Hit- és erkölcstanoktatás 2018/2019

Tisztelt Szülők!

A 2018/2019-es tanévben a köznevelési törvény értelmében Önöknek gyermekük részére kötelezően választaniuk kell az iskola által szervezett etikaoktatás és az egyházak által szervezett hit- és erkölcstanoktatás között.

Amennyiben a következő tanévre vonatkozóan választásukat módosítani kívánják, szándékukat írásban kell közölni iskolánk intézményvezetőjével és az érintett egyházi jogi személy képviselőjével. Formanyomtatvány a titkárságon kérhető, melynek leadási határideje: 2018. május 22.

Értesítjük Önöket, hogy intézményünkben az egyházak képviselői 2018. március 21-én 1630 órakor tartják tájékoztatójukat arról, hogy milyen módon kívánják megszervezni iskolánkban a hit- és erkölcstanoktatást.

Az egyházak képviselői a következő helyszíneken tartják a tájékoztatót:

Magyar Katolikus Egyház                             új épület 10-es terem

Magyarországi Református Egyház             új épület 11-es terem

Magyarországi Evangélikus Egyház            új épület 12-es terem

Magyarországi Baptista Egyház                   új épület 18-as terem

Hit Gyülekezete Győr                                     új épület 19-es terem

Az érdeklődők megjelenésére számítunk!

Szalai Ferenc

intézményvezető

Feltöltve: 2018. március 7.