolimpia - kézilabda 5-6.o lánycsapat (Schmidth Karina, Zuber Hanna, Polczer Réka, Németh Dorina, Takács Lili, Luksics Gréta, Benczik Liza, Mészáros Alexandra, Raczenböck Blanka, Markó Fanni, Oros Hanna, Szőke Dorina, Szabó Barbara) 5.o-6.o 1 Gellér Ferenc
városi Diákolimpia - kézilabda 5-6.o fiúcsapat (Pongrácz Milán 6.b, Dalmai Márton 6.c, Miklósy Mátyás 6.c, Hernádi Bence 6.c, Bolf Ágoston 6.c, Madár Zsombor 6.c, Pozsgai Bence 6.a, Hegyi Balázs 4.c, Czigler Máté 4.c, Mesterházy Milán 4.c, Kistot Bendegúz 4.c) 5.o-6.o 2 Baksa Péter
városi rejtvényfejtő verseny Szász Anna Dorottya 4.b 1 Hidi Krisztina
városi rejtvényfejtő verseny Knauz Hanna Kata 4.b 5 Hidi Krisztina
városi rejtvényfejtő verseny Szűcs Viktória 4.b 5 Hidi Krisztina
városi Városi Történelem verseny Balla Milán 5.b 2 Zsida János
városi Városi Történelem verseny Baranyai Bálint 6.b 4 Zsidai János
városi Radnóti Irodalmi pályázat Eszes Nina 7.c 1 Fegyveres Lászlóné
városi Alkotni Jó pályázat
(Váci Művészeti Napok)
Babos Nikolett 7.d 1 Németh Rita 
városi Alkotni Jó pályázat
(Váci Művészeti Napok)
Nagy Veronika 6.c  2 Németh Rita 
városi Alkotni Jó pályázat
(Váci Művészeti Napok)
Somjai Sarolta  7.c  3 Németh Rita
városi Diákolimpia - mezei futóverseny fiú csapat I. kcs. Lukácsy Balázs 2.a, Tóth Olivér 2.b, Hajczinger Botond 2.b, Hideg Péter 2.c, Szántai- Nagy kende 2.c 2.o 2 Borkai Enikő
Kiss Tímea
Németh Anett
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány csapat I. kcs. Szász Csenge Zsófia 2.b, Bozóky Fruzsina 2.b, Birtha Enikő 2.c, György Anna 2.c, Nagy Anna 3.a 2.o 1 Borkai Enikő
Kiss Tímea
Németh Anett
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - mezei futóverseny fiú I. kcs. Tóth Olivér 2.b 7 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
Városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány I. kcs. Nagy Anna 3.a 1 Bejczi Annabella
Városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány I. kcs. Szász Csenge Zsófia 2.b 5 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
Városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány I. kcs. György Anna 2.c 9 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány csapat II. kcs. Pongó Dzsenifer 3.b, Balla Réka 3.c, Walczer Fanni 3.c, Németh Rozina 4.b, Markó Hanna 4.c 3.o-4.o 1 Kiss Tímea
Werli Tímea Vanda
városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány II. kcs. Németh Rozina 4.b 1 Borkai Enikő
városi Diákolimpia - mezei futóverseny lány II. kcs. Markó Hanna 4.c 2 Werli Tímea Vanda
városi Diákolimpia - mezei futóverseny fiú II. kcs. Bozóky Albert 3.b 9 Kiss Tímea
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú csapat I. kcs Lukácsy Balázs 2.a, Borbély Ádám 2.a, Hajczinger Botond 2.b, Tánczos Áron 2.b, Hideg Péter 2.c, Szántai- Nagy Kende 2.c 2.o 1 Németh Anett
Borkainé Havassy Myrtill
Kiss Tímea
Renner Pandur Lilla
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány csapat I. kcs Szász Csenge 2.b, Szigeti Zsófia 2.b, Birtha Enikő 2.c, György Anna 2.c, Nagy Anna Zsófia 3.a, Kányai Villő 3.b 2.o-3.o 1 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
Renner Pandur Lilla
Bejczi Annabella
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni I. kcs Tánczos Áron 2.b 1 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni I. kcs Hideg Péter 2.c 2 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni I. kcs Hajczinger Botond 2.b 4 Kiss Tímea
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni I. kcs Lukácsy Balázs 2.a 6 Németh Anett
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni I. kcs Szántai- Nagy Kende 2.c 7 Renner Pandur Lilla
Borkainé Havassy Myrtill
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány egyéni I. kcs Kányai Villő 3.b 1 Kiss Tímea
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány egyéni I. kcs Nagy Anna Zsófia 3.a 3 Bejczi Annabella
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú csapat II. kcs Bozóky Albert 3.b, Szabó Kornél 3.b, Pozsgai Máté 3.c, Jó Barnabás 4.a, Rátonyi Máté 4.a, Czigler Máté 4.c, Mesterházy Milán 4.c, Kistot Bendegúz 4.c 3.o-4.o 2 Kiss Tímea
Werli Tímea Vanda
Borkai Enikő
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány csapat II. kcs Matavovszky Bianka 3.a, Németh Rozina 4.b, Czetti Rebeka 4.b, Miklósy Luca 4.b, Markó Hanna 4.c, Kapuy Júlia 4.c, Sulyok Sára 4.c 3.o-4.o 1 Bejczi Annabella
Borkai Enikő
Werli Tímea Vanda
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni II. kcs Mesterházy Milán 4.c 1 Werli Tímea Vanda
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny fiú egyéni II. kcs Jó Barnabás 4.c 2 Borkai Enikő
városi Diákolimpia - összetett atlétika verseny lány egyéni II. kcs Kapuy Júlia 4.c 1 Werli Tímea Vanda
városi 3 fordulós asztalitenisz verseny Kovács Barnabás 4.b 1 Borkai Enikő
városi 3 fordulós asztalitenisz verseny Keserű Dávid 3.c 3 Bejczi Annabella
városi 3 fordulós asztalitenisz verseny Németh Gina 4.c 1 Werli Tímea Vanda
városi 3 fordulós asztalitenisz verseny Keresztes Dóra 4.c 3 Werli Tímea Vanda
városi 3 fordulós asztalitenisz verseny Nagy Kata 3.b 3 Kiss Tímea
városi mini teniszverseny Fias Emma 2.b 3 Werli Tímea Vanda
városi mini teniszverseny Nagy Sarolta 3.c 3 Werli Tímea Vanda

 

vissza a lap tetejére