Versenyeredmények 2017/18 - aktuális

Országos forduló

Megyei forduló

Regionális forduló

Városi forduló

Országos forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Katona Alex 3.c
Kovács Ottó 3.c 
Németh Lea Sára 3.c
Szilvágyi Ágnes 3.c
 3.c 2. Ferenczi Edit 
országos          
országos          
országos          

Megyei forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Gerencsér Áron
Keresztes Bence
Kovács Ottó
Neszmélyi Hunor
3.c 2. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Bognár Szabolcs
Kapuy Ádám
Katona Alex
Miklós Levente
3.c 4. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny György Anna
Mirzah-Gerely Nárcisz
Németh Lea
Szilvágyi Ágnes
3.c 5. Renner-Pandur Lilla,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Horváth Blanka
Szabó Izabel
Szász Csenge
Tóth Mira
3.b 6. Gesztesi-Gross Ildikó,
Dr. Nagy Tivadarné, Somogyiné Nagy Alíz
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Rádly Bernadett
Kerényi Balázs
Szabó Kornél
Wolf Blanka
4.b 1. Borkai Enikő
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Bérces Bori
Merényi Bence
Németh Bence
Verestóy András
4.c 5. Balogh Júlia
megyei Bolyai Matematika Csapatverseny Meronka Mira
Németh Bence
Németh Huba
Raffai Ruben
4.c 6. Balogh Júlia
megyei Hencidától Boncidáig Meseismerő verseny

Pongó Dzsenifer
Rádly Bernadett
Szabó Kornél
Takács Eszter Laura

4.b 2. Szedlákné Kiss Tímea
megyei Megyei angol verseny Böjthe Attila 7.a 2. Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei angol verseny Lakics Domonkos 7.a 4. Péntekné Sári Anikó
megyei Megyei angol verseny Koncz Rózsa 8.b 3. Antalné Jánosfalvi Veronika
megyei Megyei angol verseny Somjai Sarolta 8.c 4. Péntekné Sári Anikó
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kocsis Anna
Németh Hanna
Szalai Róza
Vasvári-Tóth Lilla

6.b 1. Zsidai János
megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bognár Levente
Böjthe Attila
Hercegh Ádám
Lakics Domonkos
7.a 1. Zsidai János

Regionális forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény  Felkészítő tanár
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Katona Alex 3.c
Kovács Ottó 3.c 
Németh Lea Sára 3.c
Szilvágyi Ágnes 3.c
3.c  1.  Ferenczi Edit 
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Antal Sára 3.c
Fenyvesi Viktória 3.b
György Anna 3.c
Mirzah-Gergely Nárcisz 3.c
3.c, 3.b  4.  Ferenczi Edit
Vargáné Cser Zsuzsanna 
regionális Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bozóky Fruzsina
Horváth Blanka
Szász Csenge Orsolya
Szabó Izabel
3.b  2.  Ferenczi Edit
Vargáné Cser Zsuzsanna

Városi forduló

Szint Verseny neve Versenyző neve Versenyző osztálya Helyezés Eredmény Felkészítő tanár
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl  Susánszki Anett 3.b  1.  Vargáné Cser Zsuzsa 
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl Ferencz Lilla 1.b 3.  Horváth Andrea 
városi Pilinszky-napi prózamondó verseny Nyúl Garrio-Szabó Rodrigo André 2.a  Különdíj  Ferenczi Szidónia
városi Pilinszky-napi rajzverseny Varga Ilka 2.c 1. Gila Annamária
városi Pilinszky-napi rajzverseny Garrido Szabó Rodrigo Andres 2.a 2. Némethné Mátyás Erzsébet

vissza a lap tetejére